mechanik od silników

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc1234 » 29 sie 2014, o 16:48

Witajcie,

Szukam dobrego mechanika od silników. Ma ktoś jakiegoś dobrego co może polecić?
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2014, o 17:01

gosc1234 pisze:Witajcie,

Szukam dobrego mechanika od silników. Ma ktoś jakiegoś dobrego co może polecić?

od dizli b. dobrym jest mechanik na Justynówce , od lat tylko tymi sie para i naprawde sie zna -opinia wielu klientów
Na górę

Postautor: gosc1234 » 29 sie 2014, o 17:10

niestety to jest benzyna z gazem
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2014, o 18:37

może Skrobany co poradzą, pojęcie mają o benzynie w gazie, zajrzyj do nich, za Tomspinem byłym na Kościuczki
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2014, o 19:40

Przenieśli się na petera za gwizdałął pół roku temu
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2014, o 08:09

Gość pisze:
gosc1234 pisze:Witajcie,

Szukam dobrego mechanika od silników. Ma ktoś jakiegoś dobrego co może polecić?

od dizli b. dobrym jest mechanik na Justynówce , od lat tylko tymi sie para i naprawde sie zna -opinia wielu klientów


przepraszam, a gdzie te opinie wielu klientów bo na razie twoją tylko widzę
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2014, o 08:29

Szukam dobrego mechanika od silników. Ma ktoś jakiegoś dobrego co może polecić?[/quote]
od dizli b. dobrym jest mechanik na Justynówce , od lat tylko tymi sie para i naprawde sie zna -opinia wielu klientów[/quote]

przepraszam, a gdzie te opinie wielu klientów bo na razie twoją tylko widzę[/quote]
Tak, to prawda jako jedyny zdiagnozował uszkodzenie pompki paliwowej w moim fordzie, inni renomowani mechanicy mówili, ze fordem sie nie jeździ, bo ford już z fabryki wyjeżdża zepsutu, a rdzewieje już w projektach
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2014, o 09:37

Gość pisze:Szukam dobrego mechanika od silników. Ma ktoś jakiegoś dobrego co może polecić?

od dizli b. dobrym jest mechanik na Justynówce , od lat tylko tymi sie para i naprawde sie zna -opinia wielu klientów[/quote]

przepraszam, a gdzie te opinie wielu klientów bo na razie twoją tylko widzę[/quote]
Tak, to prawda jako jedyny zdiagnozował uszkodzenie pompki paliwowej w moim fordzie, inni renomowani mechanicy mówili, ze fordem sie nie jeździ, bo ford już z fabryki wyjeżdża zepsutu, a rdzewieje już w projektach[/quote]

Kto mówił takie bzdury ?
Na górę

Postautor: gosc1234 » 30 sie 2014, o 14:44

parę osób mi mówiło, że na Zatylu jest dobry mechanik. Potwierdzacie to? Słyszałem tez o Bosch w Bełżcu.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2014, o 17:52

,
Szukam dobrego mechanika od silników. Ma ktoś jakiegoś dobrego co może polecić?[/quote]
od dizli b. dobrym jest mechanik na Justynówce , od lat tylko tymi sie para i naprawde sie zna -opinia wielu klientów[/quote]

przepraszam, a gdzie te opinie wielu klientów bo na razie twoją tylko widzę[/quote]
Mariusz Kiedys mi robisl skrzynie , cala rozebral to w ww wymienil lozysko i z pamieci zlozyl, ma pojecie i jest bardzo mily, zawsze cos doradzi.Pisze to bo nieraz mi cos sprawdzal i nic nie wzial
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2014, o 17:59

Tylko tyle? Tekla jak mi rozebrała półośkę to od razu mi przepowiedziała małżeństwo takie, że nic nie będę musiała robić! Może i nie wyszło, ale ona się chociaż starała.
Nie chcę być złośliwa, ale jak wcześniej byłam u Tomka, to nie chciał się podjąć wymiany paska rozrządu, bo mówił, że tylko z pompą wody! To co, miałam zabrać pompę mojej babci z podwórka i włożyć do golfa, a jak wtedy babcia będzie np. gotować?
Na górę

Postautor: ander » 30 sie 2014, o 18:30

Gość pisze:,
Szukam dobrego mechanika od silników. Ma ktoś jakiegoś dobrego co może polecić?

od dizli b. dobrym jest mechanik na Justynówce , od lat tylko tymi sie para i naprawde sie zna -opinia wielu klientów[/quote]

przepraszam, a gdzie te opinie wielu klientów bo na razie twoją tylko widzę[/quote]
Mariusz Kiedys mi robisl skrzynie , cala rozebral to w ww wymienil lozysko i z pamieci zlozyl, ma pojecie i jest bardzo mily, zawsze cos doradzi.Pisze to bo nieraz mi cos sprawdzal i nic nie wzial[/quote]


Ale który to ten polecany mechanik na Justynówce bo z tego co wiem to tam jest dwóch
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2014, o 17:29

jest jeszcze na moniuszki mechanik
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”