Laryngolog dziecięcy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 15:08

Poszukuję namiarów na dobrego laryngologa dla małego dziecka.
Jakiego możecie polecić, na miejscu, a może Zamość lub Lublin.
Słyszałem, że w Hrubieszowie jest dobra lekarka ale nie mam namiarów.
Z góry dziękuję za info.
Pozdr
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 16:18

Gość pisze:Poszukuję namiarów na dobrego laryngologa dla małego dziecka.
Jakiego możecie polecić, na miejscu, a może Zamość lub Lublin.
Słyszałem, że w Hrubieszowie jest dobra lekarka ale nie mam namiarów.
Z góry dziękuję za info.
Pozdr

Fajna i mogę polecić , Nazwisko Hawryło przyjmuje kolo orlika przy LO, reszta w necie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2013, o 20:19

U nas to dr Hawryło mogę polecić. Ale jeśli migdał do wycięcia lub coś poważniejszego to tylko dr Artur Niedzielski w Lublinie. Przerobiłam już Zawiślaka itd. Niedzielski to dusza człowiek, super podejście do dziecka, duża wiedza, zero nastawienia na łapówki itp. Operował syna na trzeci migdał. Ostatnio pewien lekarz w Tomaszowie stwierdził że dziecku odrósł migdał a do tego na pewno ma wodę w uszach. Pojechałam do Niedzielskiego i po przebadaniu dziecka okazało się że to bzdura.
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2013, o 20:32

Podam jeszcze linka do stronki z opiniami o tym właśnie lekarzu. Polecam z czystym sumieniem :-)
Na górę


Postautor: Gość » 18 maja 2013, o 21:15

Gość pisze:U nas to dr Hawryło mogę polecić. Ale jeśli migdał do wycięcia lub coś poważniejszego to tylko dr Artur Niedzielski w Lublinie. Przerobiłam już Zawiślaka itd. Niedzielski to dusza człowiek, super podejście do dziecka, duża wiedza, zero nastawienia na łapówki itp. Operował syna na trzeci migdał. Ostatnio pewien lekarz w Tomaszowie stwierdził że dziecku odrósł migdał a do tego na pewno ma wodę w uszach. Pojechałam do Niedzielskiego i po przebadaniu dziecka okazało się że to bzdura.

Dr Zawislak jest ok , wiem z doświadczenia.Migdal usunięty i wszystko ok.Tez jest mily dla dzieci
Na górę

Postautor: sweny » 6 cze 2013, o 14:55

hawryło w tl, derkacz z zmc
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2013, o 16:21

Gość pisze:
Gość pisze:Poszukuję namiarów na dobrego laryngologa dla małego dziecka.
Jakiego możecie polecić, na miejscu, a może Zamość lub Lublin.
Słyszałem, że w Hrubieszowie jest dobra lekarka ale nie mam namiarów.
Z góry dziękuję za info.
Pozdr

Fajna i mogę polecić , Nazwisko Hawryło przyjmuje kolo orlika przy LO, reszta w necie.

nie polecam błagam nie idźcie do niej
Na górę

Postautor: aneczka » 3 lip 2013, o 08:33

Jakiego laryngologa w Zamosciu (ewentualnie w Lublinie) polecacie na badanie kamerka trzeciego migdalka u dziecka? A zabieg usuwania tego migdalka - to Zamosc czy Lublin? Jakie opinie wasze w tej sprawie?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2013, o 09:41

Lublin doktor Niedzielski. Super lekarz!!! Usuwał migdał u syna.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2014, o 20:41

a ja polecam jedynie Panią dr Annę Kaczor!
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2014, o 14:21

aneczka pisze:Jakiego laryngologa w Zamosciu (ewentualnie w Lublinie) polecacie na badanie kamerka trzeciego migdalka u dziecka? A zabieg usuwania tego migdalka - to Zamosc czy Lublin? Jakie opinie wasze w tej sprawie?

Zawiślak w Zamościu, ale w razie konieczności zabiegu kwitniesz 3 doby w szpitalu.
Na górę

Postautor: mama » 28 sie 2014, o 18:42

dr.Grzywna pracuje na chodzki w Lublinie..a prywatnie przyjmuje w swoim domu we Frampolu
bardzo dobry specjalista..rzeczowy i z podejsciem do dzieci
Na górę

Postautor: migdalka » 29 sty 2015, o 09:34

aneczka pisze:Jakiego laryngologa w Zamosciu (ewentualnie w Lublinie) polecacie na badanie kamerka trzeciego migdalka u dziecka? A zabieg usuwania tego migdalka - to Zamosc czy Lublin? Jakie opinie wasze w tej sprawie?

Ja usuwałam w Lublinie, konkretnie w MSWiA u doktora Elżakowskiego. Zabieg bardzo szybki, znieczulenie ogólne. Wprawdzie po zabiegu nie było przyjemnie ale szybko wróciłam do normy.
Zerknij sobie tutaj: http://migdalki.net.pl/ - jest tutaj poradnik jak się przygotować do operacji. Wprawdzie jest to zabieg ale moim zdaniem warto jest się mu poddać. Obecnie jest to chyba jedyna skuteczna metoda na walkę z chorobami migdałków.
Na górę

Postautor: pacjent » 20 sie 2015, o 15:32

W Zamościu świetnym laryngologiem jest dr Jerzy Derkacz - ma olbrzymie doświadczenie, więc z czystym sumieniem mogę polecić. Moja cała rodzina leczy się u doktora.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”