Nalepszy damski fryzjer w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: wsciekla » 4 sty 2016, o 18:14

Klaudia na kościelnej porażka, jak wyczują że ktoś z zagranicy albo ma więcej pieniędzy to liczą jak w warszawie a robią jak w rawie ruskiej
Na górę

Postautor: ema » 4 sty 2016, o 19:53

dobry fryzjer to ella ulica od starego kosciola w kierunku do Kopernika i jeszcze chwala na przeciwko gimnazjum nr 1
Na górę

Postautor: qqqqq » 4 sty 2016, o 21:51

a kto zageszcza lub przedluza wlosy?
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2016, o 15:27

jedz do warszawy a nie szukasz na takim zadupiu super nowoczesnych zakladow kto by je utrzymal tu ludzie nie maja kasy bo marnie zarabiaja albo wcale pracy nie maja
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2016, o 15:30

albo do Londynu za złotówkę :) a co?
Na górę

Postautor: paulenka » 2 mar 2016, o 17:16

najlepsza jest aśka bochen.the best
Na górę

Postautor: Anonims » 8 mar 2016, o 14:27

Na tragutta fryzjerka myje głowę zimną wodę! Włosy chciałam od połowy pomalowac na blond a Pani wyjechała mi z tekstem ze mi nie pomaluje od połowy N blond bo jak się takie coś nie podoba i zrobiły mi pasemka w tym jedne są bardzo jasne drugie jakieś rudawe wyszły!
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2016, o 19:57

to bardzo elegancko wygladasz
Na górę

Postautor: Gall » 23 mar 2016, o 22:29

Cześć. Chciałabym poznać waszą opinię na temat salonu "euforia". Mam zamiar wybrać się tam na ścięcie i koloryzacje sombre. Warto?
Na górę

Postautor: cemest » 29 kwie 2016, o 09:51

Proszę tutaj - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/blog/?p=57
Gdzie w mieście można kupić takie fotele fryzjerskie? Zależy mi na jakości i odpowiedniej cenie.
Pomysły? Sugestie?
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2016, o 11:00

w ogóle jakiekolwiek fotele jedynie internet, nawet w Zamościu nie ma sklepu z takim sprzętem jest jeden nie wielki ale sprzedaje głównie materiały, fotele z firmy PANDA są fajne, nie drogie i wytrzymałe. Zamówiłam w sklepie internetowym przyszedł po dwóch dniach, kilka minut na montaż i po problemie. Jedyne co to trzeba pilnować i wyraźnie napisać, że chce się chromowane elementy metalowe lub zadzwonić bo zdarzyło mnie się raz, że zamówiłam fotel PANDA z chromowanymi elementami a przyszedł z pomalowanymi na szaro, odesłałam i dostarczyli taki jak chciałam ale kilkudniowa dni to trwało.
Na górę

Postautor: GoPC » 13 lip 2016, o 22:46

Najgorszy fryzjer w Tomaszowie to "Barbara" kolo bazaru. Dla tych pań liczy się tylko kasa. Włosy niedopilnowane,szybko szybko i następna osoba
Na górę

Postautor: Cudak » 19 lip 2016, o 06:14

Czy jest jakiś meski fryzjer i to nie pedał
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2016, o 20:45

Warszawianke omijać .... dziś ścianla mnie córka szefowej. ... z jednej strony włosy dłuższe a z drugiej krótsze. ... całość usługi 35 zł paragonu nie chciały dać. A i czekasz w kolejce a gdy przyjdzie znajoma olewaja cie całkowicie. Który fryzjer uratuje mi to coś?
Na górę

Postautor: Negero » 13 sie 2016, o 14:59

Stamowczo nie polecam salonu barbara polowe wlosow wydarla mi dziewczyna w salonie a malowanie tylko płakać się chce cena też ponad 100 zl kolor przełamuje ale włosy nie wiem kiedy odrosna
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”