W jakim banku najlepiej wziąść kredyt podpowiedzcie.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 kwie 2014, o 12:17

Jak w temacie w jakim banku są najlepsze warunki i najniższy procent do którego najlepiej zajrzeć wiem że może to głupie bo każdy by chciał mieć najniższy procent itd. ale cóż potrzeba mi kasy na poddasze na które nie możemy nazbierać z żoną najlepiej naskładać prawda i nie brać kredytu ale to nie w Polsce przy takich zarobkach jesteśmy 12 lat małżeństwem z dwójką dzieci i do tej pory nie udało nam sie nazbierać kwoty której nam trzeba na początku próbowaliśmy nie brać kredytu i 2 lata nad tym sie zastanawialiśmy no ale niestety nic z tego nie wyszło wiec na to wygląda że jednak potrzebny jest nie wielki kredyt bo nigdy nie zrobimy poddasza. Proszę o podpowiedzi może ktoś brał już kredyt i orientuje sie co i jak i w którym banku z góry bardzo dziękujemy.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2014, o 12:30

Chyba "wziąć"
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2014, o 12:41

Może w Powiatowym Banku Spółdzielczym otwartym chyba wczoraj przy ul. Lwowskiej (obok Orange). Podobno mają dobre oferty kredytowe.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2014, o 13:11

Ja polecam SKOK Chmielewskiego.Naprawdę tam są tanie pożyczki-wiem z doświadczenia.Odradzam natomiast Getin Bank.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2014, o 13:24

najniższa pożyczka to ta , która ma najniższe RRSO , inne które zachęcaj pisząc o 5% , bez marży itp. to chwyty reklamowe .
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2014, o 15:10

A jak jest w WBK czy warto tam .
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2014, o 21:11

A ja polecam Bank Spółdzielczy w Tomaszowie (nie w Zamościu)- obok Domu Kombatanta. Mają dobre oferty i pracownicy są życzliwi i pomocni. Zawsze tam biorę kredyty.
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2014, o 21:42

Gość pisze:A ja polecam Bank Spółdzielczy w Tomaszowie (nie w Zamościu)- obok Domu Kombatanta. Mają dobre oferty i pracownicy są życzliwi i pomocni. Zawsze tam biorę kredyty.


Potwierdzam Tam jest bardzo dobrze. Idzie się dogadać
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2014, o 22:32

Deutsche Bank, przebija wszystkie na rynku zadzwoń na info linię
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2014, o 23:22

Gość pisze:Może w Powiatowym Banku Spółdzielczym otwartym chyba wczoraj przy ul. Lwowskiej (obok Orange). Podobno mają dobre oferty kredytowe.


Sprawdziłam, warto.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 09:58

A jaki oprocentowanie a skali rocznej?
Na górę

Postautor: losos » 15 kwie 2014, o 10:09

ja zdecydowałem się na Deutsche Bank, zobaczę jak będzie i czy rzeczywiście jest tak jak w ofercie :P
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 11:39

losos pisze:ja zdecydowałem się na Deutsche Bank, zobaczę jak będzie i czy rzeczywiście jest tak jak w ofercie :P

A ile procent.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 21:24

jest jak w ofercie, podpisywałem umowę w Lublinie na Zana i w w tym samym dniu przelali. Nie ma Lipy, umowa prosta i rzetelna.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 22:28

zadne niemieckie, brac w ukrainskie, duża szansa, ze będzie dług umozony
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”