Nalepszy damski fryzjer w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gizza » 13 sie 2016, o 17:50

kiedy wracasz z tego londynu?ja cie oporządzę ,wpadnij tylko do mnie mieszkam na Al.Sportowe ..
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2016, o 22:16

Ręce opadają.Swoją drogą 200 zeta za fryz,który ma przetrwać dzień :shock: jest chore.
Podobnie ze sztucznymi paznokciami.Jak z takimi pazurami źyć?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2016, o 22:22

MISS pisze:Niedługo wracam z Londynu i chcę pójść do dobrego fryzjera?czy tu jeszcze jest dobry fryzjer czy wszyscy są w Londynie?

A co w Londynie nie ma dobrych fryzjerów?
Czy wąż siedzi w kieszeni i funciakow żal?
Na górę

Postautor: Paulinaa » 11 wrz 2016, o 08:33

NIEPOLECAM !!!! Niewiem skąd ta opinia ze jest to dobry fryzjer?? Byłam 2 razy , raz na ścięciu i krzywo mi ścięła i pózniej mi poprawiała a drugi raz na malowaniu pasemek . Złe kolor dobrała, krzywo zrobione pasma , wyglądałam koszmarnie i włosy bardzo zniszczone. Pieniądze wyrzucone w błoto . Poszłam na drugi dzień do innego do Warszawianki, panie bardzo miłe i zrobiły mi piękne pasemka i ścięcie. Teraz już wiem gdzie będę chodzić
Na górę

Postautor: Laurka » 11 wrz 2016, o 08:46

NAJGORSZY fryzjer Ilona Borowicz i jej pracownice co dopiero się uczą chyba , myślałam ze mi włosy wyrwa przy suszeniu a kolor wyszedł za ciemny . Włosy zniszczone wygladalam gorzej niż przed przyjściem do fryzjera. Jeszcze mi wmawiała idiotka ze mi pasuje ze jest idealnie i wygole :x
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2016, o 08:54

Widzę że poszczególne panie chwalą pod różnymi nickami , loginami , chwalą swoje salony a najeżdżają na konkurencję :lol:
Na górę

Postautor: Kassia » 11 wrz 2016, o 09:03

Ilona Borowicz ??? Nigdy w życiu tam już nie pójdę . Nie chodźcie tam na malowanie bo wam włosy zniszczy. Chodziłam do wielu fryzjerów i jeszcze nigdy nie wyglądałam jak po wyjściu od niej. Wygole nie posłuchała tego co ja chce tylko zrobiła po swojemu. Musiałam to poprawiać u innej w Lublinie ale tez była w szoku ze takie coś mi zrobiła na na glowie
Na górę

Postautor: Zara » 11 wrz 2016, o 09:30

Niepolecam Ilony Borowicz , dobrała mi zły kolor który do mnie wygole nie pasował. Kolor wyglądam o 3 tony ciemniej niż mnie zapewniała , włosy zniszczone . Niewiem czy to wina farby czy nieumiejętność tej fryzjerki, a moze jej roztrzepanie
Na górę

Postautor: Lolitta » 11 wrz 2016, o 09:38

Przyjechałam z Kanady na wakacje i chciałam przed powrotem obciąć trochę koncówki. Poszłam do Ilony Borowicz bo słyszała, ze to dobra fryzjerka . Niestety bardzo się rozczarowałam, zmienila mi cały kształt fryzury . Bardzo się zawiodłam i na pewno już tam nie wrócę
Na górę

Postautor: Dorota » 20 sty 2017, o 18:11

Ja również nie polecam salonu fryzjerskiego ,,Klaudia" to najgorszy salon w jakim życiu byłam to co tam te fryzjerki
wyprawiają to głowa mała :shock: moje włosy były malowane przez 3 fryzjerki każda z różnej strony bez wyciągania na folie tylko łapały moje włosy jak im pod ręką wpadły już wtedy ogarniała mnie wciekłość jednak jak na koniec zobaczyłam efekt ich pracy wpadłam w szał!!!!!! zrobiły mi mega placki na głowie i zdziwione były bardzo,że mi się nie podoba, oczywiście właścicielka salonu nie była nie miła i stwierdziła tylko,że sama tego chciałam otóż nie chciałam powiedziałam żeby mi zamalowały to co zrobiły ale tylko lekko przyciemniły to i po wyjściu od nich musiałam latać po cały m Tomaszowie i szukać kogoś innego żeby mi zamalował moje włosy żebym jakoś wyglądała TRAGEDIA NIE POLECAM NIKOMU !!!!!
Na górę

Postautor: Trusia » 4 wrz 2017, o 09:54

Nie polecam fryzjera Paulie Hairstyles, najgorsza fryzjerka u jakiej w życiu byłam. Młoda dziewczyna, przez wiele osób niby polecana, ale jeszcze nie doświadczona, zero podejścia do klienta w razie wpadki. Kompletnie nie umie robić fal/loków. Może upięcia robi spoko, ale na falach/lokach się kompletnie nie zna, są niestaranne, nieestetyczne i przez godzinę nawet nie potrafią się utrzymać przy normalnej pogodzie, na włosach które zawsze są podatne na skręty i się utrzymują u innych fryzjerów. Jeszcze młoda i niedoświadczona osoba, więc jak poszukujecie profesjonalisty to omijajcie ją szerokim łukiem, bo ja się niestety bardzo zawiodłam. Pieniądze zmarnowane, humor popsuty.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 10:18

jeżeli ktoś jest nie zadowolony z jakiejś usługi u kogokolwiek, to powinien do firmy lub właściciela zwrócić się z prośbą o poprawienie lub oddanie pieniędzy a jeśli doszło do zniszczenia włosów czy uszkodzenia ciała zgłosić sprawę do sądu. Ale nikt nie ma prawa pisać takich rzeczy na forum, pisząc takie coś na forum trzeba liczyć się z tym, że to nie jest żalenie się czy niby w dobrej wierze przestrzeganie kogoś, takie wylewanie pomyj i do tego podawanie konkretnej nazwy salonu, firmy czy nazwiska to już może być szkalowaniem i zniesławianie. Osoba zainteresowana spokojnie może wystąpić o założenie sprawy z powództwa cywilnego. Tak, że osoby które uważają się za pokrzywdzone mogą iść na skargę, domagać się odszkodowań ,poprawek czy zwrotu kasy ale na forum lepiej przestać wylewać te pomyje na głowy Pań i Panów fryzjerów.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 10:26

dokładnie dobrze napisane, a co lepsze, że po ustaleniu właściciela ID komputera na wniosek sądu może okazać się, że tą nie zadowoloną klientką z Londynu okazuje się sąsiadka Pelagia z konkurencji z za rogu heeeee heeeee
Na górę

Postautor: Trusia18 » 4 wrz 2017, o 14:31

Owszem można i do sądu, a wcześniej do rzecznika jak fryzjer nie poczuwa się do odpowiedzialności. Ja opinie o tym fryzjerze zaczerpnęłam z internetu, przetestowałam i teraz wyrażam swoją opinię. Jeśli fryzjer nie poczuwa się do winy to trudno, to świadczy tylko wyłącznie o nim. Szkoda mi czasu na pisanie pism. Lepiej żeby inne osoby się tak nie zawiodły jak ja. Nie wskazałam niczyjego nazwiska, wyraziłam opinie i stwierdziłam prawdę. To nie jest zniesławienie.
Na górę

Postautor: jaga » 4 wrz 2017, o 21:28

,,LAURKA", ,,ZARA"-zdradziła Cię pisownia tego,,wygole"a tak przy okazji poprawna pisownia to:W OGÓLE (to na przyszłość gdybyś chciała znowu coś napisać) :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”