Prywatna szkoła w TL

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: ciekaw0 » 21 lut 2014, o 19:34

Czy słyszeliście coś o prywatnej szkole w Tomaszowie? Ma ponoć taka powstać. Szukają nauczycieli. Wiecie coś o włascicielach?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2014, o 19:49

ma powstac gimnazjum i liceum, prawda , ze szukaja nauczycieli budynek KUL
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2014, o 21:28

Kto otwiera?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2014, o 21:39

Gość pisze:Kto otwiera?


otwierają poważni ludzie szkoła będzie na dużym poziomie ....
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2014, o 21:44

Ja bym wolała prywatną podstawówkę bo do gimnazjum lub liceum można już starsze dzieci wysłać do Zamościa lub Lublina a takie maluchy to ciężko. Myślę, że jest w Tomaszowie grupka rodziców, którzy dobrze zapłacą za solidną edukację swoich dzieci, ale taka szkoła przetrwa tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie miała db poziom, obowiązkowo angielski codziennie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2014, o 21:46

Gość pisze:
Gość pisze:Kto otwiera?


otwierają poważni ludzie szkoła będzie na dużym poziomie ....



a to chyba od poziomu nauczycieli będzie zależeć a nie od powagi otwierających :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2014, o 06:07

Akademickie Gimnazjum i Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Zamościu zapraszają na Dni Otwarte. (19 lutego gimnazjum, 20 lutego liceum).

http://www.wszia.edu.pl/index.php?p=aktualnosci&nr=1330

w Tomaszowie też WSZiA czy KUL?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2014, o 21:13

w Tomaszowie człowiek wielokrotnie sądzony i skazany też chciał podstawówkę otwierać , znając niegramotność naszego wydziału oświaty mogłoby mu się to udać
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2014, o 00:11

Gość pisze:w Tomaszowie człowiek wielokrotnie sądzony i skazany też chciał podstawówkę otwierać , znając niegramotność naszego wydziału oświaty mogłoby mu się to udać

tak.WSZA gwaranyuje wysoki poziom :lol: .ale nawet z tej wszy nikogo nie będzie. tylko jacyś spóźnieni tomaszowscy karierowicze :lol: .
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2014, o 09:32

Gość pisze:Ja bym wolała prywatną podstawówkę bo do gimnazjum lub liceum można już starsze dzieci wysłać do Zamościa lub Lublina a takie maluchy to ciężko. Myślę, że jest w Tomaszowie grupka rodziców, którzy dobrze zapłacą za solidną edukację swoich dzieci, ale taka szkoła przetrwa tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie miała db poziom, obowiązkowo angielski codziennie.


Ja proponuję do przedszkola dziecko posyłać przynajmniej do Zamościa, a do szkoły podstawowej do Lublina. Ludzie czy wyście już całkowicie powariowali?. Pozwólcie swoim dzieciom przeżyć spokojnie dzieciństwo. Jeszcze się w życiu najeżdzą do pracy.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2014, o 16:16

Gość pisze:
Gość pisze:Ja bym wolała prywatną podstawówkę bo do gimnazjum lub liceum można już starsze dzieci wysłać do Zamościa lub Lublina a takie maluchy to ciężko. Myślę, że jest w Tomaszowie grupka rodziców, którzy dobrze zapłacą za solidną edukację swoich dzieci, ale taka szkoła przetrwa tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie miała db poziom, obowiązkowo angielski codziennie.


Ja proponuję do przedszkola dziecko posyłać przynajmniej do Zamościa, a do szkoły podstawowej do Lublina. Ludzie czy wyście już całkowicie powariowali?. Pozwólcie swoim dzieciom przeżyć spokojnie dzieciństwo. Jeszcze się w życiu najeżdzą do pracy.


Niestety ja na własnym przykładzie wiem że od nauczyciela naprawdę dużo zależy a większość niestety nawet nie dlatego że nie są w stanie ale nie mają motywacji ...... dlatego trzeba szukać
Na górę


Postautor: Gość » 24 lut 2014, o 17:26

Tak się właśnie chcą bawić kosztem naszych dzieci. Parcie na stołek i kasa. Na szczęście ludzie pamiętają gest Kozakiewicza.
Na górę

Postautor: gosc19 » 24 lut 2014, o 19:46

Gość pisze:http://roztocze.net/arch.php/32278_?nie?ko_atakuje!_.html


ludzka (tomaszowska) zawiść nie zna granic!
cieszcie się , że się coś dzieje w Tomaszowie, konkurencja jest zawsze dobra, może i w naszych publicznych szkołach przez to (utworzenie szkoły niepubl.) się poprawi, wniosek nasuwa się tylko jeden-komuś szkoda, że sam tego wcześniej nie wymyślił, wszystko jasne!
Na górę



Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”