Brak imprez

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 08:42

Co nas czeka na długi majowy weekend? Co zafundował nam burmistrz? Mecz piłki kopanej - ale se bilety kupta :lol: ?, no i piknik, a główna atrakcja to piwo?
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 08:51

Gość pisze:Co nas czeka na długi majowy weekend? Co zafundował nam burmistrz? Mecz piłki kopanej - ale se bilety kupta :lol: ?, no i piknik, a główna atrakcja to piwo?

A czego się spodziewałeś co dopiero sie obudziłeś nie wiesz gdzie mieszkasz to nie nowość to norma.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 09:08

dlatego na majówkę wyjeżdzam w plener poza Tomaszów.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 09:28

Gość pisze:Co nas czeka na długi majowy weekend? Co zafundował nam burmistrz? Mecz piłki kopanej - ale se bilety kupta :lol: ?, no i piknik, a główna atrakcja to piwo?

Idź do klubu lwowskiego albo do bistro to będziesz miał imprezę :D , a nie za darmochę byś chciał wszystko mieć.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 09:29

Gość pisze:
Gość pisze:Co nas czeka na długi majowy weekend? Co zafundował nam burmistrz? Mecz piłki kopanej - ale se bilety kupta :lol: ?, no i piknik, a główna atrakcja to piwo?

Idź do klubu lwowskiego albo do bistro to będziesz miał imprezę :D , a nie za darmochę byś chciał wszystko mieć.

No właśnie teraz nie ma nic za darmo :)
Na górę

Postautor: aaa » 25 kwie 2014, o 10:07

W Narolu jest Majówka, nawet mają koncert zespołu Classic.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 10:45

W samym Tomaszowie może i za wiele imprez nie ma, ale w okolicy to już coś można znaleźć. Na stronie: http://www.roztoczewita.pl/aktualnosci/wielka-roztoczanska-majowka-2014 jest opisana większość imprez z Roztocza. Może kogoś coś zainteresuje i się wybierze.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 13:27

Dokładnie , tu nic się nie dzieje. Tomaszów to nie aż tak małe miasto żeby nic nie mozna było zorganizować. Dla młodzieży oraz ludzi przemeczonych codzienna praca nic a nic zeby na chwilę się oderwać. Szczerze nie wiem co ten Burmistrz robi. Ręce powoli opadają
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 13:43

Mnie już dawno opadły ręce, ten gość ponoć zarabia dychę miesięcznie a tu żadnej porządnej imprezy! Mógłby choć raz za swoje zrobić. W innych miejscowościach potrafią i to nawet na wsi. Za co on tyle kasy bierze?
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 13:59

Gość pisze:Dokładnie , tu nic się nie dzieje. Tomaszów to nie aż tak małe miasto żeby nic nie mozna było zorganizować. Dla młodzieży oraz ludzi przemeczonych codzienna praca nic a nic zeby na chwilę się oderwać. Szczerze nie wiem co ten Burmistrz robi. Ręce powoli opadają

Ciesz się że tą pracę jeszcze masz ,bo jak Cię zwolnią to dopiero ręce Ci opadną i imprez Ci się odechce.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 14:26

Nie zwolnią mnie bo mam własną działalność. A ludziom w tym mieście ciągle narzekającym dziękujemy za komentarze. Dla Was czy coś się dzieje czy nie to i tak jest źle. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 17:33

jak coś zrobią to będziecie narzekać że coś wyszło nie tak
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 17:54

Ja jadę na narty na Białą Górę
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 18:59

Zapracowana młodzież???? Jaka kur ... młodzież???? Tu juz tylko starsi ludzie zostali i gimnazjalisci, którzy po maturze też wyjadą ..... brak pracy lub ewentualnie za grosze u lokalnych Byznesmenów .... i to z łachą :) puste lokale do wynajęcia, domy na sprzedaż ..... Tomaszów wymiera .... i tyle!!!! I robi się coraz gorzej ... nawet Burmistrz popadł w depresje i nie chce nic organizować, bo Biedny nie ma prawie dla kogo ........... Taka prawda Kochani!!!! MIESZKAMY W TOTALNYM ZADUPIU !!!! :/
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2014, o 20:32

masz racje
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”