WRÓŻKA

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: ilonsa » 19 lut 2014, o 21:26

ja byłam u tej z SPOD hRUBIESZOWA... BYLA KTÓRAS Z WAS U TEJ STARSZEJ WRÓŻKI?
Na górę

Postautor: BUNIA » 20 lut 2014, o 07:40

Ja byłam ale w Tworyczowie - polecam
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 07:57

was popier... wrożki, taroty, i inne gusla to narzędzie szatana, który jest bardzo przebiegły i wykorzystuje wasze słabe strony, radziłbym iść do kościoła się pomodlić
Na górę

Postautor: ilonsa » 20 lut 2014, o 07:59

gdzie to jest? jakis namiar byś mi dala? pppp_p@wp.pl to pogadamy ;)
Na górę

Postautor: ilonsa » 20 lut 2014, o 08:00

dzięki dzięki
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 10:45

jak zwykle wróżkami interesują się jak zwykle baby-coś musi w tym być-nie w wróżeniu a w tym że jesteście takie naiwne.Jeżeli będziecie swój los i swoje życie podporządkowywać wróżbom to marnie skończycie,a i wróżby będą sie spełniać bo będziecie we wszystkim upatrywać tego co wam wróżbita powiedział.Idiotyzm w czystej postaci
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 11:27

O Boże..... co za głupota. Ale cóż takie już jest nasze małe zaściankowe społeczeństwo.
Żeby wierzyć we wróżby to trzeba być chyba totalnym idiotą.
Jestem kobietą ale nigdy w życiu nie byłam i na pewno nie będę u żadnej wróżki....
Żal mi ludzi, którzy są tacy naiwni.
A może ta wróżka ma trochę rozumu do sprzedania to warto wydać kasę na to a nie jakieś zmyślone przepowiednie wyssane z palca.
Na górę

Postautor: jhujh » 20 lut 2014, o 14:35

nikt was tu nie prosi o umoralnianie
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 15:14

boga się nie boicie? :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2014, o 15:42

Gość pisze:boga się nie boicie? :roll:


klechy czy wróżka to jedno ale jest różnica , klecha soi przez całe życie wiernego a wróżka tylko gdy do niej idziesz , bóg jest na usłudze u klechów , wymysłem by zdzierać kasę z naiwnych
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2014, o 13:48

a czy do tej z lubyczy król mozna jechac osobiscie? ona tak przyjmuje? ktoś cos wie?
Na górę

Postautor: casanova » 21 lut 2014, o 14:13

przyjedzcie do mnie ja wam powróżę swoją gorącą i twardą różdżką :lol: wam chłopa trzeba ani czarownic jakichś!!![quote][/quote]
Na górę

Postautor: ksionc » 21 lut 2014, o 16:14

Przypominam wam, że wróżbiarstwo jest obrzydliwością w oczach Boga; korzystając z usług wróżek, otwieracie drzwi waszego życia dla szatana i jego demonów. Z tego grzechu powinniście się nie tylko spowiadać, ale też skorzystać z nabożeństw uwalniających od demonicznych wpływów. Nie dziwcie się jeśli któregoś pięknego dnia zauważycie, że nad wami ciąży jakieś fatum. Wtedy wiedz, że coś się dzieje!
In hoc signum + vincus!
Na górę

Postautor: ksionc » 21 lut 2014, o 16:21

casanova pisze:przyjedzcie do mnie ja wam powróżę swoją gorącą i twardą różdżką :lol: wam chłopa trzeba ani czarownic jakichś!!!

A Ty, casanowa - swoją gorącą i twardą różdżkę wsadź sobie między drzwi albo w kubeł zimnej wody. Namawianie do rozpusty jest takim samym grzechem jak wróżbiarstwo; a dziewczynom nie potrzeba chłopa - tylko Boga. Ot, i wszystko!
Na górę

Postautor: magda906 » 10 kwie 2014, o 19:09

Gość pisze:a czy do tej z lubyczy król mozna jechac osobiscie? ona tak przyjmuje? ktoś cos wie?

Nie znam jej i nie słyszałam. Za to bardzo dobra wróżka Xena z http://www.wizytauwrozki.pl jak dla mnie może zastąpić każdą na żywo. Ja korzystam od czasu do czasu z jej porad, no i wróżb przy okazji. Uwielbiam z nią rozmawiać o wszystkim. To bardzo mądra i doświadczona wróżka, która ma to we krwi i wie co to dla innych znaczy. Ona nie kłamie, że coś wie, tylko wie. Większość z jej wróżb już mi się sprawdziła, na reszte czekam, bo jest na co :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”