MŚ w Polsacie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 00:38

LUDZIE.
Zbojkotujmy POLSAT za to co zrobili kibicom! Gdyby Brazylijczykom zakodowali mundial to.....
Co to ich prywatna reprezentacja? Pieniądze podatników idą na utrzymanie sportu więc za co tu dodatkowo płacić.
Miało być wielkie święto siatkówki, a jest kicha !!!
Puste trybuny na innych meczach,żadnej flagi na samochodzie,balkonie,ponad połowa Polaków nie wie ,że są MŚ.
Po EURO 2012 omawialiśmy, przeżywaliśmy każdy mecz-dzisiaj cisza.

Panie SOLORZ przeszedł Pan do historii za spierd....lenie takiej imprezy. :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 06:18

To nie Solorz jest organizatorem imprezy, wykupil tylko prawa do jej transmisji myslac, ze na tym zarobi. Wiec nie goraczkuj sie. Masz przeciez wybor, wykupujesz dostep do meczow, albo nie. Ale Ty chcialbys miec wszystko za darmo, a to juz nie ten ustroj. Nie zauwazyles?
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 09:14

Gość pisze:To nie Solorz jest organizatorem imprezy, wykupil tylko prawa do jej transmisji myslac, ze na tym zarobi. Wiec nie goraczkuj sie. Masz przeciez wybor, wykupujesz dostep do meczow, albo nie. Ale Ty chcialbys miec wszystko za darmo, a to juz nie ten ustroj. Nie zauwazyles?

To podczas Euro 2012 był inny ustrój? :panzielony:
Są zdarzenia /np niektóre mecze/ które ze względu na swój charakter powinny być zawsze nadawane w paśmie nie kodowanym. Pazerność Solorza spowodowała, że tym razem znakomita większość Polaków nie będzie miała wspólnego celu tj. kibicowania naszej drużynie. Ile w tym winy naszej telewizji publicznej, która dała sie przebić Solorzowi to inna sprawa. Popieram bojkot Polsatu
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 10:19

A co ustój ma do tego.Mieszkamy w Polsce i MŚ też odbywają się w Polsce więc każdy Polak powinien mieć otwarty dostęp do Mistrzostw.W innych krajach coś takiego nie do pomyślenia.Mają nas za idiotów.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 14:25

Gość pisze:To nie Solorz jest organizatorem imprezy, wykupil tylko prawa do jej transmisji myslac, ze na tym zarobi. Wiec nie goraczkuj sie. Masz przeciez wybor, wykupujesz dostep do meczow, albo nie. Ale Ty chcialbys miec wszystko za darmo, a to juz nie ten ustroj. Nie zauwazyles?


Widać od razu ,że jesteś z PISu :lol:
Zawsze was zdradzi to ,że ustrój,że Tusk ,że to, tamto siamto.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 21:29

Jaki wynik Polski z Australią ?
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 22:32

koszt wykupienia meczu u innego operatora to 90 zł. od osoby.!!!! Ciekawe jak jest w restauracjach w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: klara » 3 wrz 2014, o 08:21

90zł od osoby?! Za tyle to można obejrzeć mecz na żywo...
Na górę

Postautor: gosciu » 3 wrz 2014, o 08:23

proponuje obejrzeć za free na necie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2014, o 16:08

Reprezentacja Polsatu dla zamożnych ,a naród biedny płaci podatki.
Na górę

Postautor: marcin_rom » 4 wrz 2014, o 09:04

podobno mogło być to za darmo,ale za dużo było osób oglądających na lewo
Na górę

Postautor: gosciu » 4 wrz 2014, o 12:41

Mam zwykły pakiet Cyfrowego Polsatu i wczoraj znalazłam Brazylię z Tunezją na kanale 444 na żywo. U ojca w pakiecie za 25 złotych też był ten mecz.
Na górę

Postautor: gosciu » 4 wrz 2014, o 20:34

Na górę

Postautor: szymon » 11 wrz 2014, o 11:56

Ja już nie chcę wnikać w tę aferą z transmisją. Cieszę się, że w ogóle mamy w Polsce Mistrzostwa Świata, tym bardziej, że byłem ze znajomymi na meczu otwarcia na Stadionie Narodowym. Wspomnienia są nie do opisania! Cały stadion ludzi ubranych w koszulki siatkarskie i biało-czerwone barwy. Było pięknie i nigdy tego nie zapomnę ;). Problemy z opłatami nie powinny nam przesłaniać dumy, jaka nam się należy za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy!
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2014, o 12:50

A jak ja mam zbojkotować polsat jak mam od nich dekoder i płacę pakiet A więc bojkotuje eNkę bo nie wykupili transmisji
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”