Straż miejska na rowery !!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Atte » 11 cze 2014, o 17:43

Do panów ze straży.... trochę więcej pokory i uprzejmości. Bardzo często słyszę jak się panowie odnoszą do osób które źle zaparkowały. Można dać mandat i pouczyć ale nie odzywać się w taki sposób jak to robicie. Mam to nieszczęście że obok mojego miejsca pracy często ludzie parkują bo nie wiedzą że nie można, jakoś słabo to jest oznakowane. Jak zauważę to ostrzegam lecz nie zawsze zdążę ponieważ jak królik z kapelusza pojawia się czyhający zza rogu strażnik:-) a za nim już biegnie drugi :-) Nie wiem czy mandaty to ich główny obowiązek w ciągu dnia pracy??? Oczywiście jutro czwartek więc mandacików będzie sporo :-)
Na górę

Postautor: robot » 15 cze 2014, o 08:47

Ja już też mam dość chamskich odzywek gałana , myślałem nawet żeby się w tej sprawie do burmistrza udać.Dziadek mieszka w bloczku na kościuszki całe życie a mniemanie ma jakby jakąś figurą był. Mogę zafundować z własnych pieniędzy sedes na kółkach dla tego urzędnika,żeby mógł łatwiej do celu dojeżdżać w korkach
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2014, o 11:22

robot pisze:Ja już też mam dość chamskich odzywek gałana , myślałem nawet żeby się w tej sprawie do burmistrza udać

Burmistrz wysłucha, naobiecuje, a i tak gałan rządzi burmistrzem dlatego
STRAŻ MIEJSKĄ ZLIKWIDOWAĆ wzorem innych małych miasteczek
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2014, o 11:26

Wrzućta na luz chopy, mąż doktórki jest nieusuwalny, hehehhe
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2014, o 14:20

Mówisz ( piszesz ) że przyspawał się d pą do stołka ???
Układy , układziki jak w polskim rządzie !
Nie wiem jak to jest, tyle negatywnych opinii o straży, o ich zachowaniu, odzywkach, o jeździe samochodem służbowym w celach prywatnych, o nie wykonywaniu przez nich zadań do których są powołani po za wystawianiem mandatów dla kierowców, gdzie można by było w niektórych przypadkach odstąpić od mandatu i dać Pouczenie Kierowcy.
No ale to kasa a kasa się przyda w Kasie urzędu miasta panie Burmistrzu.
Wiele miast w Polsce rezygnuje ze straży bo ludziom nie podoba się ta formacja, wolą Policję, za duży koszt ich utrzymania przez miasto, może by się dało panie Burmistrzu podać do ogólnej wiadomości mieszkańców miasta jaki jest Całkowity Roczny Koszt utrzymania straży miejskiej dla miasta Tomaszowa Lubelskiego ???
Rozwiązać to dziadostwo ! Będzie taniej i po myśli mieszkańców.
A i w sondażach wyborczych pan zyska panie Burmistrzu :wink:
A dziadki ze straży do zamiatania chodników żeby nie zostali bez pracy , lub z ich wiedzą i przeszkoleniem Antyterrorystycznym do Ochrony w BOR Prezydenckiej lub bo Biedrony na Bodyguarda :panzielony:
ps. rowery to dobry pomysł lecz niestety kolejny wydatek miasta na ich zakup ! Taniej będzie kupić im sandały, jest ciepło więc troszkę spacerków by im się przydało - taki Patrol Pieszy jak w Policji.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2014, o 00:12

STRAŻ MIEJSKĄ ZLIKWIDOWAĆ
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2014, o 05:59

Gość pisze:STRAŻ MIEJSKĄ ZLIKWIDOWAĆ

Święte słowa: ETATY STRAŻY MIEJSKIEJ ZLIKWIDOWAĆ
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2014, o 06:39

Gość pisze:STRAŻ MIEJSKĄ ZLIKWIDOWAĆ

NIe no tak z grubej rury????? Za zlikwidowanie straży miejskiej byś posiedział trochę :lol: :shock: , poza tym szkoda dziadków :cry:
Nie likwiduj ich błagam :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2014, o 07:41

Gość pisze:
Gość pisze:STRAŻ MIEJSKĄ ZLIKWIDOWAĆ

NIe no tak z grubej rury????? Za zlikwidowanie straży miejskiej byś posiedział trochę :lol: :shock: , poza tym szkoda dziadków :cry:
Nie likwiduj ich błagam :cry:

To ONI wyżywają się na ludziach "dziadkach" i małolatach
ETATY STRAŻY MIEJSKIEJ ZLIKWIDOWAĆ
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2014, o 22:14

Zrobić to co z Jagną i pozamiatane :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2014, o 12:38

Gość pisze:Zrobić to co z Jagną i pozamiatane :lol:

czyli ETATY STRAŻY MIEJSKIEJ ZLIKWIDOWAĆ
Na górę

Postautor: marcin_rom » 21 cze 2014, o 21:24

przepisy łamcie sobie na bezludnej wyspie
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2014, o 23:31

Przy Zielonym rynku obligatoryjnie łamią przepisy - cwaniaki chyba koledzy SM - stając na pasach wyłączonych z postoju. I oczywiście ich nie ma bo poruszając się swoim bolidem też nie mają gdzie się zatrzymać !!!!

[b][b][b][b]ROWERY dla SM albo do likwidacjii !!![/b][/b][/b][/b]
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2014, o 07:37

STRAŻ MIEJSKĄ ZLIKWIDOWAĆ!!! GAŁANA DO ZAMIATANIA POD SZPITALEM !!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2014, o 13:12

Gość pisze:Genialna myśl, najlepiej im kupić rower marki UKRAINA. :lol:


Lepiej będzie jak wyciągnął swoje z piwnicy, po ojcach, dziadkach. Szkoda kasy.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”