Nalepszy damski fryzjer w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 wrz 2017, o 07:28

Moje drugie, zdenerwowanie, wręcz roztrzęsione panie kiedyś nasze mamy, wcześniej babcie radziły sobie bez takiej "instytucji" jaką jest fryzjer i były szczęśliwe, bo w ten sposób oszczędzały. A jeśli Wy nie możecie poradzić sobie bez tego obgadanego przez Was ze wszystkich stron fryzjera to zapamietajcie raz na zawsze : MALUJE SIĘ PŁOT, ŚCIANĘ itp.... A WŁOSY. SIĘ FARBUJE, BĄDŹ ROZJAŚNIA :!:
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2017, o 16:17

Stamowczo nie polecam salonu barbara polowe wlosow wydarla mi dziewczyna w salonie a malowanie tylko płakać się chce cena też ponad 100 zl kolor przełamuje ale włosy nie wiem kiedy odrosna
Byłam pierwszy i ostatni raz, tam tylko wiocha chodzi nie polecam. a kasa fiskalna tam jest bo paragonu nie dostałam chyba przez roztargnienie właścicielki.
Na górę

Postautor: Ewka vv » 5 lis 2017, o 09:38

Czy ktoś wie gdzie otworzyła salon Pani która odeszła z salonu Sławko koło Unitry?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2017, o 14:43

:panzielony: i to jest temat!
Który bawi,poucza,wystrasza :lol:
Na górę

Postautor: Gres » 24 lis 2017, o 10:38

Byl na mostku juz nie ma.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2017, o 11:28

A kto pamięta najlepszego fryzjera męskiego w miescie?
Kiedyś w sieci było zdjęcie tomaszowskiego mistrza.Czystosci było nie za wiele ale fachowość biła po oczach.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2017, o 17:02

A kto pamięta najlepszego fryzjera męskiego w miescie?
Kiedyś w sieci było zdjęcie tomaszowskiego mistrza.Czystosci było nie za wiele ale fachowość biła po oczach.
Takich, którzy mogliby go pamiętać na forum jest niewielu (może wcale?). Ten rocznik raczej nie odwiedza forum.....????
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2017, o 20:18

Oj szkoda,szkoda.Kiedys to byli mistrzowie w swoim fachu.W różnych dziedzinach od fryzjerów przez doktorów po sędziów.Fotografów było ze dwóch na czele z legendą tomaszowską panem Tujakiem.Jego atelier lub jak kto woli zakład był przy Kościuszki.Ciekawe co stało sie z jego dorobkiem zawodowym,negatywami,zdjęciami.To kopalnia wiedzy o dawnym Tomaszowie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2017, o 21:11

Oj szkoda,szkoda.Kiedys to byli mistrzowie w swoim fachu.W różnych dziedzinach od fryzjerów przez doktorów po sędziów.Fotografów było ze dwóch na czele z legendą tomaszowską panem Tujakiem.Jego atelier lub jak kto woli zakład był przy Kościuszki.Ciekawe co stało sie z jego dorobkiem zawodowym,negatywami,zdjęciami.To kopalnia wiedzy o dawnym Tomaszowie.
czy ktos moze wie , gdzie otworzyła zakład pani Magda ta ktora pracowała w zakładzie przy Unitrze tzn. obok parkingu z tyłu bazaru
Na górę

Postautor: paleta » 27 lis 2017, o 10:18

wpadnij do mnie ja cie opierd....e jak ta lala funty tylko weź
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2017, o 23:21

A kto pamięta najlepszego fryzjera męskiego w miescie?
Kiedyś w sieci było zdjęcie tomaszowskiego mistrza.Czystosci było nie za wiele ale fachowość biła po oczach.
Takich, którzy mogliby go pamiętać na forum jest niewielu (może wcale?). Ten rocznik raczej nie odwiedza forum.....????
O ktorego fryzjera chodzi? Mam troche starych zdjec z zakladu fryzjerskiego ktory miescil sie w rozebranych Halach.
Na górę

Postautor: Haira » 4 gru 2017, o 21:24

Kazdy ma swojego najlepszego. Najlepszy byl na mostku.ale cóż
Na górę

Postautor: anka8 » 2 lut 2018, o 00:13

Najlepiej to skorzystać z pomocy tego portalu https://www.moment.pl . W kilku prostych krokach można znaleźć najlepszy salon fryzjerski w okolicy i zarezerwować tam wizytę. Poza tym plusem jest to, że można poczytać opinie osób, które skorzystały już z usług tego fryzjera.
Na górę

Postautor: Haira » 2 lut 2018, o 22:34

Polecam metamorfoze
Na górę

Postautor: loli3 » 4 lut 2018, o 19:06

Nie polecam zakładu fryzjerskiego KLAUDIA na kościelnej.Byłam tam 1 i ostatni raz.Obrzydziło mnie jak cała ekipa szepce sobie na ucho , niech sami przyjżą się sobie.Niewiem jak p.DOROTA może pozwolić na coś takiego.Nie rozumię również tego żeby dziewczyny mogły tak sobie wyjść na miasto,zostawiaąc nie umyte włosy klientce.ŚMIESZNE
Ja przeciwnie kiedyś byłam tam i zwróciłam uwagę, że czuje się obmawiana... Fryzjerki wyjaśniły, że wspierają się wzajemnie i dają sobie wzajemnie uwagi, :lol: :lol: aby wykonać jak najlepszą robotę.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”