Czy jest w Tomaszowie jakaś orientalna restauracja

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 wrz 2014, o 13:49

Czy jest w Tomaszowie jakaś orientalna restauracja (np chińska ) kiedyś na rondzie była ale widzę że już nie ma .....
Na górę

Postautor: koko » 2 wrz 2014, o 23:01

Gość pisze:Czy jest w Tomaszowie jakaś orientalna restauracja (np chińska ) kiedyś na rondzie była ale widzę że już nie ma .....

w TL wszystko jest orientalne ...............
Na górę

Postautor: ASD » 2 wrz 2014, o 23:06

Bar Chiński jest przy ulicy Poniatowskiego. Jedzenie bardzo średnie, 4 razy stamtąd zamawiałem i za każdym razem dostawałem dość mocno przesolone.
Na górę

Postautor: klara » 3 wrz 2014, o 08:20

Baru Chińskiego raczej bym nie polecała. Ciężko go nazwać restauracją orientalną.
Na górę

Postautor: T10W » 3 wrz 2014, o 22:44

Gość pisze:sami post dali i sami się reklamują co za żenada !!!


Z pewnością tak, bo forum to ogromny nośnik reklamy! :lol:

Odpowiedź była dla osób, które szukają tego typu jedzenia i po sprawie.

Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Mati852 » 19 sty 2015, o 15:36

Restauracja Chińska , która znajdowała się w dawnym budynku Gracji została przeniesiona przy ul Poniatowskiego 11 i teraz pod nazwą ,, BAR CHIŃSKI'' (kierunek Susiec, przedostatnia ul w lewo przed lasem )
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2015, o 17:41

Mati852 pisze:Restauracja Chińska , która znajdowała się w dawnym budynku Gracji została przeniesiona przy ul Poniatowskiego 11 i teraz pod nazwą ,, BAR CHIŃSKI'' (kierunek Susiec, przedostatnia ul w lewo przed lasem )


polecam bardzo klimatyczny lokal z zewnątrz może niepozorny ale moźna nieźle tam popłynąć piwko po 5zł bilardzik plazma idealnie na meczyk :p właściciele elastyczni kiedyś podjechałem 5 min przed zamknięciem specjalnie dla mnie otworzyli lokal i przygotowali dania na wynos:)
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2015, o 20:38

a ja polecam nowo otwarty lokal w którym serwują sajgonki.Szkoda mi tego właściciela bo jakoś słabo rozreklamowany lokal świeci pustkami.Miesiąc szybko minie i czynsz trzeba zapłacić.Zal mi tego gościa bo w tym lokalu jakoś nikt nie wychodzi:( Trefny punkt.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2015, o 20:44

Gość pisze:a ja polecam nowo otwarty lokal w którym serwują sajgonki.Szkoda mi tego właściciela bo jakoś słabo rozreklamowany lokal świeci pustkami.Miesiąc szybko minie i czynsz trzeba zapłacić.Zal mi tego gościa bo w tym lokalu jakoś nikt nie wychodzi:( Trefny punkt.

zapomniałem dodać że miejsce to jest przy ul.Kościuszki w tym budynku co Europejska
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2015, o 21:08

Gość pisze:
Gość pisze:a ja polecam nowo otwarty lokal w którym serwują sajgonki.Szkoda mi tego właściciela bo jakoś słabo rozreklamowany lokal świeci pustkami.Miesiąc szybko minie i czynsz trzeba zapłacić.Zal mi tego gościa bo w tym lokalu jakoś nikt nie wychodzi:( Trefny punkt.

zapomniałem dodać że miejsce to jest przy ul.Kościuszki w tym budynku co Europejska


Pecha ma po prostu być może trefne miejsce , ale raczej wszystkie lokale co były w tym miejscu zbankrutowały.
Na górę

Postautor: jurcik84 » 22 sty 2015, o 12:27

Resto & Pizza Valentino mają kuchnie orientalną. Można zjeść rozmaite dania z wołowiny, wieprzowiny i kurczaka.
Oferują też specjały kuchni wegetariańskiej. Lecz mi osobiście bardziej smakuje kuchnia turecka i sałatki. Coś na mały i duży apetyt: kebab, gyros, frytki, kotlet al'a Valentino i zestawy surówek. Surówki i sałatki przygotowują na bieżąco ze świeżych składników.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 13:16

Wszystkie restauracje w Tomaszowie są orientalne. Pracowałem w dwóch i jak byście widzieli z czego i z jakiej jakości produktów najprostsze dania są robione to to jest orient w 100%
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 13:27

Gość pisze:Wszystkie restauracje w Tomaszowie są orientalne. Pracowałem w dwóch i jak byście widzieli z czego i z jakiej jakości produktów najprostsze dania są robione to to jest orient w 100%

wpółczuje Ci - ciężko żyć z taką nienawiścią ...
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 13:46

jurcik84 pisze:Resto & Pizza Valentino mają kuchnie orientalną. Można zjeść rozmaite dania z wołowiny, wieprzowiny i kurczaka.
Oferują też specjały kuchni wegetariańskiej. Lecz mi osobiście bardziej smakuje kuchnia turecka i sałatki. Coś na mały i duży apetyt: kebab, gyros, frytki, kotlet al'a Valentino i zestawy surówek. Surówki i sałatki przygotowują na bieżąco ze świeżych składników.


Za mało dyskretna ta reklama :)) . Lubię valentino ale takie zagrywki nie są fair - reklama powinna się reklamą nazywać.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”