Nalepszy damski fryzjer w Tomaszowie Lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 gru 2007, o 10:58

Olka pisze:A ja polecam baaaaaaaaaardzo ILONE |BOROWICZ!!!!! Długo się kjuz ou niej strzygę, lubie odważne fryzury, a to jedyna fryzjerka, która nie boi sie robić ekstrawagancko... Pozostali fryzjerz (w zasadzie fryzjerki) w Tomaszowie, boja sie strzyc tak jak klient sobie zażyczy i zawsze musz młodą dziewczynę zrobić na stara babe...;/ Moim zdaniem TYLKO ILONA BOROWICZ


A gdzie mieści się jej zakład i jakie są tam ceny??
Na górę

Postautor: w » 15 gru 2007, o 13:41

Olka pisze:A ja polecam baaaaaaaaaardzo ILONE |BOROWICZ!!!!! Długo się kjuz ou niej strzygę, lubie odważne fryzury, a to jedyna fryzjerka, która nie boi sie robić ekstrawagancko... Pozostali fryzjerz (w zasadzie fryzjerki) w Tomaszowie, boja sie strzyc tak jak klient sobie zażyczy i zawsze musz młodą dziewczynę zrobić na stara babe...;/ Moim zdanie :oops: m TYLKO ILONA BOROWICZ
bez przesady :!: ta niby ekstrawagancja wynika z haotycznosci tej fryzjerki.Tak ostrzygla mnie kiedys ekstraw.nawet dalam sie namowic na kolor'-ico :?: wykruszyly mi sie wlosy.Jak poszlam doniej to probowala mi nawciskac kitow,wmowic,ze to wina wlosow :!: BOniby niejej -super fryzjerki.
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2007, o 13:54

w pisze:
Olka pisze:A ja polecam baaaaaaaaaardzo ILONE |BOROWICZ!!!!! Długo się kjuz ou niej strzygę, lubie odważne fryzury, a to jedyna fryzjerka, która nie boi sie robić ekstrawagancko... Pozostali fryzjerz (w zasadzie fryzjerki) w Tomaszowie, boja sie strzyc tak jak klient sobie zażyczy i zawsze musz młodą dziewczynę zrobić na stara babe...;/ Moim zdanie :oops: m TYLKO ILONA BOROWICZ
bez przesady :!: ta niby ekstrawagancja wynika z haotycznosci tej fryzjerki.Tak ostrzygla mnie kiedys ekstraw.nawet dalam sie namowic na kolor'-ico :?: wykruszyly mi sie wlosy.Jak poszlam doniej to probowala mi nawciskac kitow,wmowic,ze to wina wlosow :!: BOniby niejej -super fryzjerki.
:oops: :twisted: Popieram,tez mi zniszczyla wlosy :!: Jezdze teraz do stylisty,do Lublina ,ktory dobiera fryzure idealnie.Ajak zobaczyl moje wlosy to zapytal;CO PANI ZROBILA Z WLOSAMI/?/??
Na górę

Postautor: wioleta » 16 gru 2007, o 20:32

Anonymous pisze:polecam Jadwigę na deptaku

Ja też polecam salon wiga na deptaku.Chodzę tam od zawsze i jestem zadowolona i nie ważne czy jest to ścięcie, malowanie czy fryzura na wesele
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2007, o 21:07

pOlecam Jlone zdecydowanie najlepsza fryzjerka w okolicy :)
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2007, o 21:09

Polecam tych starych facetów na rondzie ...ps:chodzilem tam ale pozbawile mnie wlosów s k u r w i e l e
Na górę

Postautor: kobieta » 31 sty 2011, o 13:03

Ja polecam zaklad fryzjerski <ELLa>
Na górę

Postautor: dodi...... » 31 sty 2011, o 14:18

aska pisze:nie stać cie na fryzjera w londynie?

no..ale SZPAN!!! Londyn !!! RZECZYWIŚCIE, NAWET ŻAL SIĘ PRZYZNAĆ do Londynu.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2011, o 14:38

najlepiej Gosia kolo bazaru. polecam.
Na górę

Postautor: AGAAA » 31 sty 2011, o 14:43

Polecam "ELLA"
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2011, o 15:18

polecam Panią z zakładu z rogu kopciuszki i Lwowskiej wiecznie stoi w oknie, patrzy i czeka pewnie na klienta :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2011, o 16:28

jak dla mnie to tylko Ilona. zawsze jest super i inaczej niż wszędzie. a jeśli chodzi o jakies upięcia wieczorowe to jest na prawde dobra. potrafi zrobić coś ekstra i z pomysłem.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2011, o 17:16

MISS pisze:Niedługo wracam z Londynu i chcę pójść do dobrego fryzjera?czy tu jeszcze jest dobry fryzjer czy wszyscy są w Londynie?

ale rewelacja, wracasz z londyna, a kto pozmywa gar?
Na górę

Postautor: J » 1 lut 2011, o 09:05

DLA POWRACAJĄCYCH Z LONDYNU POLECAM SALON FRYZJERSKI NA MOŚCIE WIZA-WI PARKU. FRYZJER MAGIC POTRAFI CUDA ZDZIAŁAĆ NA PRZETŁUSZCZONYCH WŁOSACH PO ZMYWAKU, A W MIĘDZYCZASIE SAM ZJE OBIAD I Z KOLEGAMI WYPIJE ĆWIARTKĘ. REWELKA PANIE FRYZJERKI, BIERZCIE PRZYKŁAD Z MISTRZA. GORĄCO POLECAM
Na górę

Postautor: janka » 1 lut 2011, o 09:37

no, czysta prawda, panowie wyglądaja jak rzeźnicy, moze czasem warto wrócic do tradycji:)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”