Umowa w plusz czy play ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 10:25

Witam podpowiedzcie bo nie długo mi się kończy umowa w plus na abonament i nie wiem co ma zrobić czy dalej w nim zostać przedłużając czy przenieść się do play chodzi mi o ofertę z telefonem bo obecny stary z klawiszami przez 4 lata miałam samsunga jeden dobry a ten drugi dotyk często się zacina dwa razy był już w reklamacji a teraz chcę zmienić na inny np. proponują nokia lumia 635 no i nie wiem w plusie jakieś warunki i w play jakieś warunki cieżko mi podjąć decyzje gdzie się opłaca i gdzie lepiej plis podpowiedzcie doradzcie kto zadowolony a plusa a kto z play dzięki.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 13:17

Gość pisze:Witam podpowiedzcie bo nie długo mi się kończy umowa w plus na abonament i nie wiem co ma zrobić czy dalej w nim zostać przedłużając czy przenieść się do play chodzi mi o ofertę z telefonem bo obecny stary z klawiszami przez 4 lata miałam samsunga jeden dobry a ten drugi dotyk często się zacina dwa razy był już w reklamacji a teraz chcę zmienić na inny np. proponują nokia lumia 635 no i nie wiem w plusie jakieś warunki i w play jakieś warunki cieżko mi podjąć decyzje gdzie się opłaca i gdzie lepiej plis podpowiedzcie doradzcie kto zadowolony a plusa a kto z play dzięki.

wada pley sa dodatkowo płatne sms poza abonamentem oraz drogie sms poza granicę Polski-lepiej zadzwonic bo leci z abonamentu niz wysłac sms , ale nie zawsze tak mozna(za granice dzwonienie zażyna kwotowo)
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 13:30

Plus to Solorz a Solorz to Polsat a Polsat to brak możliwości oglądania Mistrzostw w Piłce Ręcznej o ile nie zapłacisz Kolejny raz, czyli dodatkowo oprócz opłaty za pakiet programów objętych umową jaką zawierasz z Cyfrowym Polsatem. Jednym słowem ZŁODZIEJEeeeeeee !!! Olej Plusa, Polsat wybierz wszystko tylko nie to , niech Uzębiony Prezesik nie szczerzy z radości tak tych swoich sztucznych zębów jak Kobyła !!!
Trwa Bojkot Polsatu i Plusa !!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 15:36

ale ja potrzebuję rady bo mam zamiar przedłużyć umowę ktora mi się konczy ale nie wiem gdzie czy nadal w plusie czy przenieść sie do play z numerem nie chodzi mi o polsat cyfrowy jak pisze wyżej nie potrzebny mi internet bo mam w domu i w pracy zeby oglądać mecz czy inne chyba poprzednik nie zrozumiał mojego pytania tylko co sadzicie o plus i play opinie o to mi chodzi to tak jakbym miała isc po nowy telefon na abonament bo niby niektórzy z plusa przechodzą do play ale czemu albo uciekają z play do plusa to w końcu gdzie lepiej zawrzeć umowę :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 16:11

Gość pisze:ale ja potrzebuję rady bo mam zamiar przedłużyć umowę ktora mi się konczy ale nie wiem gdzie czy nadal w plusie czy przenieść sie do play z numerem nie chodzi mi o polsat cyfrowy jak pisze wyżej nie potrzebny mi internet bo mam w domu i w pracy zeby oglądać mecz czy inne chyba poprzednik nie zrozumiał mojego pytania tylko co sadzicie o plus i play opinie o to mi chodzi to tak jakbym miała isc po nowy telefon na abonament bo niby niektórzy z plusa przechodzą do play ale czemu albo uciekają z play do plusa to w końcu gdzie lepiej zawrzeć umowę :roll:

przeciez umowy nie zawierasz na całe zycie !!! po roku zrywasz i jestes w innym, ale gdybym mial radzić to pley maja b. tanie abonamenty moze bez bajerów ale za 15-20zl juz mozesz miec(tak było 4v miesiace temu),mama wzięła nowego samsunga (-teraz jest na topie) z abonamentem za 38zł wiec przyznasz ze naprawde tanio ;wiekszosc moich znajomych ma własnie w pley , ale tez i w innych- trudna rada, decyzja twoja
Na górę

Postautor: aaaa » 22 wrz 2014, o 18:06

Hej
Jeżeli mogę podpowiedzieć to żadna z tych firm ja mam w nju i jestem zadowolony a ostatnio przysłali mi pismo że zwiększają mi limit internetu z 1 gb na 4 w tej samej cenie
Umowę mam na czas nieokreślony a maksymalny rachunek to 39 zł - maksymalny jeśli będziesz gadał dzień i noc i wykorzystasz pełny limit internetu
Minus albo i plus to to że nie ma umowy z telefonem ale za to abonament jest tańczy
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 20:00

aaaa pisze:Hej
Jeżeli mogę podpowiedzieć to żadna z tych firm ja mam w nju i jestem zadowolony a ostatnio przysłali mi pismo że zwiększają mi limit internetu z 1 gb na 4 w tej samej cenie
Umowę mam na czas nieokreślony a maksymalny rachunek to 39 zł - maksymalny jeśli będziesz gadał dzień i noc i wykorzystasz pełny limit internetu
Minus albo i plus to to że nie ma umowy z telefonem ale za to abonament jest tańczy

czy w Tomaszowie jest salon nju?
Na górę

Postautor: wersatis » 22 wrz 2014, o 21:17

Nju to marka w ramach orange. Nie maja salonow sa dostepni na www.njumobile.pl Maja dobre ceny i zasieg orange.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 21:22

Play na kartę rok ważności konta !!! To jest najlepsze-po co pchać się w abonament ??
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 22:18

a ja mam w t- mobile 800 min do wszystkich i 1GB internetu za 60 zł no i zasięg tam gdzie nie ma plus
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2014, o 09:40

a jaki telefon byście polecili przez cztery lata miałam samsungi a teraz może czas zmienić na inny ale jaki jest dobry :?:
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2014, o 11:44

Najlepszą ofertę ma T_MOBILE,ja u nich zawsze kupuje.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2014, o 13:09

Gość pisze:Najlepszą ofertę ma T_MOBILE,ja u nich zawsze kupuje.

a jaka najlepsza z telefonem taka sama jak w plus
Na górę

Postautor: GSM » 23 wrz 2014, o 15:41

Od paru lat pracuje w branży GSM więc mam jako taką wiedzę na ten temat i chce się nią podzielić.Więc na początek może porównajmy prepaid(na doładowanie) i abonament/mix.Oczywiście patrząc na te dwie opcje wygrywa ,,doładowanie,, gdyż mamy nieograniczoną możliwość przechodzenia z numerem z sieci do sieci w każdym możliwym momęcie9duża swoboda wyboru usług),promocje są uaktualniane więc zawsze możemy zmienic sobie usługę na dowolną z regóły tańszą gdy podczas trwania umowy w abonamęcie/mixie nie mamy takiej mozliwości co w okresie trwania umowy skutkuje droższą opłata za połaczenia bo nie mamy możliwości zmiany warunków umowy a w tym samym czasie na prepaid mieli byśmy taniej.Abonament ma przewage nad prepaid tylko względem wygody użytkownika daniej sieci-wszystko z góry wiemy ile mamy minut/darmówek a rachunek opłacamy zdalnie robiąc przelew na koncie internetowym banku.Wydaje mi się że najlepszą opcją będzie podejście do punktu zapoznanie się z ofertami abonamentowymi z podobnych półek cenowych i porównanie ich ze sobą.Najlepiej brać umowe bez telefonu wtedy korzystniejsze są warunki(darmowe minuty) jak i ceny za połaczenia.Ale tak czy siak doładowanie jest najlepsza opcją tym bardziej iż w sieciach wprowadzono rok wazności konta doładowując je dowolną kwotą,a nawet jeśli tej usługi nie mamy to karta 50zł przedłuża nam konto na 3 miesiące i z odpowiednią promocją możemy naprawde tanio rozmawiać o ile wiemy co do czego.Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2014, o 20:17

Gość pisze:Plus to Solorz a Solorz to Polsat a Polsat to brak możliwości oglądania Mistrzostw w Piłce Ręcznej o ile nie zapłacisz Kolejny raz, czyli dodatkowo oprócz opłaty za pakiet programów objętych umową jaką zawierasz z Cyfrowym Polsatem. Jednym słowem ZŁODZIEJEeeeeeee !!! Olej Plusa, Polsat wybierz wszystko tylko nie to , niech Uzębiony Prezesik nie szczerzy z radości tak tych swoich sztucznych zębów jak Kobyła !!!
Trwa Bojkot Polsatu i Plusa !!!

I tu jest KŁAMSTWO! Mam cyfrowy polsat i WSZYSTKIE mecze oglądałam w ramach abonamentu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”