Wybielanie zębów kogo polecacie ? w Tomaszowie.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 09:57

Jak w temacie potrzebuje wybielić zęby ponieważ próbowałam juz i sody i wybielających past itp.rzeczy i nic moje szkliwo szczerze mówiąc jest koloru nie powiem że żółtego ale nie białego no taka uroda i to mnie boli wstydzę sie trochę a zwłaszcza przy uśmiechu może ktoś wybielał już zęby na ubezpieczalnie albo prywatnie i polecił by jakiegoś dentystę do którego warto sie wybrać który dobrze to zrobi a i kasy nie zedrze a może wkładki takie na zęby sztukowane też robi pierwsze oczywiście na konsultację pójdę dlatego proszę o pomoc drodzy kogo polecacie w Tomaszowie bo najlepiej zasięgnąć czyjejś opinii prawda a i cena mile widziana. wielkie dzięki którzy odpiszą. A za zbędne komentarze po dziękuje.
Na górę

Postautor: Ania » 3 lut 2014, o 10:12

A probowalas preparatu Jutro impreza. Do kupienia w aptece. Moja siostra probowala i byla zadowolona
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 11:35

Ania pisze:A probowalas preparatu Jutro impreza. Do kupienia w aptece. Moja siostra probowala i byla zadowolona

Czy to żart złośliwy jak tak to słaby.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 11:40

sory sprawdziłam faktycznie jest taki preparat a czy pomaga ????
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 11:46

Szczoteczka do zębów, paste kolgejt, używać 3 razy dziennie
Po 2 miesiącach jest poprawa
Na górę

Postautor: redwinegirl » 3 lut 2014, o 11:52

Jeśli masz mocne, kremowe w kolorze szkliwo, to niewiele pomoże, nawet wybielanie u stomatologa. Zapłacisz 500-700 zł, efekt, owszem, będzie zauważalny, ale możesz nie być z niego zadowolona, jedynie nadwrażliwość przez jakąś dobę będzie o tym przypominać. Ja próbowałam tego u p. Wojciechowskiego i po przeczytaniu informacji teoretycznych w necie, jak ma to wyglądać i przebiegać, zauważyłam, że p. Wojciechowski się mocno starał, a jednak po serii naświetlań byłam rozczarowana. Takie kości i tyle w temacie. "jutro impreza" to preparat z dwoma roztworami, które się kolejno nakłada za pomocą pędzelka na zęby. Ma działać błyskawicznie, tzn. w ciągu trzech dni. Efekt - jak w przypadku wyżej - jednemu wybieli już po dwóch, trzech nałożeniach, inny będzie pędzlować zgodnie z zaleceniami kilka razy dziennie i guzik. Ale wydasz na niego max. 30 zł. Spróbować warto.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 12:00

a czy leczonego zęba też wybieli?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 15:08

Wypowiem się na ten temat ponieważ sam korzystałem i czytałem o różnych specyfikach to troche ci przybliżę temat.

Wybielanie zębów jest dobre bo każdy z nas chce miec białe zęby lepiej to wygląda i człowiek się lepiej prezentuje pod warunkiem że ma dobry zgryz i umie się uśmiechać ładnie ;)

Na rynku mamy parę możliwości zastosowania preparatów wybielających zęby.

1.Pójść do dentysty i wybielić zęby technologią beyond wybielanie lecz jest to dość kosztowny wydatek w granicach 400-do 600 zł przynajmniej w okręgu tomaszowa czy ktoś to robi w tomaszowie hmmm nie wiem nie skorzystałem z tej opcji.

2.Wybielanie metodą nakładkową tzn idziesz do dentysty on ci robi przemiarke twoich zebow i daje ci paste ktora nakladasz do tej twojej przymiarki nakladki podajze na noc i stosujesz tak z 3-4 razy w zaleznosci jakie stezenie na allegro rownie dobrze sa do kupienia takie preparaty z gumowa nakladka ktora wkladasz do gorącej wody a pozniej formujesz je w szczece, lecz czasem dobrze nie ulozy sie tak jak ma byc i lepiej niech dentysta ci taka nakladke zrobic, ale mozesz i sam jest to tansza alternatywa poszukaj na allegro wybielanie nakładkowe http://allegro.pl/opalescence-pf-16-4x- ... 26789.html

3 Stosowanie paskow wybielajacych i ta metode zastosowalem sam jestem bardzo zadowolony najlepeij uzyc Crest superme maja dosc mocne stezenie. http://allegro.pl/crest-supreme-paski-w ... 25418.html


Moim zdaniem najpierw kup te paski i sobie poczytaj instrukcji w internecie nie kupisz tego w sklepie poniewaz jest to produkt sciagany ze stanow oczywiscie dostaniesz w rossmanie ale nizsze stezenie a ten ktory polecam Stężenie aktywnego środka wybielającego 14 % Hydrogen Peroxide [Nadtlenek Wodoru]


Pamiętaj nie wybiela to bląb dlatego tez bedziesz musial sie wybrac do dentysty na wymiane blaby jesli odcien bedzie znaczacy i widoczny w miejscu usmiechu bo glebiej to ci raczej nikt nie patrzy ;)

Efekt jest uzalezniony od twojego trybu zycia jesli duzo palisz i pijesz kawy to efekt bedzie krotszy duzo krotszy i tu mowa o wszystkich preparatach na rynku.
Pamietaj ze podczas kuracji jest biala dieta czyli nie palisz papierosow prrzynajmniej bardzo malo i kawy wogle nie pijesz a tym bardziej wina czy innych substancji plynnych oraz spozywczych jak buraki czerwone wina czerwone itp bo moze ci to zaszkodzic ;)

Wybierz ta metode paskow z allegro podalem ci adres taniej i dobrze nikt ci nie zrobi
w po dentystach tomaszowskich daj narazie sobie spokoj duzo kasy z ciebie zjedza no w sumie to nie tylko w tomaszowie ale ogolnie droga to sprawa :)
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 15:43

Gość pisze:Wypowiem się na ten temat ponieważ sam korzystałem i czytałem o różnych specyfikach to troche ci przybliżę temat.

Wybielanie zębów jest dobre bo każdy z nas chce miec białe zęby lepiej to wygląda i człowiek się lepiej prezentuje pod warunkiem że ma dobry zgryz i umie się uśmiechać ładnie ;)

Na rynku mamy parę możliwości zastosowania preparatów wybielających zęby.

1.Pójść do dentysty i wybielić zęby technologią beyond wybielanie lecz jest to dość kosztowny wydatek w granicach 400-do 600 zł przynajmniej w okręgu tomaszowa czy ktoś to robi w tomaszowie hmmm nie wiem nie skorzystałem z tej opcji.

2.Wybielanie metodą nakładkową tzn idziesz do dentysty on ci robi przemiarke twoich zebow i daje ci paste ktora nakladasz do tej twojej przymiarki nakladki podajze na noc i stosujesz tak z 3-4 razy w zaleznosci jakie stezenie na allegro rownie dobrze sa do kupienia takie preparaty z gumowa nakladka ktora wkladasz do gorącej wody a pozniej formujesz je w szczece, lecz czasem dobrze nie ulozy sie tak jak ma byc i lepiej niech dentysta ci taka nakladke zrobic, ale mozesz i sam jest to tansza alternatywa poszukaj na allegro wybielanie nakładkowe http://allegro.pl/opalescence-pf-16-4x- ... 26789.html

3 Stosowanie paskow wybielajacych i ta metode zastosowalem sam jestem bardzo zadowolony najlepeij uzyc Crest superme maja dosc mocne stezenie. http://allegro.pl/crest-supreme-paski-w ... 25418.html


Moim zdaniem najpierw kup te paski i sobie poczytaj instrukcji w internecie nie kupisz tego w sklepie poniewaz jest to produkt sciagany ze stanow oczywiscie dostaniesz w rossmanie ale nizsze stezenie a ten ktory polecam Stężenie aktywnego środka wybielającego 14 % Hydrogen Peroxide [Nadtlenek Wodoru]


Pamiętaj nie wybiela to bląb dlatego tez bedziesz musial sie wybrac do dentysty na wymiane blaby jesli odcien bedzie znaczacy i widoczny w miejscu usmiechu bo glebiej to ci raczej nikt nie patrzy ;)

Efekt jest uzalezniony od twojego trybu zycia jesli duzo palisz i pijesz kawy to efekt bedzie krotszy duzo krotszy i tu mowa o wszystkich preparatach na rynku.
Pamietaj ze podczas kuracji jest biala dieta czyli nie palisz papierosow prrzynajmniej bardzo malo i kawy wogle nie pijesz a tym bardziej wina czy innych substancji plynnych oraz spozywczych jak buraki czerwone wina czerwone itp bo moze ci to zaszkodzic ;)

Wybierz ta metode paskow z allegro podalem ci adres taniej i dobrze nikt ci nie zrobi
w po dentystach tomaszowskich daj narazie sobie spokoj duzo kasy z ciebie zjedza no w sumie to nie tylko w tomaszowie ale ogolnie droga to sprawa :)


piszę się i mówi: PLOMBA
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 16:11

Gość pisze:
Gość pisze:Wypowiem się na ten temat ponieważ sam korzystałem i czytałem o różnych specyfikach to troche ci przybliżę temat.

Wybielanie zębów jest dobre bo każdy z nas chce miec białe zęby lepiej to wygląda i człowiek się lepiej prezentuje pod warunkiem że ma dobry zgryz i umie się uśmiechać ładnie ;)

Na rynku mamy parę możliwości zastosowania preparatów wybielających zęby.

1.Pójść do dentysty i wybielić zęby technologią beyond wybielanie lecz jest to dość kosztowny wydatek w granicach 400-do 600 zł przynajmniej w okręgu tomaszowa czy ktoś to robi w tomaszowie hmmm nie wiem nie skorzystałem z tej opcji.

2.Wybielanie metodą nakładkową tzn idziesz do dentysty on ci robi przemiarke twoich zebow i daje ci paste ktora nakladasz do tej twojej przymiarki nakladki podajze na noc i stosujesz tak z 3-4 razy w zaleznosci jakie stezenie na allegro rownie dobrze sa do kupienia takie preparaty z gumowa nakladka ktora wkladasz do gorącej wody a pozniej formujesz je w szczece, lecz czasem dobrze nie ulozy sie tak jak ma byc i lepiej niech dentysta ci taka nakladke zrobic, ale mozesz i sam jest to tansza alternatywa poszukaj na allegro wybielanie nakładkowe http://allegro.pl/opalescence-pf-16-4x- ... 26789.html

3 Stosowanie paskow wybielajacych i ta metode zastosowalem sam jestem bardzo zadowolony najlepeij uzyc Crest superme maja dosc mocne stezenie. http://allegro.pl/crest-supreme-paski-w ... 25418.html


Moim zdaniem najpierw kup te paski i sobie poczytaj instrukcji w internecie nie kupisz tego w sklepie poniewaz jest to produkt sciagany ze stanow oczywiscie dostaniesz w rossmanie ale nizsze stezenie a ten ktory polecam Stężenie aktywnego środka wybielającego 14 % Hydrogen Peroxide [Nadtlenek Wodoru]


Pamiętaj nie wybiela to bląb dlatego tez bedziesz musial sie wybrac do dentysty na wymiane blaby jesli odcien bedzie znaczacy i widoczny w miejscu usmiechu bo glebiej to ci raczej nikt nie patrzy ;)

Efekt jest uzalezniony od twojego trybu zycia jesli duzo palisz i pijesz kawy to efekt bedzie krotszy duzo krotszy i tu mowa o wszystkich preparatach na rynku.
Pamietaj ze podczas kuracji jest biala dieta czyli nie palisz papierosow prrzynajmniej bardzo malo i kawy wogle nie pijesz a tym bardziej wina czy innych substancji plynnych oraz spozywczych jak buraki czerwone wina czerwone itp bo moze ci to zaszkodzic ;)

Wybierz ta metode paskow z allegro podalem ci adres taniej i dobrze nikt ci nie zrobi
w po dentystach tomaszowskich daj narazie sobie spokoj duzo kasy z ciebie zjedza no w sumie to nie tylko w tomaszowie ale ogolnie droga to sprawa :)


piszę się i mówi: PLOMBA



Te polonista
Za mało zajęć w szkole masz ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 16:48

Ja wybielałam metodą nakładek. Dentysta mi zrobił odcisk szczęki i zakupiłam preparaty, nakładki zakładałam na noc wraz z preparatem na 8 godz. Na początku ciężko mi się było przyzwyczaić i zasnąć po 2 dniach się przyzwyczaiłam. Miałam je zakładać 10 nocy na 8 godz. ciągiem, niestety dałam radę 6 nocy ponieważ moje zęby były tak wrażliwe że ból po tym był okropny. Zakupiłam przez net żel tej samej firmy na nadwrażliwość i nawet pomagał ale chwilowo. Cena zestawu u dentysty 600 zł, to samo znalazłam później przez net za 300 i po kilku m-cach spróbowałam jeszcze raz ale też nie dałam rady 10 dni. Zęby trochę się wybieliły ale nie ma efektu aż takiego jaki bym chciała. Czy ktoś może próbował specyfiku Biała perła?? Ma dobre opinie w necie, chciałabym spróbować jeszcze tego ale nie wiem czy warto.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2014, o 10:50

Gość pisze:Szczoteczka do zębów, paste kolgejt, używać 3 razy dziennie
Po 2 miesiącach jest poprawa

tak moze na jasnym szkliwie tak ale nie na ciemnym :?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2014, o 10:56

Gość pisze:Ja wybielałam metodą nakładek. Dentysta mi zrobił odcisk szczęki i zakupiłam preparaty, nakładki zakładałam na noc wraz z preparatem na 8 godz. Na początku ciężko mi się było przyzwyczaić i zasnąć po 2 dniach się przyzwyczaiłam. Miałam je zakładać 10 nocy na 8 godz. ciągiem, niestety dałam radę 6 nocy ponieważ moje zęby były tak wrażliwe że ból po tym był okropny. Zakupiłam przez net żel tej samej firmy na nadwrażliwość i nawet pomagał ale chwilowo. Cena zestawu u dentysty 600 zł, to samo znalazłam później przez net za 300 i po kilku m-cach spróbowałam jeszcze raz ale też nie dałam rady 10 dni. Zęby trochę się wybieliły ale nie ma efektu aż takiego jaki bym chciała. Czy ktoś może próbował specyfiku Biała perła?? Ma dobre opinie w necie, chciałabym spróbować jeszcze tego ale nie wiem czy warto.

Tak też bym chciała wiedzieć czy ktoś probował z firmy chyba Biała perła o nazwie np. Jutro impreza?? Proszę o opinie.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2014, o 16:19

Myślę, że dentysta powinien umieć doradzić co używać na dane zęby.
Na górę

Postautor: kamperos » 25 kwie 2014, o 08:04

Ajona, systematyczne mycie, dobra pielęgnacja. To wszystko. Nie są tutaj potrzebne jakiekolwiek cudowne metody, wystarczą absolutne podstawy. Koniec fajek, kawy, zobaczycie, że będzie bez porównania lepiej.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”