Ile za wynajem lokalu w Tomaszowie?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Kajtek » 27 sie 2014, o 23:32

Tak jak w temacie. Ile za metr kwadratowy trzeba zapłacić w Tomaszowie? Szukam lokalu do 40 m kwadratowych.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2014, o 09:45

to zależy gdzie i jakie warunki

poszukaj na olx

np. przy dworcu to jest taki lokal
http://olx.pl/oferta/lokal-handlowo-usl ... 66T4l.html

tańsze są na piętrach i dalej od centrum

na Kościelnej po Warcie zwolnił się lokal ale nie wiem ile sobie życzą

powodzenia
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2014, o 09:58

Jest drogo.Lokal będzie stał pusty a nie zejdą z ceny.Taki tu biznes.Niedługo powstanie noea galeria w dawnym dworcu PKS i tam lepiej wynająć.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2014, o 11:55

Gość pisze:Jest drogo.Lokal będzie stał pusty a nie zejdą z ceny.Taki tu biznes.Niedługo powstanie noea galeria w dawnym dworcu PKS i tam lepiej wynająć.

Super nowa galeria na dworcu,zamiast się nudzić czekając na busa będzie można łazić po galerii.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2014, o 20:43

Ale ile biorą za metr kwadratowy np. przy Lwowskiej?
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2014, o 09:15

2000 tyś a czasem ponad chcą za nie wielkie pomieszczenie wynajmujący sugerują ceny jak w Krakowie czy Warszawie nie zdając sobie sprawy że to tylko skromny Tomaszów tutaj cenią się myślą ze kokosy zbiją za wynajęciu a coraz więcej robi się lokali pustych bo strasznie wysoki czynsz tragedia na taką mieścinę podurnieli całkiem a niech stoją puste :x za te pieniądze
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2014, o 09:25

Gość pisze:Jest drogo.Lokal będzie stał pusty a nie zejdą z ceny.Taki tu biznes.Niedługo powstanie noea galeria w dawnym dworcu PKS i tam lepiej wynająć.

no super aż zdziwisz sie ile tam zechcą na pewno nie mniej niż tak samo 2000 tyś lub ponad dowiadywałem sie to powiedziano mi że za m2 46 zł. to ja podziękowałem czyli ponad 2 tyś za 50 m2 no chyba ze teraz okaże sie inaczej jak wybudują i zobaczą że nikt nie chce wynająć ale to jeszcze nie w tym roku możliwe że dopiero za rok lub dwa z tego co wiem także nie oczekujcie na cud nie teraz Tomaszów mieścina mała a wszystko droższe niż w większych miastach skandal
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2014, o 16:02

Gość pisze:Ale ile biorą za metr kwadratowy np. przy Lwowskiej?

wszędzie są drogie jak na swoje metraże a jak drogo to niech stoją puste bo lepiej obnizyć cenę a ni żeby stał pusty prawda bo ludzi nie stać na takie czynsze gdzie przy tym zarobki o połowę są mniejsze chcą sie dorobić właściciele lokali na czyimś garbie
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2014, o 16:45

Gość pisze:2000 tyś a czasem ponad ...


2000 tyś = 2000000 :)
nie dziwie się, że nie ma chętnych
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 13:20

Gość pisze:
Gość pisze:2000 tyś a czasem ponad ...


2000 tyś = 2000000 :)
nie dziwie się, że nie ma chętnych

i bardzo dobrze ze nie ma chętnych to nie zielona wyspa tylko skromny Tomaszów :P
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”