Co dziś na Kościuszki?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 lip 2014, o 14:16

Co się dzieje dziś na skrzyżowaniu Kościuszki, gra ciągle dziecięca muzyka, coś się otwiera nie ma nigdzie reklamy?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2014, o 15:36

Jakaś sala zabaw dla dzieci.
Na górę

Postautor: Tora » 26 lip 2014, o 17:08

W starym domu weselnym na Kościuszki, rzeczywiście reklamy nigdzie nie ma.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2014, o 18:01

reklama była, ulotki rozdawali na mieście
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2014, o 19:10

Słaba reklama w takim razie
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2014, o 10:30

to powstało takie coś podobne do Fikolandu koło postoju taksówek? Fikoland jeszcze istnieje?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2014, o 21:44

Tak to taki Fikoland tylko dużo większy i mają więcej atrakcji dla dzieci. W sumie fajny pomysł, będzie gdzie urodziny dzieciom zrobić. Byłam dziś i dzieciakom się nawet podobało
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2014, o 09:31

Gość pisze:Tak to taki Fikoland tylko dużo większy i mają więcej atrakcji dla dzieci. W sumie fajny pomysł, będzie gdzie urodziny dzieciom zrobić. Byłam dziś i dzieciakom się nawet podobało



W tomaszowie nie wypali
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2014, o 09:43

Gość pisze:
Gość pisze:Tak to taki Fikoland tylko dużo większy i mają więcej atrakcji dla dzieci. W sumie fajny pomysł, będzie gdzie urodziny dzieciom zrobić. Byłam dziś i dzieciakom się nawet podobało



W tomaszowie nie wypali

Wypali jeśli będzie konkretne.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2014, o 11:32

Mojej córce też się podobało, byliśmy wczoraj, tylko czemu w poniedziałki nie czynne?
Na górę

Postautor: Balbina » 28 lip 2014, o 12:05

Z tego co wiem, ma tam być też ścianka wspinaczkowa na dniach-oczywiście dla dzieci. Byłam, dzieciaki się bawiły, ja piłam kawę, pograłam na Cymbergaju i w piłkarzyki, dzieciaki skakały na trampolinie, rysowały, bawiły się zabawkami, że o zjeżdżalni i konstrukcji z piłeczkami nie wspomnę. Szczerze polecam rodzicom i dziadkom, których dzieci już nie można oderwać od komputera! Fajna atrakcja!
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2014, o 14:04

Fajnie. Oby się utrzymało.
Na górę

Postautor: jjj » 28 lip 2014, o 14:18

czyli nad spóldzielnią mieszkaniową tak?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2014, o 14:28

W budynku gdzie kiedyś był dom weselny, na górze nad apteką, Kościuszki chyba 21. Jutro pójdę zobaczyć, rzeczywiście na wakacjach dzieci się trochę nudzą. Od której otwarte bo nie ma tam informacji?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2014, o 14:35

Ile kosztuje godzin zabawy
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”