Biorą się za Przemytników!!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: umer » 9 mar 2014, o 23:22

Aż miło popatrzeć, jak Celnicy i Straż Graniczna wynosi worki z papierosami od sąsiada złodzieja, całe życie łatwe pieniądze z Ukrainy dom z bali, dwa luksusowe auta, wczasy dwa razy do roku, dzieci prywatne zajęcia i oboje bezrobotni, słyszałem że w Tomaszowie powoli biorą się za ten przemytniczy pomiot, złodziejski gangrena narodu!!!
Na górę

Postautor: zbigniew » 9 mar 2014, o 23:37

umer pisze:Aż miło popatrzeć, jak Celnicy i Straż Graniczna wynosi worki z papierosami od sąsiada złodzieja, całe życie łatwe pieniądze z Ukrainy dom z bali, dwa luksusowe auta, wczasy dwa razy do roku, dzieci prywatne zajęcia i oboje bezrobotni, słyszałem że w Tomaszowie powoli biorą się za ten przemytniczy pomiot, złodziejski gangrena narodu!!!

nie pomagałeś im, przed Tym wynoszeniem :lol:

_________
Wszystkie Twoje posty podpisałem - admin
Na górę

Postautor: zbigniew » 9 mar 2014, o 23:45

trochę racji facet ma, kupa nierobów, nieudaczników a majątki się rozrastają jeden uczciwie tyra za 1200 i płaci podatki i składki na leczenie takiego nieroba, bo zarejestrowany w PUP i wszystko mu się należy do tego zero honoru jeszcze do MOPSU po zasiłek żonę wyśle, bo teoretycznie bez środków do życia a faktycznie piękne domy, auta i wczasy, przemytnik to złodziej nazwijmy to po imieniu tylko sposób działania trochę inny! Niech się tam za nich biorą, jestem za!!!


_________
Wszystkie Twoje posty podpisałem - admin
Na górę

Postautor: zbigniew » 10 mar 2014, o 00:01

Gość pisze:trochę racji facet ma, kupa nierobów, nieudaczników a majątki się rozrastają jeden uczciwie tyra za 1200 i płaci podatki i składki na leczenie takiego nieroba, bo zarejestrowany w PUP i wszystko mu się należy do tego zero honoru jeszcze do MOPSU po zasiłek żonę wyśle, bo teoretycznie bez środków do życia a faktycznie piękne domy, auta i wczasy, przemytnik to złodziej nazwijmy to po imieniu tylko sposób działania trochę inny! Niech się tam za nich biorą, jestem za!!!

mam dwóch sąsiadów jeden dwoje dzieci pracuje za 1600 złoty u Raka żona nie pracuje zajmuje się dziećmi, nie dofinansowali mu obiadów dla dzieci do o 30 zł na osobę przekroczył dochód, z drugiej strony mam <bezrobotnych> sąsiadów w kilka lat nowy dom, dwa auta, wczasy, dzieci ubrane, jazda konna, karate, treningi piłkarskie, prywatny angielski, Qady, motocykle, itd i do tego kasa z MOPSU bo na papierze bezrobotni, i dobrze że się za tą bandę biorą szkoda tylko że tak późno :x


_________
Wszystkie Twoje posty podpisałem - admin
Na górę

Postautor: zbigniew » 10 mar 2014, o 00:08

naprawdę robi się krucho w tym biznesie, słyszałem że jedni okradają z papierosów innych, bo kto się pujdzie poskarżyć na Policję :lol: Jeszcze trochę i sami wykończą się nawzajem Tomaszów mały każdy każdego zna i wcześniej czy później konkurencję okradnie lub sprzeda :lol: wystarczy zacząć od Traugutta, jest tam kilku <wąsatych> :lol: cwaniaczków


_________
Wszystkie Twoje posty podpisałem - admin
Na górę

Postautor: zbigniew » 10 mar 2014, o 00:17

bieda coraz większa a konkretne jednostki, noszą się coraz lepiej ludzi przepych i cwaniactwo w oczy kole, skończy się i to, tylko co taki przemytnik powie zonie i dziecku za kilka lat, było i się skończyło mam 45 lat i nie potrafię nic robić tylko kombinować, łżeć jak pies, papierosy przed celnikami chować, :lol: złodzieje

_________
Wszystkie Twoje posty podpisałem - admin
Na górę

Postautor: zbigniew » 10 mar 2014, o 00:27

Gość pisze:bieda coraz większa a konkretne jednostki, noszą się coraz lepiej ludzi przepych i cwaniactwo w oczy kole, skończy się i to, tylko co taki przemytnik powie zonie i dziecku za kilka lat, było i się skończyło mam 45 lat i nie potrafię nic robić tylko kombinować, łżeć jak pies, papierosy przed celnikami chować, :lol: złodzieje

noszą się jak ministry magistry, zapomnieli tylko że przez Ukrainę zakończyli edukację na podstawówce :lol: :lol: :lol:

_________
Wszystkie Twoje posty podpisałem - admin
Na górę

Postautor: zbigniew » 10 mar 2014, o 00:33

nie obrażaj, słyszałem że w Rawie na OKKO robili wieczorówki, niektórym mer Rawy nawet wydał świadectwa dojrzałości :lol:


_________
Wszystkie Twoje posty podpisałem - admin
Na górę

Postautor: 001 » 10 mar 2014, o 00:38

Jeszcze raz odpiszesz sam sobie na post to temat usunę.
-Admin
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2014, o 10:10

umer pisze:Aż miło popatrzeć, jak Celnicy i Straż Graniczna wynosi worki z papierosami od sąsiada złodzieja, całe życie łatwe pieniądze z Ukrainy dom z bali, dwa luksusowe auta, wczasy dwa razy do roku, dzieci prywatne zajęcia i oboje bezrobotni, słyszałem że w Tomaszowie powoli biorą się za ten przemytniczy pomiot, złodziejski gangrena narodu!!!


to że są to łatwe pieniądze może pisać tylko osoba co UA widziała na mapie
Na górę

Postautor: x28x28 » 10 mar 2014, o 10:27

zbigniew pisze:
umer pisze:Aż miło popatrzeć, jak Celnicy i Straż Graniczna wynosi worki z papierosami od sąsiada złodzieja, całe życie łatwe pieniądze z Ukrainy dom z bali, dwa luksusowe auta, wczasy dwa razy do roku, dzieci prywatne zajęcia i oboje bezrobotni, słyszałem że w Tomaszowie powoli biorą się za ten przemytniczy pomiot, złodziejski gangrena narodu!!!

nie pomagałeś im, przed Tym wynoszeniem :lol:

_________
Wszystkie Twoje posty podpisałem - admin

na pewno im pomógł sprzedajna parówa
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2014, o 11:41

Tak może tylko pisać nie zaradny dziad. :lol:
Na górę

Postautor: 11111 » 10 mar 2014, o 13:12

jeżeli drogi Zbigniewie uważasz że to jest lekki chleb to czemu sam nie pojedziesz do Rawy i sobie nie dorobisz a przekonasz się jak jest naprawdę jak nasi celnicy rozbiorą ci samochód i będą cie traktować jak jakiegoś śmiecia a na koniec dadzą ci bloczek do zapłacenia po 400 za karton i taki to jest biznes!!!
Na górę

Postautor: Rybka » 10 mar 2014, o 15:07

A jak to bylo z porzadnymi celnikami ?.Napiszcie kto jest lepszy ten co ma pracę i mu mało czy ten drugi co jedzie by zarobić?
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2014, o 15:42

_________
Wszystkie Twoje posty podpisałem - admin[/quote]


Panie administratorze czyżby pan też dorabiał w tym biznesie ?,Głównie gość pisał,ale co złego znalazł pan w jego postach ,,marzenie za sprawiedliwością i uczciwością władz i obywateli''?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”