Nieruchomości

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 11:40

Minęło troszkę czasu jak temat o nieruchomościach był tu wałkowany.
czy nadal twierdzicie,że ceny mieszkań,domów ,działek są realne a nie :? przeszacowane?

Rynek wysycony prawie do maximum.Zatrzęsienie ofert,kupujących brak.
Na górę

Postautor: Kolo » 21 sie 2014, o 11:54

Kiedy obniżki nic nie dają, bo kupujących i tak brak, wtedy pozostaje trzymanie ceny i opuszczanie ceny przy transakcji. Druga opcja, to machnięcie ręką na "majątek" i wyjazd i niepłacenie podatku od nieruchomości, bo przecież zanim miasto przejmie obiekt lub działkę za długi minie np. 20 lat.
Kiepska ściągalność podatków lokalnych. W przyszłej kadencji to będzie jeden z większych problemów.
Władza dobrze to wie, ale oficjalnie nie bierze pod uwagę. Prognozy budżetowe tego nie obejmują. Zadłużyli miasto na poczet nieściągalnych przychodów.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 11:57

czyli juz nikt tu nie chce zostać?
przykre :roll:
Na górę

Postautor: Kolo » 21 sie 2014, o 11:58

Gość pisze:czyli juz nikt tu nie chce zostać?
przykre :roll:

Sam wiesz, że nawet Ty jesteś jak Wałęsa. Nie chcesz, ale... :?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 23:56

Ktoś tu musi zostać :roll: żeby innym prostować ścieżki :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2014, o 00:02

Ceny moim zdaniem już b. niskie ale co najważniejsze wybór duży jak ja szukałem 10 lat temu to nic nie było a teraz można przebierać ....
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2014, o 09:18

Gość pisze:Ceny moim zdaniem już b. niskie ale co najważniejsze wybór duży jak ja szukałem 10 lat temu to nic nie było a teraz można przebierać ....

To uwidacznia wielki problem miasta.Ludzie zwlaszcza młodzi porzucają nadzieje o lepszym życiu.To jest niebezpieczne bo nie chcą się angażować i jest im wszystko jedno jak tu jest i będzie.
Czasem tylko coś tam powiedzą o powrocie ale na starość.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”