do waszej oceny

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 07:56

To niewiarygodne ze take żeczy się dzieją -ale jest to bolesna prawda o naszym tomaszowskim szpitalu ,takich i tp. nieprawidłowościom jest o wiele więcej ,ale mało kto ma odwagę głosno o tym mówić .
Wspólczuję tej kobiecie a synowi gratuluję odwagi -moze to zmobilizuje innych do działania i nasi lekarze i pielegniarki nie będą tacy pewni siebie i zaczną nas pacjętów traktować ta jak nato zsługujemy .
Życzę tego sobie i nam wszystkim.

ps.

a swoją drogą ciekawe czy ktoś poniusł jaieś konsekwęcje za to co zrobili tej kobiecie.
Na górę

Postautor: Czeslaw » 13 wrz 2014, o 08:16

Jestem pracownikiem tutejszego szpitala i niestety ale takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. jest mi przykro i współczuję tej rodzinie .W szpital zainwestowano.. Niestety w szkolenia kadry juz niestety Nie . ludziom brakuje najzwyklejszej empatii....Zwlaszcza lekarzom.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 11:09

Boże, XXI wiek a tu gorzej niż u jakiejś baby-zielarki :!:
i to niewidomo skąd i po co wywyższanie się tych konowałów w stosunku do prostych ludzi (podkreślam konowałów, bo lekarzy normalnych też znam).
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 11:54

niestety ale taka jest prawda!!!!! moj tato poszedł do szpitala wprawdzie lezacy ale zero odlezyn, wrocił z taka dziura ze widać było kosc krzyzowa -było to na innym oddziale, ale w tomaszowskim szpitalu i moze to potwierdzic kilkadziesiat osob ; wiec prosze nie tłumaczyc zarowno lekarzy jak i personelu posredniego, jesli maja na to przyzwolenie i zero kontroli a pacjent lezacy jest zlem koniecznym, to jeszcze długo tak bedzie -------bardzo dobrze ze znalazl sie ktos odwazny i pokazał sposob opieki w tutejszym szpitalu ukazujac waznosc i kultura pan opiekujacych sie chorymi a szczególnie tych z najnizszego personelu, które robia wielka łaske ,,,będąc obecnymi""" w swoich godzinach pracy
Na górę

Postautor: normalny » 13 wrz 2014, o 14:13

W tomaszowskim szpitalu dzieje się naprawdę wiele złego -wiem co mowię Pacjęci którzy sa samowystarczalni mogą sie sami bronić natomiast osoby ktore są leżące bądż ,zaburzeniami swiadomosci cierpią nie samowicie nie raz widzialam co z takimi osobami sie dzieje -w szpitalu powinni miec zapewnioną opiekę ale nijednokrotnie jest inaczej widzialam ja pielegniarki przynosiły leki ktorych nikt nie podał a gdy pojawił się ktoś z rodziny to tłumaczono się ze to pacjęt ni chciał połknąć bądz spałm lub tym podobne tłumaczenia o podaniu wody po godzinach wydawania posiłków nikt nie pomysli a i posiłków też nie podają rzetelnie nik sie nie rozczula -rutyna i zero człowieczenstwa.

Mój apel do nas -mowic pisac nagłasnieć itp.wszelkie formy dozwolone przestańmy wkoncu narzekac i milczec zróbmy cos by to zmienic jena osoba sama nic nie zrobi ale jest wiecej pokrzywdzonych moze czas płączyc siły i zawalczmy o nasze bezpieczenstwo i zdrowie .

Moze stwórzmy jakąs strone na której bedziemy mowić wskazując błedy dokumentujmy takie chistorie to zaczną czuc respekt przed nami pacjętami i zaczną nas godnie leczyc gdy bedziemy tego potrzebowac

co myslicie o moim pomysle
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 14:27

normalny pisze:W tomaszowskim szpitalu dzieje się naprawdę wiele złego -wiem co mowię Pacjęci którzy sa samowystarczalni mogą sie sami bronić natomiast osoby ktore są leżące bądż ,zaburzeniami swiadomosci cierpią nie samowicie nie raz widzialam co z takimi osobami sie dzieje -w szpitalu powinni miec zapewnioną opiekę ale nijednokrotnie jest inaczej widzialam ja pielegniarki przynosiły leki ktorych nikt nie podał a gdy pojawił się ktoś z rodziny to tłumaczono się ze to pacjęt ni chciał połknąć bądz spałm lub tym podobne tłumaczenia o podaniu wody po godzinach wydawania posiłków nikt nie pomysli a i posiłków też nie podają rzetelnie nik sie nie rozczula -rutyna i zero człowieczenstwa.

Mój apel do nas -mowic pisac nagłasnieć itp.wszelkie formy dozwolone przestańmy wkoncu narzekac i milczec zróbmy cos by to zmienic jena osoba sama nic nie zrobi ale jest wiecej pokrzywdzonych moze czas płączyc siły i zawalczmy o nasze bezpieczenstwo i zdrowie .

Moze stwórzmy jakąs strone na której bedziemy mowić wskazując błedy dokumentujmy takie chistorie to zaczną czuc respekt przed nami pacjętami i zaczną nas godnie leczyc gdy bedziemy tego potrzebowac

co myslicie o moim pomysle

Mysle ze powinienes w robocie u siebie zalozyc strone zeby mowic jakie bledy wykonujesz.Jesli pracujesz.Wogole to kup sobie slownik ortograficzny bo takich bykow dawno nie widzialem
Na górę

Postautor: normaly » 13 wrz 2014, o 14:58

drogi "gosciu"


moje błedy ortograficzne badz literówka nie wyrzadza tyle krzywdy co niedbalstwo i nirzetelne wykonywanie swoich obowiazków .
do Twojej wiedzy pracuję zawodowo i zdaje sobie sprawe ze swoich błedów nie tylko ortograficznych ale Tobie nic do tego

ale dzieki za odpowiedz
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 15:45

mozna robic błedy, mozna zepsuc maszyne, mozna zle naprawic auto, itd. ale ludzie opanujcie sie zarzucajac komus , ze domaga sie o DBANIE I PIELEGNACJE CZŁOWIEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A SZCZEGÓLNIE TEGO KTÓRY SAM NIE MOZE ZADBAĆ O SIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!! a moze od razu po trafieniu do szpitala eutanazja, bo po co sie z takim meczyc i narazac panstwo na straty-obys gosciu wczesniejszego wpisu tego doswiadczył, wtedy zrozumiesz o czym ludzie pisza , to sa nasi najblizsi i domagamy sie szacunku dla nich :!: :!: :!: a ci dla których opiekowanie sie chorymi jest zwykła rutyna, niech poczekaja na swoja kolejke w rodzinie, bo w kazdym przypadku gdzie kogos krzywdzimy, los obdarowuje nas tym samym,moze tylko w innej formie- poszukajcie wokól siebie czy tak nie jest?
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 16:05

Starzy ludzie mówią, ze,, dobro wraca podwójnie a zło poczwórnie" i bardzo wielką ma moc ludzka klątwa za wyrządzoną komuś krzywdę --to dla tych , którzy czerpią przyjemność wyżywając się na innych lub traktują człowieka przedmiotowo
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 16:14

normaly pisze:drogi "gosciu"


moje błedy ortograficzne badz literówka nie wyrzadza tyle krzywdy co niedbalstwo i nirzetelne wykonywanie swoich obowiazków .
do Twojej wiedzy pracuję zawodowo i zdaje sobie sprawe ze swoich błedów nie tylko ortograficznych ale Tobie nic do tego

ale dzieki za odpowiedz

Miala kobieta rodzine , ktora nie zauwazyla ze ma odlezyny tzn nie zagladali wcale.Ja tam lezalem i nie ma odlezyn ani poczucia niedbalstwa wlasnie bardzo wszyscy byli mili.Temat sobie wymysla.Napisz w jakiej jestes robocie i zalozymy temat na twoja firme.Gdzie pracujesz w rejonie w mpo?
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 16:38

zapytaj tego od artykułu, ale najlepiej, to weź się w końcu porządnie do roboty, bo łachy nie robisz za publiczne pieniądze.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 16:41

Czlowieku, jesli ty porównujesz firmę do opieki nad obłoznie chorym, który nie powie co go i gdzie boli, sam się nie naje ani napije nie mówiąc o podniesieniu sie ani przewróceniu na boki to LECZ SIĘ JESZCZE NA GŁOWĘ BO BARDZO SZWANKUJE szpital jest właśnie tym miejscem aby taki chory tam otrzymał pomoc a ty porównujesz to z firmą -podtrzymuje : wymagasz natychmiastowego leczenia aby pomogli ci myśleć :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 16:54

Gość pisze:Czlowieku, jesli ty porównujesz firmę do opieki nad obłoznie chorym, który nie powie co go i gdzie boli, sam się nie naje ani napije nie mówiąc o podniesieniu sie ani przewróceniu na boki to LECZ SIĘ JESZCZE NA GŁOWĘ BO BARDZO SZWANKUJE szpital jest właśnie tym miejscem aby taki chory tam otrzymał pomoc a ty porównujesz to z firmą -podtrzymuje : wymagasz natychmiastowego leczenia aby pomogli ci myśleć :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Niech sie leczy ten co historia pisze przez ch:)Ostatnio jakies 4 razy mi szpitale ratowaly tylek i to skutecznie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2014, o 17:00

Gość pisze:
normaly pisze:drogi "gosciu"


moje błedy ortograficzne badz literówka nie wyrzadza tyle krzywdy co niedbalstwo i nirzetelne wykonywanie swoich obowiazków .
do Twojej wiedzy pracuję zawodowo i zdaje sobie sprawe ze swoich błedów nie tylko ortograficznych ale Tobie nic do tego

ale dzieki za odpowiedz

Miala kobieta rodzine , ktora nie zauwazyla ze ma odlezyny tzn nie zagladali wcale.Ja tam lezalem i nie ma odlezyn ani poczucia niedbalstwa wlasnie bardzo wszyscy byli mili.Temat sobie wymysla.Napisz w jakiej jestes robocie i zalozymy temat na twoja firme.Gdzie pracujesz w rejonie w mpo?



"lezałeś"-jako osoba sprawna fizyczne-czy jestes osobą ktora wymaga pomocy innych ?-bo to znaczaa roznica

a nowy temat mozez sam załozyc np.o swoim ego

nie twierdzę ze wszystkich traktują tak samo jak i ze wszyscy w tym szpitalu są nie mili i nie ludzcy ale mowie o tym co razi i boli bo osoba np.chora na alzheimera badz po wylewie nie jest wstanie sama sobie poradzic i potrzebuje pomocy innych jaka szpital powinien zapewnić -a nie raz tego nie robi-rodzina natomiast opiekuje sie pacjetem w swoim bodz chorego domu i niema obowiazku sprawowac opieki na terenie szpitala .

Człowieku zastanow sie co mowisz -ty jestes zadowolony z opieki wiec nie wiesz z czym sie chorzy musz tam zmierzyc


normalny
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”