Pierwsza korporacja TAXI w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: taxi » 18 maja 2013, o 13:10

Witam wszystkich!Pewnie jeszcze nie wiecie ale już za około tydzień rusza pierwsza w Tomaszowie korporacja Taxi do , której będzie można zadzwonić i zamówić taksówkę o każdej porze dnia i nocy.Taksówki będą jeżdziły 24 h. Korporacja będzie posiadać nowe 7 osobowe auta wszystkie w jednym kolorze " BIAŁYM" z żółto czarnymi napisami. Co ważne do klienta będą dojeżdzały GRATISSSSS!!!!!!! Dzwoniąc i zamawiając taksówkę przez telefon dostaniecie 10% rabatu.Numery tel. 19-519 lub 887-210-310.Numery te zaczną działać z dniem rozpoczęcia działalność.Strona internetowa aktualnie jest w budowie http://www.tomaszowtaxi.pl.O dokładnym terminie rozpoczęcia działalności dowiecie się z prasy,reklam i promocji chociażby na dniach Tomaszowa gdzie będzie można zobaczyć auta oraz dowiedzieć się więcej o nas i usługach oferowanych przez TL TAXI. Pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2013, o 13:37

ooo i chętnie skorzystam
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2013, o 22:14

Wreszcie ktoś pomyślał!Gites!
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2013, o 23:40

ciekawe jak długo podziałają na tym zadupiu???
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2013, o 00:09

dacie lodgy 7 osobowe, fajne samochody:)

andrzej do przodu, oby wypaliło.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2013, o 10:03

Pomysł dobry naprawdę!!! Gratuluję odwagi i kibicuję!!! Myślę że w weekendy będzie zapotrzebowanie, szczególnie jeśli chodzi o powrót z imprezy, od znajomych itp. na co dzień też skorzystam :-) Mam sąsiadów (starsze małżeństwo) którzy raz w tygodniu jeżdżą na większe zakupy właśnie taksówką, myślę że takich ludzi jest więcej nawet w tym Tomaszówku.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2013, o 10:34

A jakie ceny będą?
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2013, o 11:34

Gość pisze:Pomysł dobry naprawdę!!! Gratuluję odwagi i kibicuję!!! Myślę że w weekendy będzie zapotrzebowanie, szczególnie jeśli chodzi o powrót z imprezy, od znajomych itp. na co dzień też skorzystam :-) Mam sąsiadów (starsze małżeństwo) którzy raz w tygodniu jeżdżą na większe zakupy właśnie taksówką, myślę że takich ludzi jest więcej nawet w tym Tomaszówku.

To w Tomaszowie trzeba taxi żeby zakupy zrobić,przecież sklepy są niedaleko.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2013, o 12:14

mam pytanie, czy powstanie tej korporacji jest związane z deregulacją przeprowadzoną przez Gowina?
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2013, o 12:36

Gość pisze:mam pytanie, czy powstanie tej korporacji jest związane z deregulacją przeprowadzoną przez Gowina?

Na pewno tak, bo już nie trzeba będzie zdawać egzaminu z topografii.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2013, o 15:43

Tak tylko że jeśli robisz zakupy raz w tygodniu lub większe nawet rzadziej to nie masz możliwości przejścia przez całe miasto z ciężkimi siatami a jeśli chodzi o starszą osobę to tym bardziej. Wolą pojechać taksówką raz na jakiś czas.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2013, o 15:55

Mam jeszcze pewien pomysł jeśli chodzi o taxi. W większych miastach oprócz przewozów na określonych trasach taxi ma w ofercie usługi tego typu np. przewóz zwierząt, odbieranie dzieci ze szkoły, zakupy. Czy osoba która ma stworzyć taką korporację może się zastanawia także nad tym czy może coś takiego dodatkowo wprowadzić? Wiadomo czasem trzeba zawieźć babcię z kotkiem, psem do weterynarza :-) ja mam czasem problem z transportem jeśli chodzi o odebranie dziecka z przedszkola. Nie mam prawka, mąż nie zawsze ma czas ja też muszę się wyrwać z pracy i przejść kawał drogi. Jakby była taka usługa np. odebranie dziecka ze szkoły i jeździłaby chyba raczej kobieta taksówką(wiadomo matki mają większe zaufanie do kobiety) i odbierała dzieci. Myślę że miałoby to wzięcie. Mam dużo znajomych którzy kursują po te dzieci z jednych zajęć na inne, muszą się zwalniać z pracy itp. Proszę o tym pomyśleć. Sama byłabym zainteresowana takim odbieraniem dzieci raz na jakiś czas z przedszkola, szkoły, oczywiście musiałaby to być stała ta sama osoba która odbiera dzieci.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2013, o 17:06

Coś mi się wydaje że to żart :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2013, o 21:17

Gość pisze:Coś mi się wydaje że to żart :roll:


to coś ci się źle wydaje.

Zobacz na kogo jest domena zarejestrowana.
A po tomaszowie już jeżdżą białe diacie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2013, o 10:45

na forum też będziecie ogłaszać upadłość firmy tak jak jej powstanie?? :lol: ludzi ale macie wymagania,może jeszcze pizze taki taksiarz będzie wam woził,albo jako pomoc domowa?Skoro macie wymagania to jaki problem zadzwonić do taksiarzy by odebrali wam dziecko czy podwieźli z zakupami??Oni chętnie by się zgodzili na takie propozycje bo wiadomo że ruchu nie mają w tej branży.Jak zwykle najwięcej podpowiadacie ale co do czego to mało kto będzie korzystał,nie życzę nikomu źle ale jestem realistą,nie sztuka wydać kasę na biznes gdy i tak klienta nie będzie.Mieszkam obok taxi i widzę jaki tam ruch jest,znam ich i uwierzcie lub nie kokosów tam nie ma-nie te czasy
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”