Matma matura pomocy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Marc » 18 lip 2014, o 14:52

Znacie namiary do jakiegoś dobrego nauczyciela z matmy! Musze się torche podszkolic z matmy do poprawkowej matury.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2014, o 20:18

cały rok szkolny się olewało a teraz wielkie ,,parcie" na naukę!?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2014, o 21:35

Nie słuchaj takich tekstów jak niżej, przy dzisiejszej dobie i "fajnych" maturach każdemu mogło się przytrafić .Nie słuchaj takich co ledwo zawodówkę wydukali. Jak znajdę fajnego sora z matmy dam Ci znać. Trzymaj się grunt to wziąć byka za rogi i być lepszym. Grunt to zdrowe podejście i zero obciachu bo nie ma z czego. Takie życie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2014, o 21:37

Chętnie pomogę proszę o kontakt tel. lub email.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2014, o 12:17

Akurat juz od kilku lat matury z matmy zarówno podstawowe jak i rozszerzone są mega proste. Sprawdź sobie matury sprzed 2010 roku i porównaj.

Marc, może być problem znaleźć dobrego nauczyciela w wakacje. Polecam zakup jakiegoś zbioru zadań, najlepiej z rozwiązaniami, i zrobienie wszystkiego co tam jest. Nawet jeśli setki nie dostaniesz, to ciężko mi wyobrazić sobie sytuację, by po czymś takim nie dostać tych 50%.

Powodzenia :). Będzie dobrze.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2014, o 18:35

Z chęcią pomogę w nauce, proszę o kontakt: 321matematyka@gmail.com
Na górę

Postautor: Marc » 22 lip 2014, o 08:51

Dziekuję bardzo za odpowiedzi (za prawie wszystkie). Okazuje się że w Zamościu mają kurs za darmo. Dzwoniłem i pytałem odnośnie tego kursu z matematyki i rzeczywiście wszystko jest za darmo. Jakby ktoś chciał coś więcej się dowiedzieć to więcej informacji znajdzie na ich stronie http://informator.wszia.edu.pl/matematyka-poprawki-przyjdz-kurs/.
Na górę

Postautor: ala1984 » 22 lip 2014, o 09:02

Ludziska ponoć w Zamosciu przez WSZiA jest organizowany bezpłatny kurs dla osób ktore nie zdały matmy
Na górę

Postautor: marcin_rom » 22 lip 2014, o 15:13

798 470 755
Ogłoszenie znajduje się na tyle ogródka gastronomicznego
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”