Nalepszy damski fryzjer w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 sty 2011, o 15:18

polecam Panią z zakładu z rogu kopciuszki i Lwowskiej wiecznie stoi w oknie, patrzy i czeka pewnie na klienta :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2011, o 16:28

jak dla mnie to tylko Ilona. zawsze jest super i inaczej niż wszędzie. a jeśli chodzi o jakies upięcia wieczorowe to jest na prawde dobra. potrafi zrobić coś ekstra i z pomysłem.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2011, o 17:16

MISS pisze:Niedługo wracam z Londynu i chcę pójść do dobrego fryzjera?czy tu jeszcze jest dobry fryzjer czy wszyscy są w Londynie?

ale rewelacja, wracasz z londyna, a kto pozmywa gar?
Na górę

Postautor: J » 1 lut 2011, o 09:05

DLA POWRACAJĄCYCH Z LONDYNU POLECAM SALON FRYZJERSKI NA MOŚCIE WIZA-WI PARKU. FRYZJER MAGIC POTRAFI CUDA ZDZIAŁAĆ NA PRZETŁUSZCZONYCH WŁOSACH PO ZMYWAKU, A W MIĘDZYCZASIE SAM ZJE OBIAD I Z KOLEGAMI WYPIJE ĆWIARTKĘ. REWELKA PANIE FRYZJERKI, BIERZCIE PRZYKŁAD Z MISTRZA. GORĄCO POLECAM
Na górę

Postautor: janka » 1 lut 2011, o 09:37

no, czysta prawda, panowie wyglądaja jak rzeźnicy, moze czasem warto wrócic do tradycji:)
Na górę

Postautor: gość22 » 1 lut 2011, o 12:06

polecam la beauty a w szczególności panią Iwonkę. Zna się na tym.
Na górę

Postautor: GGość » 1 lut 2011, o 17:27

Czy ktoś może mi polecić fryzjerkę, która ładnie czesze do ślubu? Bardzo proszę o odp.
Na górę

Postautor: Monix » 1 lut 2011, o 18:39

gość22 pisze:polecam la beauty a w szczególności panią Iwonkę. Zna się na tym.

Która to jest ? Bo tez tam jestem zapisana na wesele
Na górę

Postautor: gośc22 » 1 lut 2011, o 18:43

Musisz po prostu poprosić żeby pani Iwona cię uczesała. To jest taka wyższa pani w krótki włosach.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2011, o 16:47

A JA ZDECYDOWANIE POLECAM ZAKŁAD FRYZJERSKI NIUANS!!! PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PRACY I ZAWSZE ZADOWOLENIE KLIENTA!!! NIUANS UL LIGOWSKIEGO (róg kosciuszki)
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2011, o 16:58

GGość pisze:Czy ktoś może mi polecić fryzjerkę, która ładnie czesze do ślubu? Bardzo proszę o odp.



Ja polecam zakład fryzjerski koło Bębnika ( nie pamiętam jak się nazywa). Jeżeli chodzi o fryzury do ślubu, na studniówki, wesela to super!!
Na górę

Postautor: XXX7 » 2 lut 2011, o 17:06

aja jest cena u ilony borowicz za fryzure ślubnA
Na górę

Postautor: happy girl » 2 lut 2011, o 22:08

ja polecam u Joanny na Mydlarskiej

profesjonalizm
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2011, o 00:47

Witam..Ja na początku chodziłam do Warszawianki.Zrezygnowałam ponieważ ta Pani Krysia jak mi malowala wlosy to robila,nie tak jak ja chce tylko po swojemu...Fajna była Pani Renatka.Następnie chodzilam do Joanny.W sumie uczesania sie trzymały cała noc.Ale też nie wiedziały ile brać...raz 55 raz 45 za to samo uczesanie.Teraz obecnie chodzę do "DOROTY". Frabowanie ok...chociaz czasami wolała bym np.ciemniejsze lub jasniejsze...ale nie bierze drogo.za uczesanie również.Czesałam sie na wesele nie dawno to trzymała mi się.Jest to koło postoju taksówek.Nad sklepem dzieciecym "Bartuś" chyba.Pozdrawiam:)
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2011, o 08:57

happy girl pisze:ja polecam u Joanny na Mydlarskiej

profesjonalizm


Ale dowcip.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”