Biedronka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: rysiek » 10 lip 2014, o 11:51

CZy w tomaszowskich biedronkach można już płacic kartą?
Na górę

Postautor: Biedrona » 10 lip 2014, o 17:03

rysiek pisze:CZy w tomaszowskich biedronkach można już płacic kartą?

Jeszcze nie ale do końca lipca ma byc we wszystkich biedronkach
Na górę

Postautor: wkurzony » 10 lip 2014, o 23:30

Biedrona pisze:
rysiek pisze:CZy w tomaszowskich biedronkach można już płacic kartą?

Jeszcze nie ale do końca lipca ma byc we wszystkich biedronkach


Mam nadzieję, że szybko wprowadzą płatności kartą. Dzisiaj wieczorem skoczyłem po jedną rzecz do biedronki i w drodze powrotnej zgubiłem 60 zł. Mam nadzieję, że te kto to znalazł wypije za te pieniądze za moje zdrowie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2014, o 20:52

Lepiej zgubić 60 zł niż kartę płatniczą :panzielony:
Na górę

Postautor: marcin_rom » 22 lip 2014, o 09:04

rysiek pisze:CZy w tomaszowskich biedronkach można już płacic kartą?

już można
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2014, o 09:51

teraz dopiero będa kolejki jak wiesniaki zacznac cwaniakowac ze maja karty i beda robic zakupy za 20zl kartami
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2014, o 10:06

Widziałem płacenie kartą mniejszych kwot. Buractwo :x
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2014, o 10:38

Właśnie że nie "buractwo"...wiele banków wprowadza do swoich ofert prowizje dla klienta za płatności kartą w marketach spożywczych, za każdą płatność dostajesz określony procentowo zwrot z zakupów na konto. Sama posiadam taką kartę i za każde zakupy płacę kartą. W ciągu m-ca wydaję ponad 1000 złotych i mam zwrot do 100 zł za zakupy, więc nie opłaca mi się nosić gotówki.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2014, o 11:24

rysiek pisze:CZy w tomaszowskich biedronkach można już płacic kartą?

Trzeba zawsze w tomaszowskich Biedronkach kontrolować paragony , ponieważ kasjerzy nabijają różności.Przytoczę przykłady :parę tygodni temu kupiłam główkę czosnku był na wagę) , kupiłam jedną sztukę no i oczywiście inne zakupy- rachunek przewyższał zaplanowaną przeze mnie kwotę o wiele .Postanowiłam przeanalizować paragon okazało się , że pani kasjerka oczywiście zważyła główkę czosnku , ale policzyła mi za 1 kg.- 19,9.Innego razu robiłam znów zakupy kupiłam dla dzieci żelki haribo - były w promocji - małe opakowanie 1,19 szt. kupiłam 10 szt . .Od wcześniejszego incydentu sprawdzam paragony , okazało się ,że pani policzyła mi zamiast haribo gumę mambę , która kosztowała 26 zł. za kg.Zwróciłam uwagę , w obu przypadkach otrzymałam różnicę , ale panie kasjerki nie przyznały się do pomyłki , tylko powiedziały ,że to wina systemu.ALE PRZECIEŻ SYSTEM OBSŁUGUJĄ LUDZIE. Zróbmy akcję i sprawdzajmy paragony z Biedronek , szczególnie przy większych zakupach :roll:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”