Straż Miejska do likwidacji

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: ludzieTL » 7 maja 2013, o 12:07

Apelujemy o likwidację Straży Miejskiej w naszym mieście.
Jest kilkanaście przykładów miast wiekszych od Tomaszowa,
gdzie zrobiono to w ramach oszczedności.
W naszym mieście na wszystko brakuje pieniedzy,
a utrzymuje się bezużyteczną formację
która powiela zadania policji i uprzyksza zycie mieszkańcom
zamiast pilnować porządku.
Koszt utrzymania dwóch etatów i samochodu można przeznaczyc na bardziej pozyteczny cel.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2013, o 12:36

ludzieTL pisze:Apelujemy o likwidację Straży Miejskiej w naszym mieście.
Jest kilkanaście przykładów miast wiekszych od Tomaszowa,
gdzie zrobiono to w ramach oszczedności.
W naszym mieście na wszystko brakuje pieniedzy,
a utrzymuje się bezużyteczną formację
która powiela zadania policji i uprzyksza zycie mieszkańcom
zamiast pilnować porządku.
Koszt utrzymania dwóch etatów i samochodu można przeznaczyc na bardziej pozyteczny cel.

już nie bąź taki podły daj dziadkom dociągnąć do renty chociaż :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2013, o 13:06

Masz rację zlikwidować jak najszybciej.Nie będzie zakupów w czasie godzin pracy,wypisywania mandatów staruszkom.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2013, o 13:48

Gość pisze:
ludzieTL pisze:Apelujemy o likwidację Straży Miejskiej w naszym mieście.
Jest kilkanaście przykładów miast wiekszych od Tomaszowa,
gdzie zrobiono to w ramach oszczedności.
W naszym mieście na wszystko brakuje pieniedzy,
a utrzymuje się bezużyteczną formację
która powiela zadania policji i uprzyksza zycie mieszkańcom
zamiast pilnować porządku.
Koszt utrzymania dwóch etatów i samochodu można przeznaczyc na bardziej pozyteczny cel.

już nie bąź taki podły daj dziadkom dociągnąć do renty chociaż :panzielony:




:lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2013, o 14:25

Popieram, Straż Miejska w TL do likwidacji
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2013, o 14:32

Jestem za!

Uwolnić psią kupę, dosyć łapania kierowców, wyzwolić babcie z pietruszką, i nie będzie niczego!


To ja jarząbek :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2013, o 23:19

Najlepszy jest ten pajac co sobie gwiazdek nawieszał na pagony a prostaczek, wieśniaczek, cwaniaczek, gbur i cham jakich mało. Z jego główką to tylko do wideł a nie do ludzi. To taki typowy orczyk granatem od pługa oderwany.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2013, o 03:58

Jestem przeciwny likwidacji straży miejskiej - kilkakrotnie interweniowała w sprawie wałęsających się psów (dodam że skutecznie) - dzieci bały się wracać ze szkoły - ludzie mają bramy pootwierane a psy zagrażają ich bezpieczeństwu. Po telefonie byli w ciągu 5 min problem zniknął - gdzie będzie można zgłosić taki problem jak się zlikwiduje straż (wątpię żeby policjant gonił psa i patrzył w którą bramę poleci - a tak właśnie robił strażnik miejski )
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2013, o 07:21

Bezpanskie psy nalezy wylapywac i oddawc do schroniska, zajmuja sie tym wyspecjalizowane firmy na zlecenie. To nie jest robota dla ,,komandosow". :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2013, o 07:55

Gość pisze:Jestem przeciwny likwidacji straży miejskiej - kilkakrotnie interweniowała w sprawie wałęsających się psów (dodam że skutecznie) - dzieci bały się wracać ze szkoły - ludzie mają bramy pootwierane a psy zagrażają ich bezpieczeństwu. Po telefonie byli w ciągu 5 min problem zniknął - gdzie będzie można zgłosić taki problem jak się zlikwiduje straż (wątpię żeby policjant gonił psa i patrzył w którą bramę poleci - a tak właśnie robił strażnik miejski )

strażnik miejski gania za psami??
nie ośmieszaj ich i siebie przy okazji...
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2013, o 07:55

Gość pisze:Jestem przeciwny likwidacji straży miejskiej - kilkakrotnie interweniowała w sprawie wałęsających się psów (dodam że skutecznie) - dzieci bały się wracać ze szkoły - ludzie mają bramy pootwierane a psy zagrażają ich bezpieczeństwu. Po telefonie byli w ciągu 5 min problem zniknął - gdzie będzie można zgłosić taki problem jak się zlikwiduje straż (wątpię żeby policjant gonił psa i patrzył w którą bramę poleci - a tak właśnie robił strażnik miejski )

strażnik miejski gania za psami??
nie ośmieszaj ich i siebie przy okazji...
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2013, o 08:06

Gość pisze:
Gość pisze:Jestem przeciwny likwidacji straży miejskiej - kilkakrotnie interweniowała w sprawie wałęsających się psów (dodam że skutecznie) - dzieci bały się wracać ze szkoły - ludzie mają bramy pootwierane a psy zagrażają ich bezpieczeństwu. Po telefonie byli w ciągu 5 min problem zniknął - gdzie będzie można zgłosić taki problem jak się zlikwiduje straż (wątpię żeby policjant gonił psa i patrzył w którą bramę poleci - a tak właśnie robił strażnik miejski )

strażnik miejski gania za psami??
nie ośmieszaj ich i siebie przy okazji...


Twój komentarz to typowe zaśmiecanie forum człowiek chce się wykazać i coś napisać a w głowie pustka i mamy rezultat.
Informacja dla innych:
Tak dokładanie było pies biegał po ulicy trzeba było ustalić z której posesji pochodzi - komu wypisać mandat - uciekł na swoją posesję i wszystko jasne. Dziękuję strażnikom moim zdaniem należy ich zostawić dla mnie głównie z tego powodu.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2013, o 08:51

Moglbys sam to ustalic i porozmawiac z wlascicielem. Cieszy Cie ludzka krzywda? ( mandat) I do tego trzeba dwa etaty mundurowych? Zyjemy w mandatowym raju...
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2013, o 09:33

Gość pisze:Moglbys sam to ustalic i porozmawiac z wlascicielem. Cieszy Cie ludzka krzywda? ( mandat) I do tego trzeba dwa etaty mundurowych? Zyjemy w mandatowym raju...

To akurat racja.Ludzie nie umieją już ze sobą rozmawiać na drażliwe tematy.Posiłkują sie z byle powodu służbami a te jak wiadomo procedury,mandaty...i wtedy zamiast załagodzić spór zyskuje sie większego wroga i odwetowca przy byle okazji.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2013, o 14:24

A mnie się wydaje , że niektórzy są tak zadufani w sobie i wszystko mogący ,że tylko interwencja policji czy nawet straży może ich sprowadzić z obłoków na ziemię :( Bo i po co sobie nerwy szarpać z takim sąsiadem , który ma wszystko w nosie. Jak się ma psa to ma się też obowiązki wobec niego.Tylko nie każdy chyba je właściwie rozumie :(
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”