Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 16:40

No i mamy podwyżki za wodę i ścieki
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 20:32

A to chyba w temacie MPGKiM powinno być
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 21:05

Dlaczego Zarząd nie zmniejszył opłat za ogrzewanie,przecież są oszczędności. Ludzie nie dajcie się dalej oszukiwać.Pobieranie wyższych opłat w stosunku do faktycznych kosztów CO jest oszukiwaniem nas , a nawet przestępstwem. Gdzie podziały się te pieniądze zaoszczędzone na ogrzewaniu?
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2014, o 21:55

Gość pisze:Dlaczego Zarząd nie zmniejszył opłat za ogrzewanie,przecież są oszczędności. Ludzie nie dajcie się dalej oszukiwać.Pobieranie wyższych opłat w stosunku do faktycznych kosztów CO jest oszukiwaniem nas , a nawet przestępstwem. Gdzie podziały się te pieniądze zaoszczędzone na ogrzewaniu?

ZGADZAM SIĘ
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 09:29

Sezon się kończy to może po obliczeniach nam oddadzą
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 12:07

Chyba sobie premie jakbyśmy się zebrali wszyscy to jakiś efekt by był .A pojedynczych klientów to można wysłuchać a dalej robić swoje
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 12:40

Potrzebna jest osoba która się na tym zna i by nas reprezentowała w negocjacjach z SM a my pomożemy Jak ktoś jest taki to zapraszamy i będziemy stosować się do wskazówek co i jak mamy robić
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 12:43

Gość pisze:Chyba sobie premie jakbyśmy się zebrali wszyscy to jakiś efekt by był .A pojedynczych klientów to można wysłuchać a dalej robić swoje

dobre spostrzeżenie :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 13:31

Gość pisze:Potrzebna jest osoba która się na tym zna i by nas reprezentowała w negocjacjach z SM a my pomożemy Jak ktoś jest taki to zapraszamy i będziemy stosować się do wskazówek co i jak mamy robić

od tego jest rada nadzorcza!!!l
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 14:15

Alle co robi ta rada -jak się za to nie weźmiemy to nie wiem czy rada coś poradzi.Jak myślisz bo ja w to nie wierzę
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 14:29

Gość pisze:Alle co robi ta rada -jak się za to nie weźmiemy to nie wiem czy rada coś poradzi.Jak myślisz bo ja w to nie wierzę

opowiadasz gadales ze swoim radnym z osiedla?
jak nie chodzisz na walne to nic nie wiesz i nic nie możesz.To pierwsza zasada i dostęp do info.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 16:10

jaki radny
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 18:45

a kto jest właściwie radnym który jest bezradny
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2014, o 23:37

ale lepsze są te zaliczki za wodę przy opomairowaniu. zapłacę 60 zł więcej jak zuzycie za ostatnie 3 miesiace.taki kredyt dla spoldzielni?
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2014, o 17:56

Rada nadzorcza ma w waszym imieniu pilnować wydatków i zarząd.
Kropka.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”