Cashback. Pieniądze z kasy sklepu zamiast bankomatu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kastera » 1 paź 2014, o 08:53

Czy korzystał ktoś z Was z tej usługi?
Ja szczerze mówiąc dopiero się o niej dowiedziałam jak byłam z koleżanką na zakupach. Po prostu wypłaciła sobie pieniądze na kasie w supermarkecie.
W sumie wydaje mi się to sensowne bo nie trzeba stać przy bankomacie tylko ma się dwie rzeczy za jednym zamachem - i zakupy i kasę.
Myślicie,ze to zastąpi bankomaty?
Na górę

Postautor: goderka2 » 1 paź 2014, o 11:55

Dopiero teraz? W sumie nie dziwie się ponieważ dopiero w sumie zaczyna to być popularne. A sama usługa już jest u nas na rynku od wielu lat. Sama korzystam ponieważ do Żabki mam bliżej niż do bankomatu. Możesz tam w przypadku karty Visa wybrać do 200 zł .
Niektóre banki mają opłaty .Ja akurat w BGŻ nic za to nie płacę ale tutaj:
http://www.comperia.pl/cashback-czy-zas ... omaty.html
Możesz sobie przejrzeć czy Twój bank akurat pobiera za to jakieś opłaty.
Na górę

Postautor: anna123 » 2 paź 2014, o 07:18

Bo po prostu banki tego nie promują i mało osób o tym wie. Sama również bym nie wiedziała jakby mi kolezanka nie powiedziała.
Tak wiec nie jesteś jedyna. A sposób całkiem całkiem. Sama korzystałam w tym miesiącu już z 3 razy bo akurat tak się złożyło.
Mam akurat większy limit bo mam kartę MasterCard a tam jest to 300 zł.
Na górę

Postautor: koter » 3 paź 2014, o 06:48

Polska to widocznie daleko za murzynami.
Od wielu lat to istnieje ! Sam korzystam często.
W Tomaszowie jest naprawdę wiele miejsce, w których można wypłacić pieniądze, gdzieś tam miałem nawet lisę punktów.
Wpiszcie sobie w google to Wam wyskoczy.
Obecnie jak masz Visę to można sobie wypłacić kasę nie tylko w sklepach ale również w niektórych restauracjach, punktach usługowych ...
Na górę

Postautor: kastera » 3 paź 2014, o 15:01

Oj tam oj tam :P
Po prostu nie wiedziałam i tyle. Dobrze, przynajmniej,że się teraz dowiedziałam bo tak sobie myślę,ze może być to jednak wygodne na wyjazdach. Kiedy na przykład nie wiemy gdzie jest najbliższy bankomat a chcemy akurat wypłacić swoją kasę co nie?
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2014, o 18:11

sklep sobie nalicza kwotę za wypłatę gotówki. U mnie to wychodzi 1 zł.
Na górę

Postautor: nostela » 3 paź 2014, o 19:49

No ok ale chyba są różne opłaty tak?
Czy ktoś z Was może posiada listę placówek, w których można tak wypłacać kasę w Tomaszowie?
Na górę

Postautor: marcin_rom » 4 paź 2014, o 07:58

nostela pisze:No ok ale chyba są różne opłaty tak?
Czy ktoś z Was może posiada listę placówek, w których można tak wypłacać kasę w Tomaszowie?

Dla kart visa
http://www.visa.pl/karty-dla-ciebie/vis ... karta-visa
Na górę

Postautor: kastera » 6 paź 2014, o 08:28

Super Marcin - dzięki za listę. Generalnie sporo się dowiedziałam - jeden punkt jest nawet bliżej mojego domu niż mój bankomat ;P
Tak wiec szkoda,że nie wiedziałam wcześniej to bym korzystała. Szczególnie,ze jak popatrzyłam na artykuł podany tutaj przez goderkę to akurat w moim banku mam to za darmo.
Na górę

Postautor: Marcinar » 6 paź 2014, o 10:11

Sam obecnie mieszkam w UK i tutaj jest to o wiele bardziej popularne - obecnie większość korzysta właśnie z takiego sposobu wypłacania kasy ponieważ jest to zdecydowanie wygodniejsze niż szukanie bankomatów.
Sam osobiście dawno już nie wypłacałem pieniędzy w bankomacie.
Również można tutaj wypłacić więcej kasy.
W PL te 200 zł to nie jest wiele ale zawsze coś.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”