CV do Lidla

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 wrz 2014, o 11:22

Ktoś wie czy przyjmują juz CV do Lidla?
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2014, o 00:04

Gość pisze:Ktoś wie czy przyjmują juz CV do Lidla?


Przyjmują CV w Zamościu w Lidlu.
Na górę

Postautor: jaa » 19 wrz 2014, o 07:25

w Zamościu do Tomaszowa??
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2014, o 07:46

Co z was za kaleki, że aż mi żal... zadawac pytanie na forum... jak widać na załączonym obrazku Lidl na razie nie prowadzi rekrutacji na Tomaszów... http://kariera.lidl.pl/cps/rde/xchg/lid ... l/4193.htm

ludzie wykażcie się trochę kreatywnością i poszukajcie a nie na forum pytacie... mi zajęło to 15 sekund, to mniej niż napisanie posta na forum...
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2014, o 08:26

Brak kreatywności więc dlatego są bez pracy.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2014, o 08:45

Gość pisze:Brak kreatywności więc dlatego są bez pracy.

A czy ktos ich tego uczył?
Nie miejcie pretensji.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2014, o 09:11

Gość pisze:Co z was za kaleki, że aż mi żal... zadawac pytanie na forum... jak widać na załączonym obrazku Lidl na razie nie prowadzi rekrutacji na Tomaszów... http://kariera.lidl.pl/cps/rde/xchg/lid ... l/4193.htm

ludzie wykażcie się trochę kreatywnością i poszukajcie a nie na forum pytacie... mi zajęło to 15 sekund, to mniej niż napisanie posta na forum...

Kilka dni temu zlozylam swoje CV w Lidlu w Zamościu,na pytanie dlaczego nie ma tego na ich stronie ,odpowiedzieli że to centrala zajmuję sie uaktualnianiem stron,i trwa to kilka tygodni.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2014, o 10:18

a od kogo dowiedziałaś się o rekrutacji ? i do którego Lidla zawiozłaś, bo są trzy!
Na górę

Postautor: artek71 » 15 gru 2014, o 12:12

Na placu budowy jest tablica ogłoszeń a na niej adres do składania aplikacji.Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 16:38

Wysyłałam tam CV z tego placu budowy na ten adres dostałam odpowiedz że póki co jeszcze nie prowadzą rekrutacji w Tomaszowie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”