Pomocna Pożyczka oszuści!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: set » 3 wrz 2013, o 22:49

Witam.

Poszukuję osób oszukanych przez Pomocną Pożyczkę w Zamościu. Chcę nawiązć współpracę w celu odzyskania opłaty przygotowawczej na drodze sądowej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres pomoc_tom@onet.pl.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2013, o 15:14

:!:
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2013, o 18:52

no chyba tylko ty się nabrałeś :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2013, o 10:25

set pisze:Witam.

Poszukuję osób oszukanych przez Pomocną Pożyczkę w Zamościu. Chcę nawiązać współpracę w celu odzyskania opłaty przygotowawczej na drodze sądowej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres pomoc_tom@onet.pl.




szanse są marne a nawet żadne, z mojej wiedzy i ta umowa jest ważna i przepisy prawo bankowe przewidują opłatę przygotowawczą, wszystko jest zrobione w białych rękawiczkach
jedyne co można zrobić to złożyć doniesienie na prokuraturę że ta firma działała w taki sposób aby wymusić pieniądze i nie chciała faktycznie udzielić pożyczki lub nawet nie miała zdolności do udzielenia takiej pożyczki czy kredytu
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2013, o 21:22

Nie ma co żartować ja też przestrzegam ludzi przed Pomocną Pożyczką z Zamoscia ul Partyzantów74. Te panie są wrednymi oszustkami naciągającymi naiwnych zdesperowanych ludzi na duże pieniądze. W skali kraju są to ogromne kwoty. Zapraszam na blog SKARBIEC OSZUSTWA.
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2013, o 07:22

set pisze:Witam.

Poszukuję osób oszukanych przez Pomocną Pożyczkę w Zamościu. Chcę nawiązć współpracę w celu odzyskania opłaty przygotowawczej na drodze sądowej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres pomoc_tom@onet.pl.


Witam. mam sporą grupę oszukanych 98 osóbna 476 000 zł...
Są tacy którzy stracili pieniądze 1250-50 000 zł bez szans odzyskania-firmy
Osoby prywatne mogą sądownie odzyskać kasę :
Zlecić sprawę adwokatom np. Szczecin tel 914 646 300 lub Katowice tel. 506 548 780
Moją sprawę od grudnia 2012 prowadzi Szczecin; Termin końcowej rozprawy 20.11.13 w Gdańsku
Opłaty to 17 zł upoważnienie adwokacki,30 zł opłata sądowa.... Po wygraniu sprawy adwokat pobiera 25% brutto od odzyskanych pieniędzy które sąd nalicza z karnymi odsetkami ...
Czas rozwiązania około roku, komornicy mają problemy z odzyskaniem kasy, skarbiec nie zwraca pomimo wyroku sądu !
Można szukać innych adwokatów.
Mam informację ,że właścicielka firmy, sądownie, do pół roku odzyskała 7000 zł prowadząc indywidualnie sprawę w sądzie w Słupsku ... tam też skarbiec ma swoją siedzibę ! Odzyskała kasę sądownie ponieważ wycofała się z kredytu w okresie do 14 dni !
Inne firmy starały się grupowo wnieść sprawę do sądu ale adwokaci żądają innych stawek i mówią o możliwej przegranej !
kontakt bdyll@wp.pl tel. 602369725 blog -skarbiecoszustwa.bolog.onet.pl

Życzę nie wpadać w zastawione pułapki przez skarbiec lub wystąpić do rządu z wnioskiem by prokuratorem gen został szef skarbca !... Jeśli nie jest patologicznym przestępcą ,zrobiłby by porządek z prokuratorską mafią, zmową bezradności w stosunku do tysięcy przecież oszukiwanych ludzi !
bdyll
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2013, o 13:42

:!:
Na górę

Postautor: zoska » 14 paź 2013, o 10:28

Najgorsze że ludzie dalej nabierają się na to
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2013, o 10:34

Panie są miłe i przekonujące a naiwny i zdesperowany człowiek daje się oszukać
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2013, o 21:03

zoska pisze:Najgorsze że ludzie dalej nabierają się na to

Myslisz że to jest najgorsze? Bieda, niemoc, ostatnia nadzieja to ludzi sklania do tego kroku. Najgorsze jest to że my ludzie na to nie reagujemy!! O tym musimy mówić ostrzegać tym bardziej w naszym biednym zacofanym rejonie,gdzie ludzie łapią się każdej deski ratunku. Pozdrawiam Panie z ul. Partyzantów w Zamościu może już niedługo prokurator zajmie się wami.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2013, o 13:34

Mój tata chciał tam pożyczkę, na szczęście przewertowaliśmy fora odnośnie skarbca i jest dużo ciekawej lektury. Po dokładnym przeczytaniu komentarzy zadzwoniliśmy do tych Państwa i zapytaliśmy się o zabezpieczenia kredytu, żaden konsultant nie powiedział jasno i wyraźnie. Np że trzeba mieć drugie tyle na koncie jako ich zabezpieczenie - pytanie jak mam tyle na koncie to po co mi kredyt? Inne żyranci - muszą mieć 2500 netto ty możesz zarabiać 1100zł. Składasz zaświadczenia co tylko chcą, wpłacasz zaliczkę a oni nie ma kasy na koncie, żyrant tyle nie zarabia. A przecież od razu można powiedzieć słuchaj no Pan żyrant ma mieć 2500 netto niestety większość z nas ma 2500 ale brutto. Nie ma to nic z tego nie będzie, oni żyją z takich ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2013, o 14:04

na tym świecie jest tak że za edukację się płaci tak samo i za głupotę . nie kumasz świata pytaj mądrzejszego a najlepsze jest w tyn to że ten głupi się ma za mądrego . przerabiałem już to dziesiątki razy , radzisz debilowi lepiej niż sobie ( bo czujesz się odpowiedzialny za swe słowa ) a on i tak robi po swoim debilowatym rozumku . Nie żal mi naciągniętych .
Na górę

Postautor: RobertD » 16 paź 2013, o 07:59

Proces sądowy nie ma sensu. W Polsce proces może przy sprawnym prawniku trwać 10 lat do wydania nieprawomocnego wyroku. Prawnicy mają sposoby na przeciąganie sprawy a w tym czasie można zbankrutować a niektórzy starsi już poumierają. Wszystko jest idealnie zaplanowane. Sam Tusk powiedział przy okazji Amber Gold "nie każde oszustwo jest przestępstwem".
Wyznania pracownika parabanku http://blogi.newsweek.pl/Tekst/spolecze ... adlem.html
Robienie sobie niewolnika z dłużnika http://blogi.newsweek.pl/Tekst/gospodar ... ictwo.html
Gwarantuje Wam, że w sądzie stracicie tylko pieniądze i zdrowie. Wszystko jest legalne. W sądach wielu też są "cenniki" za korzystny wyrok, zawsze ten kto ma więcej pieniędzy wygra. Szkoda mi naciągniętych wcześniej i tych, którzy będą naciągani legalnie w przyszłości.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2013, o 18:29

RobertD pisze:Proces sądowy nie ma sensu. W Polsce proces może przy sprawnym prawniku trwać 10 lat do wydania nieprawomocnego wyroku. Prawnicy mają sposoby na przeciąganie sprawy a w tym czasie można zbankrutować a niektórzy starsi już poumierają. Wszystko jest idealnie zaplanowane. Sam Tusk powiedział przy okazji Amber Gold "nie każde oszustwo jest przestępstwem".
Wyznania pracownika parabanku http://blogi.newsweek.pl/Tekst/spolecze ... adlem.html
Robienie sobie niewolnika z dłużnika http://blogi.newsweek.pl/Tekst/gospodar ... ictwo.html
Gwarantuje Wam, że w sądzie stracicie tylko pieniądze i zdrowie. Wszystko jest legalne. W sądach wielu też są "cenniki" za korzystny wyrok, zawsze ten kto ma więcej pieniędzy wygra. Szkoda mi naciągniętych wcześniej i tych, którzy będą naciągani legalnie w przyszłości.

Z tym się nie zgadzam, jest w tej sprawie wiele wyroki skazujących. Tylko co z tego jak komornicy umieją sciągać dlugi z uczciwych, cwaniaki zawsze się wywiną. chętnie podam kontakty do prawników specjalizujących się w tej firmie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2013, o 18:34

Gość pisze:na tym świecie jest tak że za edukację się płaci tak samo i za głupotę . nie kumasz świata pytaj mądrzejszego a najlepsze jest w tyn to że ten głupi się ma za mądrego . przerabiałem już to dziesiątki razy , radzisz debilowi lepiej niż sobie ( bo czujesz się odpowiedzialny za swe słowa ) a on i tak robi po swoim debilowatym rozumku . Nie żal mi naciągniętych .

Cieszę się że jesteś taki sprytek idziesz przez życie z nosem do góry. Ale... są na tym swiecie rzeczy które nie mieszczą się w glowie takim fizjonomom jak ty :wink:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”