agencja ochrony

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc135 » 14 paź 2013, o 14:07

czy mógłby ktoś polecić firmę do zabezpieczenia domu?'
Na górę

Postautor: ochrona » 14 paź 2013, o 15:15

Szczerze każdą która nie zatrudnia starych emerytowanych niepełnosprawnych dziadków. To co teraz się dzieje w świecie ochrony jest parodią. Liczy się tylko Cena i tyle. Dają na obiekty chorych ludzi którzy tak naprawdę w razie jakiejś akcji nawet gazu ani pałki nie mogą użyć. Polskie przepisy bardzo kuleją a agencje ochrony muszą sobie jakoś z tym radzić. Możesz spróbować z Solidem
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2013, o 18:05

A.O. BAKO mam i dobrze sie spisuje. podwojna obsada w dzien i w nocy.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2013, o 22:01

Gość pisze:A.O. BAKO mam i dobrze sie spisuje. podwojna obsada w dzien i w nocy.

Tego typu zabezpieczenia to pic na wodę i co z tego że są we dwóch myślisz że za 1200 zeta któryś z nich będzie ryzykował swoje życie i zdrowie a na dodatek nie są ubezpieczeni i tylko umowa zlecenie a w dodatku takie firmy ciągle tną koszty więc nie każdy alarm oznacza wyjazd grupy czy też załogi do obiektu np słynny napad w mazeksie kilka lat temu a ostatnio złotnik chyba w lipcu przyjechali a no nie przyjechali znam więcej przypadków .Daj sobie z tym spokój załóż alarm kup sobie pieska lub od czasu do czasu zaproś sąsiada na grila to jest najlepsze zabezpieczenie :D
Na górę

Postautor: ochrona » 15 paź 2013, o 00:30

z tymi interwencjami i pensjami się zgodzę. ciężko dziś o dobrą firmę niestety takie czasy...
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2013, o 23:17

ochrona pisze:z tymi interwencjami i pensjami się zgodzę. ciężko dziś o dobrą firmę niestety takie czasy...

reasumując lepiej za tą kaskę wykupić sobie jakieś ubezpieczenie niż wkurzać sąsiadów wyjącymi tandetnymi systemami za które firemki liczą jak za złoto może ludziska zrozumią że to nie odstrasza lecz wręcz zachęca mnie osobiście te szyldy typu obiekt chroni agencja ha ha ha no ale jak ktoś chce się pokazać i dać wszystkim znać żę ma coś tam no to może czemu nie można nawet prąd pod ogrodzenie podłączyć no i myślę że i pole minowe w ogródku a czemu nie jak kogoś stać i lubi się pokazywać a kto bogatemu zabroni
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2014, o 16:31

No no niby ciężkie czasy firmy zabijają się o klienta a tu niespodzianka dzwonię do jakiegoś szpeca z firmy Bsi ponieważ muszę no tak tak muszę założyć system ze stałym dozorem a gośc mi mówi że nie ma auta bo w serwisie czy coś po kilku dniach znowu dzwonię a ten cudak że nie ma czym przyjechać bo mają jedno auto którym grupa interwencyjna jeżdzi a teraz są w terenie to się zdziwiłem ale w sobotę no tak tylko w sobotę miałem czas,pojechałem do tego biura z tyłu sądu akurat wsiadał do auta jakiś gość więc pytam się kiedy przyjedzie do mnie żeby ustalić co i jak a ten mi na to że nic nie wie a wogóle że nie jest od tego tylko jakiś Roman tym się zajmuje.Dał mi wizytówkę a na niej 4 numery z tym że kazał dzwonić pod jeden więc dzwonię i co okazuje się że to ten sam który nie ma czym przyjechać ,oszaleć można.Dzisiaj jestem w siedzibie tomaszowskiego pss-u i tam dowiaduję się od pracownika że na wycenę w sklepie czekają coś około miesiąca i cisza dzwonią to koleś telefonu nie odbiera w końcu zadzwonili do Zamościa a do mnie w środę przyjedzie ktoś z biłgoraja z Bako zobaczymy co będzie o czym poinformuję niezwłocznie na forum
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”