Gdzie najlepsza myjnia samochodów?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: asdfga » 21 lip 2013, o 19:46

Pytanie tak jak wyżej. Potrzebuję wyprać samochód ale niestety nie orientuję się gdzie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2013, o 21:48

wpisz w google pranie tapicerki samochodowej Tomaszów Lubelski to nie kosztuje
Na górę

Postautor: goscsaa » 24 lip 2013, o 00:40

słyszałem że na Łaszczowieckiej ale koło zamku też dobra
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2013, o 07:50

Na Borkach też dobrze piorą: 534883740
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2013, o 07:54

koło zamku już zamknęli Łaszczowiecka albo Borki ci zostają
Na górę

Postautor: Abc14 » 25 lip 2013, o 20:59

Kolo zamku jest i to bardzo dobra i wcale nie zamknęli, warta polecenia
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2013, o 22:30

Łaszczowiecka chyba dobra widziałem tam sporo samochodów w kolejce ...
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2013, o 22:37

Gość pisze:Łaszczowiecka chyba dobra widziałem tam sporo samochodów w kolejce ...

mirki z komisów tam picują stare szroty i sprzedają jak nówki z książką od starszego niemca
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2013, o 00:04

niemca ktory płakal jak sprzedawal cacuszko
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2013, o 12:21

Na laszczowieckiej jest myjnia reczna? W ktorym miejscu?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2013, o 14:42

Z Młynem a prawo, tam jest staw i tam się myje, nie zapomnij wiaderka do nabierania wody :lol: Można skorzystać też z Sołokji .
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2013, o 14:55

Jaja sobie robią, ja poważniej: zajrzyj i sprawdź na Brackiej, przy jej końcu od Lwowskiej idąc
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 00:58

A jakie opinie macie o myjniach bezdotykowych ?
Na górę

Postautor: cleanand » 20 lut 2014, o 19:28

W Tomaszowie są trzy myjnie bezdotykowe:

nie znam dokładnych adresów ale chyba każdy skojarzy :p

myjnia przy ulicy zamojskiej obok nowego cmentarza naprzeciwko biedronki,
WADY:
-nieczynne stanowiska jeśli otwarte 2 to już dobrze
-kilkakrotnie zdarzyło mi się że wrzuciłem np 2 zł a mycia wystarczyło na 30 sek :o
-może w lecie to nie występuje ale teraz często pozostaje dużo błota czasami wystarczyło by żeby pan z obsługi to spłukał a kolejna osoba miała by ułatwione mycie
ZALETY:
-małe kolejki
-dobry wjazd i wyjazd
-dość miły pan z obsługi choć czasem mnie wkur**a tym przyglądaniem się ale może to tylko moje odczucia

myjnia na żwirki i wigury ta między domami :p
WADY:
-zazwyczaj są kolejki do mycia
-mała ilość stanowisk
-stanowiska są wąskie przez co ciężko umyć samochód bez ochlapania siebie
-wyjazd jest tragiczny kilka razy zdarzyło mi się że musiałem używać klaksonu by ktoś we mnie nie wjechał przy opuszczaniu stanowiska, a co do ustawiania się w kolejce też nie jest za ciekawie każdy staje gdzie mu się podoba jedni przy ulicy drudzy przy tym gabinecie chyba stomatologicznym jeszcze inni przy stanowisku z odkurzaczem i potem ciężko stwierdzić kto jest następny do mycia
ZALETY:
-spośród wszystkich myjni w Tomaszowie to tu jest najwięcej czasu na mycie
-zazwyczaj czyste stanowiska
-najlepszy wosk według mnie widać że to wosk a nie jak na pozostałych jakieś mydło
-odkurzacz ciągnie jak poje**ny
-automat z batonami i gumami
-nie widać żeby ktoś się tam kręcił i pilnował więc można przyjechać czołgiem i nie powinno być problemu z myciem

myjnia ul Rolnicza naprzeciwko Zamku (dużo nie napiszę bo rzadko z niej korzystam )
WADY:
-najbardziej wkur**a mnie jak ukraincy myją autobus rozje**jac się że nie można wjechać i wyjechać

ZALETY:
-dużo dostępnych stanowisk
-zazwyczaj nie ma kolejek
-kiedyś pierwsze stanowisko po wrzuceniu 5 zł pozwalało na mycie samochodu za 9 zł :o chyba już to nie działa :(

Powyższa wypowiedz nie miała na celu obrażenie żadnej z ww. myjni jest to tylko moja opinia. Ogólnie jakość myjni w Tomaszówie jest dobra i ceny nie są wygórowane :) myślę że 4 myjnia też by się sprawdziła więc do dzieła. Pozdrawiam i za wszystkie błędy ortograficzne przepraszam
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 20:21

cleanand pisze:W Tomaszowie są trzy myjnie bezdotykowe:

nie znam dokładnych adresów ale chyba każdy skojarzy :p..

Powyższa wypowiedz ....Pozdrawiam i za wszystkie błędy ortograficzne przepraszam


Koleś!!!
Dałeś dobry, merytoryczny wpis. Zgadzam się z nim w całości, pochwalam poszanowanie innych forumowiczów. Byków ortograficznych nie widziałem, braku gdzieniegdzie przecinków wstyd się czepiać.
Oby inni pisali na tym forum podobnie :P
Też pozdrawiam.

Od siebie dodam jeszcze: korzystam z tych myjni często, najczęściej z tej na Rolniczej /brak kolejek/. Nie szastam kasą, więc jak jestem w pobliżu skręcam do myjni na 5 minut, za 2 do 5 zł wybieram opcję płukania wodą zdemineralizowaną. Przy pewnej wprawie to wystarcza, by karoserię namoczyć i spłukać kurz, błoto czy teraz sól . Uważam, że tych pieniędzy i tego czasu nie warto oszczędzać. Mycie bezdotykowe uważam za bezpieczniejsze dla lakieru niż jego szczotkowanie
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”