Kwas octowy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gil » 21 kwie 2014, o 00:54

Kupię w TL kwas octowy albo jakiś inny środek chemiczny do oczyszczenia sedesu z kamienia, jest go dużo 2cm
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 07:37

fosol
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 12:17

Gil pisze:Kupię w TL kwas octowy albo jakiś inny środek chemiczny do oczyszczenia sedesu z kamienia, jest go dużo 2cm

w sklepie nie wiem gdzie kupic , ale na pewno na stanie 98% stezony kwas ma SVZ ,musisz z nimi pogada, fosol nie da rady to pewne a ja mam swoj wypróbowany sposob i pewne ze poradzi!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 17:47

Macie sprawdzoną metodę na usunięcie takiego kamienia?
Na górę

Postautor: gil » 21 kwie 2014, o 18:05

Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2014, o 23:51

tym wypróbowanym sposobem jest odkamieniacz do urzadzen sanitarnych tzn do pralek, zmywarek itd on jest duzo silniejszy niz ten do czajnika :-wybierasz cała wode z sedesu,
-kupujesz 5-6 saszetek tego odkamieniacza(3opakowania), mozna i wiecej ,to bedzie wieksze stezenie i moze i efekty
-zagotowujesz 4-5 l. wody i te 6
saszetek rozpuszczasz w garnku ,mieszajac-OSTROZNIE Z DALA OD OCZU!!!!!

-wlewasz do sedesu taki wrzatek i po 20 min 0 kamienia
Sposób wyprobowany i naprawde skuteczny , mozna powtórzyc jesli nie da pełnego efektu-tanszy napewno od nowego sedesu(cena okolo 30zł), tak pozbyłam sie kamienia tez z sedesu 30 letniego z domku na wsi gdzie jest duzo kamienia w wodzie ze studni a woda stała, gdyz nie był uzywany bo nikt tam na stałe nie mieszka
NAPISZ KONIECZNIE O EFEKTACH :P
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”