siłownia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 wrz 2013, o 23:08

Proszę o pomoc która najlepsza zaczynam po 12 latach przerwy zależy mi głównie aby ktoś na siłowni poprowadził mnie przez początek coś ale terner osobisty jaki sprzęt ile seri ile powtórzeń itp aby się wdrożyć - która siłownia takie coś oferuje gdzie jest to najlepiej rozwiązane a także gdzie takie obiekty się znajdują.
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2013, o 09:23

Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2013, o 09:57

W fabryce masz w cenie karnetu pierwszy trening z instruktorem gratis karnet na miesiąc (bez ograniczeń) 60zł chyba trening rozpisany też dostaniesz. Sam niedawno zacząłem po dłuższej przerwie :)
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2013, o 10:55

druga godna uwagi to Larafit
najlepiej zobaczyć obie i porównać
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2015, o 20:09

Lara Fit / Fabryka - tam szafki w szatni są zamykane na kluczyk?
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2015, o 02:03

w larafit masz szafki na klucz
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2015, o 11:24

w fabryce jest 3 instruktorów vice mistrzyni europy juniorów w trójboju siłowym, fizjoterapeutka i chłopak który przygotowuje się do zawodów kulturystycznych. Masz wiedzę z pierwszej ręki więc nie będziesz marnował czasu na siłowni
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2015, o 13:50

Ja chodziłam do Larafit (przygotowywałam się do sprawnościówki) i byłam zadowolona zarówno z opieki trenerów,wszystko tłumaczyli, pokazywali, jak i ze sprzętu i doboru ćwiczeń.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2015, o 19:06

W Fabryce również są szafki na klucz. Polecam Fabrykę. U Lary nie byłam.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2015, o 19:26

to nie Warszawa trzeba pójść do jednej i do drugiej i wybrac co bardziej pasuje, głupota jest słuchać ludzi bo jeden lubi czekoladę a drugi śledzie a własna opinia jest najlepsza zwłaszcza że na forum to mogą się nawzajem zwalczac
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2015, o 18:30

Wladek25 pisze:A ja sobie w domu zrobiłem własną siłownię i nie żałuję tego pomysłu ponieważ mam ją tylko dla siebie. Sprzęt znalazłem w sklepie internetowym http://www.omega-fitness.pl/drazki-do-p ... t-178.html Co sądzicie o czymś takim ? Nie lubię publicznych siłowni bo nie znoszę tłoku



Podobnie myslę dobra ławka hantle sztanga z czasem dokupić wyciąg i nic więcej nie trzeba ...
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2015, o 14:00

... i stagnacja bo nie ma się od kogo uczyć. Chyba, że babcia będzie korygować Twoją technikę i asekurować przy ciężkich seriach.
"Jeśli chcesz być lwem, musisz trenować z lwami" – Carlson Gracie
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2015, o 16:54

Gość pisze:... i stagnacja bo nie ma się od kogo uczyć. Chyba, że babcia będzie korygować Twoją technikę i asekurować przy ciężkich seriach.
"Jeśli chcesz być lwem, musisz trenować z lwami" – Carlson Gracie


Stagnacji nie masz wiedzę oczywiście musisz posiadać ale głupotą jest twierdzenie że może być przekazywana tylko ustnie dobra książka (choć teraz więcej znajdziesz w internecie), kupujesz stojak pod sztangę z asekuracją i nie ma problemu (mam taki sprawdza się świetnie). Mówimy o normalnych ludziach oczywiście a nie pchających w siebie tony chemii sprzedawanej w tych siłowniach tym oczywiście polecam towarzystwo stada innych "lwów".
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2015, o 16:58

Gość pisze:
Gość pisze:... i stagnacja bo nie ma się od kogo uczyć. Chyba, że babcia będzie korygować Twoją technikę i asekurować przy ciężkich seriach.
"Jeśli chcesz być lwem, musisz trenować z lwami" – Carlson Gracie


Stagnacji nie masz wiedzę oczywiście musisz posiadać ale głupotą jest twierdzenie że może być przekazywana tylko ustnie dobra książka (choć teraz więcej znajdziesz w internecie), kupujesz stojak pod sztangę z asekuracją i nie ma problemu (mam taki sprawdza się świetnie). Mówimy o normalnych ludziach oczywiście a nie pchających w siebie tony chemii sprzedawanej w tych siłowniach tym oczywiście polecam towarzystwo stada innych "lwów".


Skoro nie znasz się na chemii to nie oczerniaj ;)
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2015, o 13:13

Ja polecam pojsc na Lare i do Fabryki i sobie porównac atmosfere w obu miejscach. Jak sie cwiczy to czesto przychodzi zwątpienie i dni tak zwanego lenia, w takich momentach atmosfera miejsca bardzo pomaga. Chodze do Fabryki i klimat jest super, ludzie przyjaznie do siebie nastawieni, czuc wspólną zajawke do tematu, ludzie sie do siebie uśmiechają, pomagają sobie, jest mega miło! Na Larze jest ... dziwnie, kazdy sobie i krzywe spojrzenia.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”