Pomyśl - jakiego sklepu brakuje w mieście ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Bzzz » 17 wrz 2014, o 11:42

Moi drodzy, powiedzcie jakiego sklepu brakuje w mieście ? Co chcielibyście aby powstało, chodzi mi konkretnie o artykuły po które musicie jeździć do innych miast , lub kupować w sklepach internetowych. :)
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 11:45

Nie chcemy już sklepów . Jest ich za dużo .
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 12:29

Reserved,Mohito,H&M
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 12:35

Salonu Bentleya
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 13:07

odzieżowego ale dla bardzo szczupłych 10, 11 lat, głównie to rozmiary 32,34 i może 36 chociaż sa ale też nie wiele ciężko strasznie coś znalezć obeszłam już w Tomaszowie wszystkie sklepy i nic długość dobra ale za szerokie ramiona no bo jak osoba b. szczupła to wiadomo chodzi mi o bluzki a i sukienki ciężko znalezć w też w tych rozmiarach bo producenci niby nie robią nie rozumiem czego chodzi mi o to żeby chodzić po dziecinnych sklepach tj. Bajka bo tam są ale dziecinne rzeczy wiem ze 11 latka to też dziecko ale jak ma 155 wzrostu to juz nie chce takich rzeczy jak serduszka czy motylki itp. :roll: myślę ża na każdy rozmiar i wiek powinny byc rzeczy to nie tylko mój taki wymysł czy kaprys ale np. nieraz w sklepach matki chodzą i narzekają że nie ma rozmiaru i myślę że taki sklep tylko z takimi rozmiarami by sie przydał :P
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 13:13

Brakuje sklepów stylowych tzn. z fajnymi ubraniami, modnymi ubraniami dla kobiet 40+, nie w babcinym stylu tylko modnych.
Na górę

Postautor: Ewa » 17 wrz 2014, o 14:04

Bzzz pisze:Moi drodzy, powiedzcie jakiego sklepu brakuje w mieście ? Co chcielibyście aby powstało, chodzi mi konkretnie o artykuły po które musicie jeździć do innych miast , lub kupować w sklepach internetowych. :)


Z butami !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 14:09

ze dwóch galerii.
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 18:45

ciuchlandu
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 19:40

sklepu? apteka poczebna!
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2014, o 23:33

Lidl
H&M
Butik
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2014, o 06:40

Sex shopu
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2014, o 08:10

H&M jest mega słabym sklepem. Odzież słabej jakości zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Sama ubieram się w sieciówkach ale zawszę patrzę na jakość odzieży, ciuchów w zasadzie nie wyrzucam bo nie mam zniszczonych. Z sieciówek jeśli już to polecam Mango, Massimo, ESPRIT, co nieco z Promod można tam coś znaleźć solidniejszego. Byłam ostatnio w Twierdzy i niczego nie kupiłam, w Mohito i H&M same szmaty i to mega drogie, to samo w Reserved. Tania tandetna Chińszczyzna sprzedawana drogo. Nie wiem czym się zachwycacie, wszyscy jeżdżą do twierdzy po to badziewie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2014, o 08:24

Zastanawiam się czy ten temat założył ktoś kto na wpływ na to jakie sklepy powstaną? Do założyciela tematu: myślisz o otwarciu tutaj nowego sklepu? Jestem kobieto około 30tki i mnie podpowiedzieć że brakuje mi tu H&M (dla tych którzy nie wiedzą-te ciuchy akurat nie są z chin), Tesco, empik.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2014, o 09:23

Gość pisze:H&M jest mega słabym sklepem. Odzież słabej jakości zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Sama ubieram się w sieciówkach ale zawszę patrzę na jakość odzieży, ciuchów w zasadzie nie wyrzucam bo nie mam zniszczonych. Z sieciówek jeśli już to polecam Mango, Massimo, ESPRIT, co nieco z Promod można tam coś znaleźć solidniejszego. Byłam ostatnio w Twierdzy i niczego nie kupiłam, w Mohito i H&M same szmaty i to mega drogie, to samo w Reserved. Tania tandetna Chińszczyzna sprzedawana drogo. Nie wiem czym się zachwycacie, wszyscy jeżdżą do twierdzy po to badziewie.

fakt w twierdzy są same szmaty czasem lepsze w ciuchu znajdziesz i ile tańsze
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”