praca załatwiana przez biuro p. Jana piłata

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: anto » 17 sty 2017, o 14:04

radze nie wierzyć we wszystko co jest tu napisane. proponuje sprawdzić u źródła, pojechać do biura i wypytać. bo ja byłem razem z kilkoma kolegami i wszystko było w porządku. kwatera bez luksusu, ale dało rade. pieniądze były mi bardzo potrzebne i zarobiłem na pewno więcej niż w Polsce. mogę polecić agencje i proponuje nie zniechecac się po kilku negatywnych opiniach.
Na górę

Postautor: kondi » 1 lut 2017, o 14:15

Ja miałem wątpliwości po przeczytaniu kilku negatywnych opinii. i postanowiłeś zaryzykować i sprawdzić jak naprwde to wygląda. spotkałem na miejscu kilkoro ludzi którzy tez wyjezdzali, a w biurze powiedzieli mi bez owijania w bawełnę jak wygląda praca i warunki. byłem na to gotowy bo potrzebowałem pieniędzy. niedawno wróciłem i wszystko jest ok. na najbliższy sezon raczej tez się zdecyduje bo pieniądze lepsze niż w Polsce. pozdrawiam wyjeżdżających.
Na górę

Postautor: Iza » 9 lut 2017, o 19:07

To oszust,wyłudza pieniądze,piłat kłamie nie miałam za co wrócić do Polski
Na górę

Postautor: zigi » 13 mar 2017, o 14:06

też znałam ze dwie osoby które nie miały za co wrócić, dobre życie kosztuje i używki też, a pracować się nie chce. Potem jeszcze pojawiają się opinie o Polakach że krew w żyłach płynie. ja z narzeczonym byłam i zarobiliśmy w 3 miesiące po ok 4 tys. euro na głowe. wiec chyba nie jest az tak źle. Ciekawe gdzie teraz u nas zatyle można pracować. praca ok, polecam sprawdzić i jechać.
Na górę

Postautor: anka » 16 mar 2017, o 20:13

Rozmawiałam z Panem Janem ,jakoś tam strasznie dużo godzin 300 miesięcznie...to ile można zarobić na czysto ?
Na górę

Postautor: anka » 16 mar 2017, o 20:36

Czy to możliwe żeby tyle pracować...
Na górę

Postautor: J-23 » 19 kwie 2017, o 21:40

Czytajac wcześniejsze wpisy Agencja Posrednictwa Pracy w Bilgoraju Rolf-Haller. Pani Choma pochodzi z Luchowa a nie z Tarnogrodu.
Na górę

Postautor: zawahana » 13 lip 2017, o 10:02

Był ktoś w Niemczech na ogórkach za pośrednictwem p.Piłata? jak wygląda praca i warunki mieszkaniowe? Można coś zarobić, czy raczej nie opłaca się jechać?
Na górę

Postautor: Henio » 5 kwie 2018, o 14:30

Ja zawsze wyjeżdżam z MG solutions. Polecam zarówno pracę przy produkcji roślin jak i w magazynie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”