szpital okulistyczny

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: nmm » 2 lut 2014, o 20:22

Kiedy otwarcie szpitala okulistycznego przy Wyspanskiego w Tomaszowie wie ktoś, z zewnątrz wygląda że wszystko gotowe
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2014, o 20:25

a czyj jest ten szpital??
Na górę

Postautor: nmm » 2 lut 2014, o 20:38

Napis na szyldzie LUB-MED.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2014, o 20:54

doszedł napis szpital a później napis okulistyka. podobno jest to ekipa z lublina...tak mówią na ulicy ;|)
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 00:39

Mam nadzieję że w tym szpitalu będą podchodzili do pacjentów bardziej profesjonalnie i rzetelnie niż w przychodni medi dent. Okulista jak ma przyjmować od 10-11 to chyba powinien wywiązywać się z umowy z nfz a nie na 16 przyjeżdża a ludzie czekają. Wrrrr nie lubię się czepiać ale ktoś za to bierze duże pieniądze.
Na górę

Postautor: Ania » 3 lut 2014, o 07:27

Do kogo można składać podanie w sprawie pracy
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2014, o 16:31

A to jest szpital czy przychodnia?
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2014, o 17:35

Tak tam wlasnie jest , umawiaja sie na konkretna godzine , przyjezdzasz a tu poslizgu 2 godziny, to jest tak praktykowane w TomaszowiE. Jezdze i do Lublina , i do Warszawy i jesli jestem umowiona na godzine to moze czekam 15min a takie DZIADOSTWO TO TYLKO W TOMASZOWIE, bo tu pacjet jest zerem, wiedza , ze i tak przyjdzie i bedzie czekał , ale to o was świadczy panstwo ,,doktorowie" o waszej kulturze i traktowaniu innych ludzi jak zło konieczne -bierzecie za nas pieniadze , wiec traktujcie powaznie ludzi , oni was utrzymuja
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2014, o 15:14

Może by się i nie czekało gdyby pacjenci przychodzili na umówioną godzinę zgodnie z numerem z jakim są zapisani. A tak , mają wizytę o 16-tej a przychodzi o 8-ej. i krzyczy, że ona czeka tyle godzin a na numerek nie będzie zwracać uwagi.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2014, o 15:37

no to czas zrobic z tym porzadek , i to powinne zrobic osoby rejestrujace bo wten sposob traca na zlej opini własnie takie przychodnie ngdzie tego nie ma tylko tutaj -byłam w piatek w Pulsie w Zamosciu miałam na godz. 18,30 przyjeta byłam o 18,40 i to rozumie, za mna przyszły jeszcze 2 osoby na 19 i 19,20 nikt nie czeka godzinami jakos tam zdołali wypracowac odpowiedni system tylko w Tomaszowie jak zwykle winni sa pacjenci ,jesli czeka od 8 to niech czeka na swoja godzine , drugi raz nie przyjdzie, ale jesli doktorzy to popieraja i przyjmuja poza kolejka to do kogo pretensja? do ludzi ? to jest jak jest , a inni sie denerwuja i klną na czekanie po 3 godziny-troche szacunku dla ludzi,bo to wy jestescie dla pacjeta, i jesli go zignorujecie pojedzie tam gdzie go przyjma z szacunkiem , czas to zrozumiec
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2014, o 15:55

POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!dwa tygodnie temu byłam umówiona na wizytę na 11 w Lublinie , jazda jak każdy pamięta,koszmar na jezdni ! oczywiście ja się spózniłam, wjeżdzamy do Lublina -telefon, pani z rejestracji dzwoni, że doktor na mnie czeka gdzie ja jestem? szok i niedowierzanie!!!!!, profesor czeka na pacjeta i za nim dzwoni-pomyślcie o czymś takim w Tomaszowie :lol: ,może za 10 lat, jak nasi,,profesorowie" zmienią mentalność i podejście do pacjęta
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2014, o 16:15

Ja miałam umówioną wizytę prywatną u ginekologa, zachodzę na umówioną godzinę a tam 7 osób przedemną, mieszkam na rzut beretem od tego miejsca, moje pytanie ;po jaką ch....rę ja miałam tam siedzieć ponad 1,5 godz.,- wiadomo , pan doktor nałapał pacjetow ile się dało, ale o ich komfort już nie zadbał-dziękuję, i z tego co słyszałam od innych, którzy dłużej czekali niż ja więcej nas nie zobaczy; wedle powiedzenia,,jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie",pacjęci płacąc mają prawo wymagać, czas najwyższy to zrozumieć!,jeśli nie do tego, inni przyjmą z pocałowaniem ręki
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2014, o 16:50

zacytuje wypowiedz z filmu ,,im sie to juz w du....ch poprzewracało, sami nie wiedza czego chcą"-samo mówi za siebie
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2014, o 15:28

Jak dla mnie najlepszy szpital okulistyczny jest w Katowicach optomed, uratowali mi oko, widzę gorzej ale widzę. Dziękuję.
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2014, o 10:15

Gość pisze:a czyj jest ten szpital??




szpital będzie własnością , jak się domyślam oszustów ,państwa G. z Lublina
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”