Skrzyżowanie Kościuszki-Żwirki i Wigury

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 sie 2018, o 10:19




Trudno. Skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem to jak do ciebie dotrzeć? :P Masz cytat postu w którym ktoś straszy gościa który miał pierwszeństwo.Odniesienie się do tego postu w sposób sarkastyczny " a co mial ich przepuścić " a ty zadajesz pytanie czy naprawdę tamci mieli pierwszeństwo. :roll:

Pierwsza zasada przeczytaj post ze zrozumieniem zanim odpiszesz.
Żeby coś przeczytać ze zrozumieniem, ta najpierw to coś mus być z sensem napisane.

To przeczytaj jeszcze raz.Do skutku. Aż zrozumiesz. :P

Piszesz do gościa który był już na rondzie czyli miał pierwszeństwo: "Uważaj, żeby ta wuglądana przez ciebie policja nie zabrała kwitów tobie! A i z ortografią coś u ciebie kulawo panie "WIGÓRY"

dostajesz odpowiedź:" Oczywiście debilu. Policja powinna ukarać tego gościa który już był na rondzie za to , że nie przepuścił tych którzy dopiero na rondo wjeżdżali. A teraz idź i sobie strzel porządnego baranka.

Twoja reakcja: "Ty tak na serio? Wjeżdżający na to rondo ma pierwszeństwo?"

Ręce opadają :P
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2018, o 21:48

On jest inteligentny inaczej. I z uporem maniaka wciąż to udowadnia. Skupia się żeby komuś przypdlić więc nie czyta dokładnie postów wynikających jeden z drugiego.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2018, o 08:33



Żeby coś przeczytać ze zrozumieniem, ta najpierw to coś mus być z sensem napisane.

To przeczytaj jeszcze raz.Do skutku. Aż zrozumiesz. :P

Piszesz do gościa który był już na rondzie czyli miał pierwszeństwo: "Uważaj, żeby ta wuglądana przez ciebie policja nie zabrała kwitów tobie! A i z ortografią coś u ciebie kulawo panie "WIGÓRY"

dostajesz odpowiedź:" Oczywiście debilu. Policja powinna ukarać tego gościa który już był na rondzie za to , że nie przepuścił tych którzy dopiero na rondo wjeżdżali. A teraz idź i sobie strzel porządnego baranka.

Twoja reakcja: "Ty tak na serio? Wjeżdżający na to rondo ma pierwszeństwo?"

Ręce opadają :P
Masz rację, pomerdało mi się kto kogo cytował! Jednak bez debili też można!
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2018, o 18:12




To przeczytaj jeszcze raz.Do skutku. Aż zrozumiesz. :P

Piszesz do gościa który był już na rondzie czyli miał pierwszeństwo: "Uważaj, żeby ta wuglądana przez ciebie policja nie zabrała kwitów tobie! A i z ortografią coś u ciebie kulawo panie "WIGÓRY"

dostajesz odpowiedź:" Oczywiście debilu. Policja powinna ukarać tego gościa który już był na rondzie za to , że nie przepuścił tych którzy dopiero na rondo wjeżdżali. A teraz idź i sobie strzel porządnego baranka.

Twoja reakcja: "Ty tak na serio? Wjeżdżający na to rondo ma pierwszeństwo?"

Ręce opadają :P
Masz rację, pomerdało mi się kto kogo cytował! Jednak bez debili też można!

No.No. Przyznanie się do pomyłki na tym forum to nowość. Szacun. Pomyłki się zdarzają ludzka rzecz ale za tym szło pouczanie i traktowanie jak świeżo upieczonego kierowcę. Niepotrzebnie.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2018, o 21:52

Brawo Ty........!
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2018, o 06:41

No ale co się zmieniło poza pogladami?
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2018, o 19:49

Jak stwierdził gliwicki sędzia, nie ma uzasadnienia dla używania lewego kierunkowskazu podczas wjeżdżania na rondo. To mogłoby oznaczać, że kierowca zamierza na nim pojechać w przeciwnym kierunku niż właściwy.

Zgodnie z wykładnią gliwickiego sądu, kierowca zobowiązany jest do użycia kierunkowskazu przy zjeżdżaniu z ronda. To nie tylko zgodne z prawem, ale i przydatne, bo dzięki temu drobnemu gestowi inni kierowcy mogą wjechać na rondo. Należy jednak pamiętać, że kierunkowskaz w prawo należy włączyć po minięciu ostatniego zjazdu poprzedzającego ten, w który chcemy wjechać.

https://moto.wp.pl/kierunkowskaz-przed- ... 579994241a


także panowie kierowcy od strony zakładu energetycznego. dajcie spokojnie skręcić w stronę dwójki bo obowiązek wrzucenia kierunkowskazu mam wtedy gdy was już minę a wy z góry zakładacie że jadę prosto bo nie wrzuciłem lewego kierunkowskazu.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2018, o 19:43

Apele nic nie pomogą a jutro już zaczyna się szkoła.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2018, o 20:10

Apele nic nie pomogą a jutro już zaczyna się szkoła.
I to jest tragedia. od jutra co dzień będę od żwirki skręcał w stronę dwójki i co dzień bał się tych jadących od elektryka :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2018, o 20:53

Apele nic nie pomogą a jutro już zaczyna się szkoła.
I to jest tragedia. od jutra co dzień będę od żwirki skręcał w stronę dwójki i co dzień bał się tych jadących od elektryka :roll:
Zmień trasę jeśli nie ogarniasz. I sobie i innym będzie bezpieczniej.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2018, o 21:15



I to jest tragedia. od jutra co dzień będę od żwirki skręcał w stronę dwójki i co dzień bał się tych jadących od elektryka :roll:
Zmień trasę jeśli nie ogarniasz. I sobie i innym będzie bezpieczniej.

No widzisz jaki ty durny jesteś :P Nie ogarniają ci którzy jadą od elektryka oczekując na kierunkowskaz w lewo przy wjeździe na rondo. masz wyżej wyrok sądu nawet. A ty dalej swoje. Ty się tak tylko tutaj zgrywasz czy faktycznie jesteś taki kretyn? :P
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2018, o 07:11



Zmień trasę jeśli nie ogarniasz. I sobie i innym będzie bezpieczniej.

No widzisz jaki ty durny jesteś :P Nie ogarniają ci którzy jadą od elektryka oczekując na kierunkowskaz w lewo przy wjeździe na rondo. masz wyżej wyrok sądu nawet. A ty dalej swoje. Ty się tak tylko tutaj zgrywasz czy faktycznie jesteś taki kretyn? :P
Może jednak nie siadaj za kierownicę skoro takie rondo wzbudza w tobie tyle emocji, że syczysz jak wąż i piłujesz jadem. Uwierz mi są bardziej skomplikowane sytuacje...z tego co piszesz możesz nie podołać.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2018, o 08:10




No widzisz jaki ty durny jesteś :P Nie ogarniają ci którzy jadą od elektryka oczekując na kierunkowskaz w lewo przy wjeździe na rondo. masz wyżej wyrok sądu nawet. A ty dalej swoje. Ty się tak tylko tutaj zgrywasz czy faktycznie jesteś taki kretyn? :P
Może jednak nie siadaj za kierownicę skoro takie rondo wzbudza w tobie tyle emocji, że syczysz jak wąż i piłujesz jadem. Uwierz mi są bardziej skomplikowane sytuacje...z tego co piszesz możesz nie podołać.
ty naprawde jestes pdlnięty :P mało nie staranował mnie gośc jadący od elektryka a ten jakieś smuty pdli. weź jakies leki i nie pchaj się na forum
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2018, o 11:18

Mnie też wyjechał tir od energetyka,prawie nie hamując wiec gadki o bezpiecznym rondzie schowajcie sobie do kieszeni!!!
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2018, o 11:24

Mnie też wyjechał tir od energetyka,prawie nie hamując wiec gadki o bezpiecznym rondzie schowajcie sobie do kieszeni!!!
Najwięcej stłuczek jest z tymi jadącymi jak wyżej. Jak nie dasz im kierunkowskazu, że skręcasz w lewo jadąc od Żwirki to zapdalają ile wlezie. To nie jest krwa skrzyżowanie :evil:

A ten matoł który się wymądrza to nawet chyba prawo jazdy nie ma a tak pdli żeby pdlić
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”