Ozonowanie mieszkania - zapach papierosów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 sie 2014, o 20:47

Witam,
Czy ktoś w Tomaszowie oferuje usługi OZONOWANIA pomieszczeń mieszkalnych w celu zneutralizowania zapachów nieprzyjemnych?
Jeśli tak to prosze powiedzieć kto oraz w jakiej kwocie i jaki czas na pomieszczenie jedno w bloku zajmuje (pytam o jedno poniewaz chce całe mieszkanie 52 metry kwadratowe ozonować.
Prosze bez zbędnych docinek dla osób które nie wiedzą i nie są w temacie proszę zachować to dla siebie.
Dziękuje i proszę o kulturę wypowiedzi, niech już za każdym razem pisząc nie odbierać docinek. Szanuj mnie a ja będę ciebie szanować.

pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2014, o 21:44

Jeśli chcesz to za 100zł mogę udostępnić ozonator 10g/h
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2014, o 22:18

Potrwa to godzinę
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2014, o 22:41

Mówisz godzinę ozonowania jedno pomieszczenie tak? a gdy chce wszystkie pomieszczenia zozonować to zmieści się w tej stówce jak to sobie liczysz?
Ozonowałeś kiedyś takie pomieszczenie po papierosach pomogło?
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2014, o 19:49

Oczywiście,że pomaga.Ozon zabija wszystkie wirusy i bakterie dzięki którym powstają różne zapachy.Godzina na całe Twoje mieszkanie.Zamykasz wentylacje,otwierasz wszystkie drzwi ozonator pracuje pół godziny i w mieszkaniu jest siwo (jak zagazowane),później zostaje zamknięte jeszcze na pół żeby mógł dotrzeć we wszystkie zakamarki,po czym sam zaczyna się rozkładać,operację przyspiesza wietrzenie pomieszczenia.Po ozonowaniu pozostaje taki dziwny świeży zapach coś jak po burzy
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2014, o 08:08

ja jak puszczę bąka, to też wszystko wkoło umiera
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2014, o 11:02

Gość pisze:ja jak puszczę bąka, to też wszystko wkoło umiera

Twój mózg. .. jak widać. .. również
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”