Kawalerskie w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gosc1219 » 12 lip 2014, o 21:43

Dobra. Przyszedl i czas na mnie, z zadaniem pytania. A mianowicie chodzi mi o to, gdzie drodzy tomaszowianie zrobić kawalerskie? Antek odpada od razu mowie bo dziewczyna tam robi.. Wiec podpowie ktos? Bez glupich odpowiedzi prosze . Pozdrawiam!
Na górę

Postautor: derek » 12 lip 2014, o 22:04

Gosc1219 pisze:Dobra. Przyszedl i czas na mnie, z zadaniem pytania. A mianowicie chodzi mi o to, gdzie drodzy tomaszowianie zrobić kawalerskie? Antek odpada od razu mowie bo dziewczyna tam robi.. Wiec podpowie ktos? Bez glupich odpowiedzi prosze . Pozdrawiam!

z tego co wiem wielu moich znajomych organizowało wieczory kawalerskie i panieńskie w Tabasco. Sam brałem w nich udział było mega.
Impreza na wysokim poziomie, widać, że właściciele i pracownicy bardzo się starają żeby wszystko było wporzo.
Imprezy w Tabasco wypadają wyśmienicie, jest co wspominać :D :) :D
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2014, o 22:09

derek pisze:
Gosc1219 pisze:Dobra. Przyszedl i czas na mnie, z zadaniem pytania. A mianowicie chodzi mi o to, gdzie drodzy tomaszowianie zrobić kawalerskie? Antek odpada od razu mowie bo dziewczyna tam robi.. Wiec podpowie ktos? Bez glupich odpowiedzi prosze . Pozdrawiam!

z tego co wiem wielu moich znajomych organizowało wieczory kawalerskie i panieńskie w Tabasco. Sam brałem w nich udział było mega.
Impreza na wysokim poziomie, widać, że właściciele i pracownicy bardzo się starają żeby wszystko było wporzo.
Imprezy w Tabasco wypadają wyśmienicie, jest co wspominać :D :) :D




Jeszcze nie wie. I,e bedzie osob. Mysle ze od 5 do gora 10... To tez? Jak to wyglada? Rezerwacja stolika i sie bawisz?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2014, o 22:53

Jeszcze nie wie. I,e bedzie osob. Mysle ze od 5 do gora 10... To tez? Jak to wyglada? Rezerwacja stolika i sie bawisz?[/quote]
NIE ISTOTNE ILE OSÓB, po prostu wpadnij do restauracji i zagadaj obsługę, powiedz, że chcesz zorganizować imprezę, ogarnij konkretnie na ile osób, w jakich godzinach, jakiego dnia, zarezerwuj jeszcze konkretną lokalizację, w którym miejscu chcesz, żeby odbywała się balanga. Oni już zadbają żeby inni goście nie zaglądali co tam robisz, ustawią parawany, zadbają o wystrój, ja byłem bardzo zadowolony. :wink:
Na górę

Postautor: derek3 » 12 lip 2014, o 22:54

Gość pisze:Jeszcze nie wie. I,e bedzie osob. Mysle ze od 5 do gora 10... To tez? Jak to wyglada? Rezerwacja stolika i sie bawisz?

NIE ISTOTNE ILE OSÓB, po prostu wpadnij do restauracji i zagadaj obsługę, powiedz, że chcesz zorganizować imprezę, ogarnij konkretnie na ile osób, w jakich godzinach, jakiego dnia, zarezerwuj jeszcze konkretną lokalizację, w którym miejscu chcesz, żeby odbywała się balanga. Oni już zadbają żeby inni goście nie zaglądali co tam robisz, ustawią parawany, zadbają o wystrój, ja byłem bardzo zadowolony. :wink:[/quote]
taka liczba osób jest spoko, nie ma przeciwwskazań :)
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2014, o 00:43

derek pisze:
Gosc1219 pisze:Dobra. Przyszedl i czas na mnie, z zadaniem pytania. A mianowicie chodzi mi o to, gdzie drodzy tomaszowianie zrobić kawalerskie? Antek odpada od razu mowie bo dziewczyna tam robi.. Wiec podpowie ktos? Bez glupich odpowiedzi prosze . Pozdrawiam!

z tego co wiem wielu moich znajomych organizowało wieczory kawalerskie i panieńskie w Tabasco. Sam brałem w nich udział było mega.
Impreza na wysokim poziomie, widać, że właściciele i pracownicy bardzo się starają żeby wszystko było wporzo.
Imprezy w Tabasco wypadają wyśmienicie, jest co wspominać :D :) :D

trzeba tylko uwazac na wlosy w jedzeniu
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2014, o 15:50

trzeba tylko uwazac na wlosy w jedzeniu[/quote]

A co wypadają ci? Zauważyłeś , że człowiek prosił bez głupich wypowiedzi. Jest takie stare powiedzenie "masz głupio mówić nie mów wcale"
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2014, o 16:32

Aja uważam plener np Karczma siwka !!!!

bez krępowania sie i na luzie
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2014, o 16:52

Gosc1219 pisze:Dobra. Przyszedl i czas na mnie, z zadaniem pytania. A mianowicie chodzi mi o to, gdzie drodzy tomaszowianie zrobić kawalerskie? Antek odpada od razu mowie bo dziewczyna tam robi.. Wiec podpowie ktos? Bez glupich odpowiedzi prosze . Pozdrawiam!

Zwal se konia w toalecie
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2014, o 19:44

Gość pisze:
Gosc1219 pisze:Dobra. Przyszedl i czas na mnie, z zadaniem pytania. A mianowicie chodzi mi o to, gdzie drodzy tomaszowianie zrobić kawalerskie? Antek odpada od razu mowie bo dziewczyna tam robi.. Wiec podpowie ktos? Bez glupich odpowiedzi prosze . Pozdrawiam!

Zwal se konia w toalecie



Chyba prostak z Pasiek ....?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2014, o 17:29

Dwoch prostakow sie znalazlo, co czytac ze zrozumieniem nie potrafia... Bez glupich odpowiedzi to bez glupich.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2014, o 20:22

Spróbuj w Arkadii.Mają fajne miejsce koło odkrytego basenu, zadaszone z miejscem na grilla.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2014, o 21:51

derek pisze:
Gosc1219 pisze:Dobra. Przyszedl i czas na mnie, z zadaniem pytania. A mianowicie chodzi mi o to, gdzie drodzy tomaszowianie zrobić kawalerskie? Antek odpada od razu mowie bo dziewczyna tam robi.. Wiec podpowie ktos? Bez glupich odpowiedzi prosze . Pozdrawiam!

z tego co wiem wielu moich znajomych organizowało wieczory kawalerskie i panieńskie w Tabasco. Sam brałem w nich udział było mega.
Impreza na wysokim poziomie, widać, że właściciele i pracownicy bardzo się starają żeby wszystko było wporzo.
Imprezy w Tabasco wypadają wyśmienicie, jest co wspominać :D :) :D

Co za chory pomysł.W Tabosco.
Jedz człowieku do Lwowa .Rzeszowa.Warszawki do jakiegoś dobrego klubu, gdzie coś się dzieje,a nie zamówisz pizze i pooglądacie MTV :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2014, o 21:57

Pewnie, pojedzcie do lwowa, wyjebaj 7000zl a na weselu pozniej postaw salatki i sledzia.


Idiotyzm ludzi nie zna granic... Chlopak pyta o to,aszow a nie inne miasta dookola
Na górę

Postautor: pestek » 24 lip 2014, o 17:07

Niekoniecznie do Lwowa ale jednak kawalerski w jakimś fajnym mieście to spoko pomysł.
A czy przeglądaliście sobie może ofertę grupy hotelowej Accor? Tutaj możecie sobie obejrzeć ich hotele: http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... krakow.htm - wszystkie znajdują się w bardzo dobrych lokalizacjach . Albo w centrum albo w dzielnicy Kazimierz, skąd jest naprawdę świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta.
Taki na przykład Ibis ma w ofercie pokoje w cenie 89 zł tak więc nie jest to duży wydatek. A na mieście można naprawdę fajnie sobie poimprezować.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”