Który kantor wybrać?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 lut 2014, o 20:29

Tak jak w temacie, który kantor w Tomaszowie wybrać ca który omijac? najkorzystniejszy
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2014, o 21:12

Ja wymieniam w kantorze przy ul.traugutta w tej czerwonej budce, tam zawsze miałem najlepszą cenę. natomiast jeżeli miałbym już nie polecać to zdecydowanie ta pani w kantorze pod chińczykiem - kiedyś powiedziała abym sam zaproponował cenę jak już jej powiedziałem to myślałem, że mnie zabije :shock: była najnormalniej w świecie chamska, szkoda nerwów... (u niej chciałem 4,20 a sprzedałem po 4,19 w tym czerwonym dodam u bardzo uprzejmej pani). tyle w temacie
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2014, o 22:10

dzięki za info :)
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2014, o 08:27

Najwięcej dają na Rolniczej.
Na górę

Postautor: Zegures » 16 cze 2015, o 08:46

Zamiast patrzeć tylko na stacjonarne rozejrzyj się też w internecie ja ci polecam kantor internetowy ponieważ jest lepszy i wygodniejszy od tych w mieście do tego sprawdzony itp można na luzie i szybko wymienić pieniądze
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2015, o 16:19

zdecydowanie na Rolniczej
Na górę

Postautor: kanior » 24 cze 2015, o 12:19

Mnie mój mąż (pracuje w UK) przelewa pieniądze na konto walutowe, a ja później używam: https://internetowykantor.pl/kursy-walut/, by zamienić je na złotówki i przelac na konto złotówkowe. Dzięki temu oszczędzam czas na bieganiu po kantorach na mieście, no i kurs jest korzystniejszy. Tylko to ma sens w przypadku regularnych wymian.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2015, o 12:26

Tylko internetowy, nigdzie w Tomaszowie takiego kursu nie znajdziesz, a wymian trwa ok.2 godzin i waluta na koncie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2015, o 20:02

na Rolniczej
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2015, o 12:18

a masz do sprzedania 100.000 tys . euro ????
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2015, o 13:51

Gość pisze:a masz do sprzedania 100.000 tys . euro ????

mam do sprzedania 100,000tys funtow
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2015, o 13:30

Rolniczą polecam
Na górę

Postautor: argarth » 10 lip 2015, o 08:10

Ja polecam kantor internetowy topfx. Odkąd odkryłem ten sposób wymiany walut nie chodzę już do tradycyjnych kantorów, bo tak naprawdę nie ma najmniejszego sensu. Tu załatwiam wszystko od ręki nie odchodząc od komputera.
Na górę

Postautor: Fazbras » 31 lip 2015, o 11:50

Ja korzystam z kantor internetowy inKantor i jestem zadowolony z jakości usług wszystko mam w internecie bez wychodzenia z domu moge monitorować swoje pieniądze działa to bardzo szybko nie muszę się martwić o czas, czemu niby z tego nie korzystać wolę te rozwiązanie niżeli miałbym tłuc się do kantoru stacjonarnego u nas w mieście.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”