Nalepszy damski fryzjer w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 maja 2007, o 10:41

a dzie jest claudia?
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2007, o 14:36

:lol: ja nie wiem ale wiem jedno jak kto ma talent to na zwyłym krzesle ostrzyże szałowo a jak kto nie bardzo to musi nadrabiać tzw wystrojem i bajerami
Na górę

Postautor: A. » 3 cze 2007, o 18:13

Anonymous pisze::lol: ja nie wiem ale wiem jedno jak kto ma talent to na zwyłym krzesle ostrzyże szałowo a jak kto nie bardzo to musi nadrabiać tzw wystrojem i bajerami

Ale ja nie mówię, że pani Joasia ścina źle. Tyle że pani Małgosia też strzyże dobrze, a to, że jej salon się rozrósł, to tylko wynik jej dobrej pracy - czy nie jest tak? Gdyby nie klienci , nie miałaby tyle pieniędzy.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2007, o 09:43

Byłam z zakładzie gdzie pracuje Ciochowa! czesałam sie u niej na wesele i powiem krotko nie była zainteresowana uczesaniem mojej fryzury robiła po swojemu w ogóle mnie nie słuchała, ponieważ dyskutowała z mało talami na bzdurne tematy!!fryzura trzymała sie tylko parę godzin!!!z tego co zauważyłam najlepiej jej wychodzi tylko strzyżenie męskie!!!zero profesjonalizmu nie polecam tego zakładu!!!
Na górę

Postautor: ZB » 5 cze 2007, o 22:54

ja chodzę na deptak do "BEATY" i jestem b. zadowolona. Polecam!
Na górę

Postautor: Sisterka » 12 cze 2007, o 12:22

ZB pisze:ja chodzę na deptak do "BEATY" i jestem b. zadowolona. Polecam!


Hej!

Ja również chodzę do "BEATY" na deptak i również jestem zadowolona. Nie wiedziałam jak się ściąć, ale pracujące tam panie szybko mi doradziły i jest super. Heh jest też tanio bo za strzyżenie z myciem i modelowaniem zapłaciłam 22 zł.

Co mi się nie podoba- to taka młoda, czarna dziewczyna, która tam pracuje (albo ma praktyki). Mierzy i odstrasza wzrokiem wszyskich klijentów (ma się za wielką fryzjerkę, chociaż zamiata podłogę i podaje wałki hihi).

Pozdrawiam i mam nadzieję, że choć trochę pomogłam :)
Na górę

Postautor: Sisterka » 12 cze 2007, o 12:27

Aha zapomniałam. Nie polecam salonu "Regina". Byłam tam 2 razy na ścięciu i miałam "nocnik" na głowie a nie fryzurkę.

Na makijażu byłam tam raz przed weselem i wyglądałam jak stara baba! Po za tym ten salon charakteryzował kiedyś dziewczyny startujące na MISS TOMASZOWA i po pewnym czasie P. Róża zrezygnowała z ich usług, bo wyglądały jak dziady (tak staro).

Sory jeśli kogoś wkurzyłam- taka jest moja opinia :P
Na górę

Postautor: Sisterka » 12 cze 2007, o 16:01

gosc1 pisze:nie polecam zakładu Joanna, oprocz tego ze zniszczyly mi wlosy;(((( to obsluga nie mila i wszysrko robione na czas lipa!!!!!!!!!!!

a polecic moge Claudie ladny klimat:) :)


A gdzie mieści się ten salon??
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2007, o 12:00

a gdzie jest ten zaklad 'Regina'?
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2007, o 12:14

Anonymous pisze:a gdzie jest ten zaklad 'Regina'?


kolo komendy dzielnicowych
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2007, o 12:19

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:a gdzie jest ten zaklad 'Regina'?


kolo komendy dzielnicowych

a moze wiesz jaka to ulica?
Nie znam Tomaszowa, :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2007, o 12:21

MISS pisze:Niedługo wracam z Londynu i chcę pójść do dobrego fryzjera?czy tu jeszcze jest dobry fryzjer czy wszyscy są w Londynie?

Hej, ja tez niedlugo wracam z Angli i tez szukam dobrego fryzjera w Tomaszowie, znalazlas jakis fajny zaklad?
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2007, o 13:24

ja musze wspomnieć ze miałam naprawde fajnego fryzjera zawsze byłam w 100% zadowolona.
ale niestetyjuz nieżyje
P.Mahometa
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2007, o 13:53

polecam gabinet fryzjerski fantazje
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2007, o 22:35

a ja polecam pania ilone borowicz super jest !!!!!! :D
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”