Kolo to destrukror

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 lip 2014, o 23:25

Gdy czytam opinie tej osoby to mam wrażenie, że robi wszystko aby podważać wszystko.
To podejrzane.
Uwaga na KOLA. Obserwujcie jego wpisy.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2014, o 23:32

No Kolo :idea: atak nastąpił.Tylko spokojnie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 06:46

Gość pisze:Gdy czytam opinie tej osoby to mam wrażenie, że robi wszystko aby podważać wszystko.
To podejrzane.
Uwaga na KOLA. Obserwujcie jego wpisy.


Tak? Ja uważam inaczej. Kolo to dobry obserwator i prześmiewca naszej zakłamanej, fałszywej i obłudnej codzienności. Ma do dyspozycji tylko forum a z pewnością mógłby prowadzić gazetę opozycyjną albo robić większe rzeczy. Nie chcę wiedzieć jaką masz opinię na temat Barei...Tyma...Mrożka...,,prawdziwa cnota krytyki się nie boi" - trywialne ale prawdziwe.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 06:59

Gość pisze:
Gość pisze:Gdy czytam opinie tej osoby to mam wrażenie, że robi wszystko aby podważać wszystko.
To podejrzane.
Uwaga na KOLA. Obserwujcie jego wpisy.


Tak? Ja uważam inaczej. Kolo to dobry obserwator i prześmiewca naszej zakłamanej, fałszywej i obłudnej codzienności. Ma do dyspozycji tylko forum a z pewnością mógłby prowadzić gazetę opozycyjną albo robić większe rzeczy. Nie chcę wiedzieć jaką masz opinię na temat Barei...Tyma...Mrożka...,,prawdziwa cnota krytyki się nie boi" - trywialne ale prawdziwe.

Popieram, Kolo celnie punktuje absurdy !
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:05

Gość pisze:Gdy czytam opinie tej osoby to mam wrażenie, że robi wszystko aby podważać wszystko.
To podejrzane.
Uwaga na KOLA. Obserwujcie jego wpisy.

W którym miejscu nadepnął Ci na odcisk? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:28

popieram pierwszy wpis- kolo to szuja.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:30

Gość pisze:
Gość pisze:Gdy czytam opinie tej osoby to mam wrażenie, że robi wszystko aby podważać wszystko.
To podejrzane.
Uwaga na KOLA. Obserwujcie jego wpisy.

W którym miejscu nadepnął Ci na odcisk? :lol:

Właśnie :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:45

Kolo jeżeli gdziekolwiek pracujesz to na miejscu Twojego szefa zwolnił bym Ciebie z pracy. Nie potrzebny by mi był pracownik co cały dzień na forum siedzi i zamiast pracy to forum pilnuje.
Szukasz złodziejstwa w urzędach a sam pracodawce okradasz ? - WEŹ SIĘ DO ROBOTY i akcje naprawy Polski zacznij od samego siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:56

Gość pisze:Kolo jeżeli gdziekolwiek pracujesz to na miejscu Twojego szefa zwolnił bym Ciebie z pracy. Nie potrzebny by mi był pracownik co cały dzień na forum siedzi i zamiast pracy to forum pilnuje.
Szukasz złodziejstwa w urzędach a sam pracodawce okradasz ? - WEŹ SIĘ DO ROBOTY i akcje naprawy Polski zacznij od samego siebie.

:lol: spindoktorzy tak mają :idea: jest w robocie 24 godz. na dobę.
A wy przespaliscie Kola :wink:

--------------
LTM- lubie to moasto!
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 09:29

Gość pisze:popieram pierwszy wpis- kolo to szuja.

T

Tak...a Jasienica to paszkwilant...

http://www.youtube.com/watch?v=IwwCOcuHnC4
Na górę

Postautor: Kolo » 24 lip 2014, o 09:47

:panzielony:
Przepraszam, też mogę ? :panzielony:
Po pierwsze; jeśli już, to destruktor, a nie destrukror :wink:
Po drugie; nikt mnie nie zwolni, chyba, że małżonka :lol: Nie narażam na straty żadnego szefa, czy budżetu
Po trzecie; to, co tu robię wynika z bólu jaki odczuwam obserwując to miasto. A nie pierwszy raz takie numery widzę. Skutki też już gdzie indziej są widoczne, dlatego ostrzegam zawczasu.
Z całą pewnością nie wytoczę wszystkich dział. Moje osobiste doświadczenia (przyznam, że niemiłe) nie powinny rzutować na indywidualną ocenę problemów. Byłoby może łatwiej kogoś przekonać, ale kto powiedział, że musi być łatwo ?
Na pewno też nie ujawnię swoich sympatii personalnych. Po co ludziom mi życzliwym kłopoty ? Wyrób laurek zaś pozostawię etatowym dekoratorom i nieświadomym niczego przedszkolakom :lol: W innej roli się tutaj widzę.
Dziękuję też niniejszym za apel zawarty w pierwszym poście. O to chodzi, kochani, o to chodzi... :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 10:52

Gość pisze:Gdy czytam opinie tej osoby to mam wrażenie, że robi wszystko aby podważać wszystko.
To podejrzane.
Uwaga na KOLA. Obserwujcie jego wpisy.


Nie obserwuję raz wypowiedziałem się w jego temacie od tego momentu go ignoruję ze względu na poziom dyskusji moim zdaniem nie jest wart uwagi i absolutnie nie nawoływałbym do obserwowania jego wpisów bo co jest takiego ciekawego w chamskim kolesiu z ograniczonym słownictwem ziejącym nienawiścią na wszystko dookoła - jedyne wyjście to ignorować pisać ewentualnie do admina o blokadę ip gościa
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 11:12

Nie obserwuję raz wypowiedziałem się w jego temacie od tego momentu go ignoruję ze względu na poziom dyskusji moim zdaniem nie jest wart uwagi i absolutnie nie nawoływałbym do obserwowania jego wpisów bo co jest takiego ciekawego w chamskim kolesiu z ograniczonym słownictwem ziejącym nienawiścią na wszystko dookoła - jedyne wyjście to ignorować pisać ewentualnie do admina o blokadę ip gościa[/quote]


Dlaczego maja go blokowąć?Bardzo fajnie pisze!!Jak Ci się cos nie podoba to nie czytaj!!
Na górę

Postautor: Kolo » 24 lip 2014, o 12:00

Gość pisze:
Gość pisze:Gdy czytam opinie tej osoby to mam wrażenie, że robi wszystko aby podważać wszystko.
To podejrzane.
Uwaga na KOLA. Obserwujcie jego wpisy.


Nie obserwuję raz wypowiedziałem się w jego temacie od tego momentu go ignoruję ze względu na poziom dyskusji moim zdaniem nie jest wart uwagi i absolutnie nie nawoływałbym do obserwowania jego wpisów bo co jest takiego ciekawego w chamskim kolesiu z ograniczonym słownictwem ziejącym nienawiścią na wszystko dookoła - jedyne wyjście to ignorować pisać ewentualnie do admina o blokadę ip gościa


Wyluzuj, nawet ja się nie łudzę, że moje pisanie wiele zmieni. Znam życie, refleksja przyjdzie po fakcie, więc śpij spokojnie. Po dwóch zawałach pozwalam sobie po prostu na mały luksus mówienia, co myślę...:D
https://www.youtube.com/watch?v=Hsp2WE9rWTs
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 16:19

Ktoś się zdenerwował :wink: wiadomo wybory :lol:

Kolo trzymaj fason i dbaj o zdrowie :idea:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”