klimatyzacja w domu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 14:06

witam, w tym roku upały zaczęły sie wcześniej niż zwykle i już pojawił się problem...
Mieszkam na poddaszu więc w upały mam w domu istny piekarnik. Stąd też moje pytanie: czy macie zalożoną w domu klimatyzację?
czy możecie polecić jakąś firmę zajmujacą się tym i jakie są koszty orientacyjne
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 15:03

poszukaj w internecie, klimatyzatory sa o wiele tańsze niz oferuja w naszym miescie
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 15:04

tak wiem, że sa tansze ale co wtedy z montażem
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 15:28

klimatyzacja a klimatyzator to zasadnicza róznica.
klimatyzacja to caly system a klimatyzator to przenosne urzadzenie.
warto sie zastanowic czy w naszym klimacie warto montowac w domu klimatyzacje?
jak kogos stac to czemu nie ale u nas lato nie trwa caly rok wiec srednio mi sie widzi montaz klimatyzacji.
lepiej kupic klimatyzator na te 2-3 miesiace w roku bo dluzej napewno nie ma potrzeby uzywac
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 22:48

klimatyzator - zwróć uwagę na głośność takiego urządzenia, ciche to to raczej nie jest
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2014, o 12:55

ja też zastanawiam sie nad klimatyzacją w domu.
Czy ktoś z was zakładał?
może polecić jakąś tomaszowska formę? i jaki był koszt?
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2014, o 15:40

klimatyzator jest bardzo dobrym rozwiązaniem do tego typu pomieszczeń i w cale nie chodzi głośno tak jak pisała osoba powyżej przy czym zajmuję też mało miejsca niczym grzejnik elektryczny
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2014, o 11:39

Pan Koperwas firma Pixel koszt okolo 2 - 2,5 tys.Super sprawa polecam
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 09:11

Kupiłem w tym roku klimatyzacje przenośną. Minus rura odprowadzająca ciepło. cieżko ja zamocowac. plus pomieszczenie 20m2 schlodzi spokojnie do tem 22/23 stopnie.
Jesli ktos chce kupic klimatyzacje to lepiej zamontować taka na stale. cicha i bardziej wydajna.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: crysis » 3 wrz 2014, o 12:09

Gość pisze:Pan Koperwas firma Pixel koszt okolo 2 - 2,5 tys.Super sprawa polecam



To koszt całej instalacji?
W domu czy w mieszkaniu?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”