Prawo jazdy kat. B

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Amanda » 31 sie 2014, o 14:47

Cześć;-) którą szkołę jazdy w Tomaszowie polecacie? Chcę zrobić prawko, ale nie wiem w której:)
Gdzie jest najlepsza zdawalność, życzliwi instruktorzy? A czy w którejś ze szkół są aktualnie jakieś promocje/zniżki?
Z góry dziękuję, ciepło pozdrawiam:)
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2014, o 18:14

poszukaj to znajdziesz bo pelno jest tematow a kolejny jest zbedny
Na górę

Postautor: Amanda » 31 sie 2014, o 21:00

Gość pisze:poszukaj to znajdziesz bo pelno jest tematow a kolejny jest zbedny


W tym rzecz, że odpowiedzi na moje pytania nie znalazłam. Owszem, jest jakiś wątek (rozpoczęty w 2011), ale inf na których mi zależy nie ma:)
Jeśli będziesz tak miły/miła i podeślesz mi linki, bo widocznie pominęłam. Dziękuję:))
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2014, o 21:07

prawda jest taka ze kazda szkola bedzie miala dobre i zle opinie.
ktos kto nie mial problemow z nauka jazdy zdal egzamin to powie ze dana szkola jest dobra a ktos ograniczony nie zdaje juz pare razy powie ze to wina szkoly.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 13:15

Gość pisze:prawda jest taka ze kazda szkola bedzie miala dobre i zle opinie.
ktos kto nie mial problemow z nauka jazdy zdal egzamin to powie ze dana szkola jest dobra a ktos ograniczony nie zdaje juz pare razy powie ze to wina szkoly.

Otóż to zgadzam się w 1000% z tą wypowiedzią ten temat jest już oklepany a tu kolejny :!: :!: i znowu głupie pytanie gdzie robić prawko :?: ble ble nuda gdzie chcesz nie pytaj znowu a co do zdawalnośći :lol: to słyszałem że nie jest to prawda i żeby w to nie wierzyć bo to bzdura każda szkoła może Ci powiedzieć że na pierwszym i co z tego i w takiej też są osoby co po kilka razy zdają nie wszyscy zdadzą za pierwszym jeden lepiej a drugi mniej inteligentny jest a do tego nerwy i stres patrz na to żeby cię dobrze nauczyli jezdzić bo to jest ważne a nie na jakieś durne zdawalnośći niestety wiec kolego pochódz i popytaj zobaczysz gdzie lubia kity wciskać żeby cię złapać na haczyk żebyś tylko do nich przyszedł no to takich szkół to nie polecam wiec sam zdecyduj wszędzie są instruktorzy dobrzy czy może mniej ale nie można wymagać od danej szkoły czy instruktora cudów ale od siebie tez jakiegoś zaangażowania w tych jazdach a nie jezdzić bo jezdzić i nie myśleć co sie robi. Takie moje zdanie bo robiłem prawko i wiem coś na ten temat.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2014, o 15:47

Gość pisze:
Gość pisze:prawda jest taka ze kazda szkola bedzie miala dobre i zle opinie.
ktos kto nie mial problemow z nauka jazdy zdal egzamin to powie ze dana szkola jest dobra a ktos ograniczony nie zdaje juz pare razy powie ze to wina szkoly.

Otóż to zgadzam się w 1000% z tą wypowiedzią ten temat jest już oklepany a tu kolejny :!: :!: i znowu głupie pytanie gdzie robić prawko :?: ble ble nuda gdzie chcesz nie pytaj znowu a co do zdawalnośći :lol: to słyszałem że nie jest to prawda i żeby w to nie wierzyć bo to bzdura każda szkoła może Ci powiedzieć że na pierwszym i co z tego i w takiej też są osoby co po kilka razy zdają nie wszyscy zdadzą za pierwszym jeden lepiej a drugi mniej inteligentny jest a do tego nerwy i stres patrz na to żeby cię dobrze nauczyli jezdzić bo to jest ważne a nie na jakieś durne zdawalnośći niestety wiec kolego pochódz i popytaj zobaczysz gdzie lubia kity wciskać żeby cię złapać na haczyk żebyś tylko do nich przyszedł no to takich szkół to nie polecam wiec sam zdecyduj wszędzie są instruktorzy dobrzy czy może mniej ale nie można wymagać od danej szkoły czy instruktora cudów ale od siebie tez jakiegoś zaangażowania w tych jazdach a nie jezdzić bo jezdzić i nie myśleć co sie robi. Takie moje zdanie bo robiłem prawko i wiem coś na ten temat.

:arrow: popieram w końcu ktoś mądrze napisał
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”