Szafki ubraniowe?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Marysia » 2 wrz 2014, o 13:53

Witam wszystkich!

W gimnazjum w którym uczę, dyrektor nareszcie wyraził zgodę na zakup nowych szafek szkolnych. Obecnie mam bardzo ważne zadanie, muszę wybrać najlepszą ofertę i kupić jakieś dobre szafki ubraniowe. Wyszukuję w internecie i nie mogę podjąć decyzji, miałam nadzieje że będzie to bezproblemowe ale się przeliczyłam. Nawet szafki mają spełniać jakieś wymogi. W sumie natrafiłam na jedną bardzo interesującą ofertę Szafek ubraniowych i wydaje mi się że byłby to mądry wybór, ale chcę skorzystać z waszej opinii na temat metalowych szafek szkolnych.
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2014, o 09:02

Marysiu tylko nie zróbcie tak ja w Gimnazjum Nr2 . jedna szafka na 2 osoby. Pani dyrektor nie pomyślała gdzie w zimie uczniowie mają włożyć buty i mokrą kurtkę? chory pomys. zamiast wygospodarować środki na jejną szafkę dla każdego, to chciała wszystkim "dogodzić". Ale brzmi to ładnie: wszyscy uczniowie naszego gimnazjum mają szafki!!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2014, o 09:14

Gość pisze:Marysiu tylko nie zróbcie tak ja w Gimnazjum Nr2 . jedna szafka na 2 osoby. Pani dyrektor nie pomyślała gdzie w zimie uczniowie mają włożyć buty i mokrą kurtkę? chory pomys. zamiast wygospodarować środki na jejną szafkę dla każdego, to chciała wszystkim "dogodzić". Ale brzmi to ładnie: wszyscy uczniowie naszego gimnazjum mają szafki!!!




...wiesz ze szafkami dzielą się uczniowie, a nie wiesz ,że w gimnazjum nr.2 była zmiana Dyrektora? Nie ma już Pani- jest Pan Dyrektor.
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2014, o 09:22

...., a wygospodarował na tyle ,na ile mu budżet pozwolił-dodam.
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2014, o 09:30

Przepraszam. Pomyliłem szkoły. W gimnazjum nr.2 Jest Pani Dyrektor.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”