UWAGA! Trefne telefony na ulicy traugutta, komis telefonów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 paź 2014, o 12:51

Kupiłem ostatnio tam nowy telefon komórkowy który sie popsuł po tygodniu użytkowania
Teraz czekam drugi tydzień na naprawę
Bo mają tyle telefonów że sie nie wyrabiają
Tak to jest jak sie sprzedaje szajs
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2014, o 12:55

dokładny adres to ul gen. Andersa 3
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2014, o 13:49

Gość pisze:dokładny adres to ul gen. Andersa 3

Buahahaha na Andersa 3 masz Kantor gamoniu więc nie bluźnij lub nie tak się walczy z konkurencją!
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2014, o 14:11

Gość pisze:
Gość pisze:dokładny adres to ul gen. Andersa 3

Buahahaha na Andersa 3 masz Kantor gamoniu więc nie bluźnij lub nie tak się walczy z konkurencją!


Tak jest na pieczątce "gamoniu" :D
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2014, o 14:15

Gość pisze:
Gość pisze:dokładny adres to ul gen. Andersa 3

Buahahaha na Andersa 3 masz Kantor gamoniu więc nie bluźnij lub nie tak się walczy z konkurencją!



Mobil Media
telefony komórkowe
ul generała andresa 3

Nie chodzi o konkurencje
Po co ktoś ma chłam kupować i sie męczyć
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2014, o 14:24

Nowy telefon
Podziałał tydzień
Teraz czekam drugi tydzień aż wyślą go z Zamościa bo szef nie ma czasu go odesłać :D
Widocznie ma kupę innych podróbek do rozesłania
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2014, o 16:46

Gość pisze:Nowy telefon
Podziałał tydzień
Teraz czekam drugi tydzień aż wyślą go z Zamościa bo szef nie ma czasu go odesłać :D
Widocznie ma kupę innych podróbek do rozesłania

potwierdzam !!!!!tez kupiłem tam telefon i to dosc drogi po miesiacu oddałem do naprawy , wrocil po 2 tygodniach z taka sama usterka -zastananawiam sie czy wogole był naprawiany ja tez nie jestem konkurencja ale jak ktos buble sprzedaje to niestety ponosi konsekwencje takiej dzialalnosci i dziwi sie , ze go potem opisuja
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2014, o 20:01

Najlepiej iść do rzecznika spraw konsumenta
Następnego dnia koleś w zębach przyniesie Ci kase
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2014, o 09:40

Przepis art. 8 brzmi:
„1. Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia.
2. Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 1 oznacza, że sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia.
3. Jeżeli sprzedawca, który otrzymał od kupującego żądanie określone w ust. 1, nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że uznał je za uzasadnione.”
4. Jeżeli kupujący, z przyczyn określonych w ust. 1, nie może żądać naprawy ani wymiany albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna. Przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia”.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2014, o 11:19

No tak prawnie to recja
Ale w realu wygląda to tak że
Poprosze o zwrot pieniędzy bo telefon jest wadliwy
A sprzedawca mówi NIE
I pokazuje ci palec
I nic nie zrobisz
Ja tez tam kupiłem badziewie
Dałem se spokój z sądami i kupiłem w innym sklepie
Ale 200 złotych w plecy :/
Nie polecam tam kupować chyba że ktoś lubi zbierać złom
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2014, o 09:17

To proste
Idź z nagrywarką
Nagraj rozmowe
Zapytaj: wymieni pan, NIE
odda pan pieniądze NIE
I masz dowód że zgłaszałeś reklamacje a sprzedawca jej nie uznał
Potem do sądu i po miesiacu masz 1000 złotych
:)
ponioł
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2014, o 19:56

W końcu ktoś poruszył ten temat
Kupiłem tam tablet
Podziałał chyba 5, 6 dni
Przynoszę do reklamacji a koleś do mnie "chyba źle pan go dotykał"
?????
Tablet jest dotykowy
Niby jak mam z niego korzystać nie dotykając ekranu ????????????????????????????????
Siłą woli

A tak na marginesie
Jeżeli ktoś sprzedaje gówno i potem nie oddaje pieniędzy
To tak wolno ???
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2014, o 21:56

Gość pisze:W końcu ktoś poruszył ten temat
Kupiłem tam tablet
Podziałał chyba 5, 6 dni
Przynoszę do reklamacji a koleś do mnie "chyba źle pan go dotykał"
?????
Tablet jest dotykowy
Niby jak mam z niego korzystać nie dotykając ekranu ????????????????????????????????
Siłą woli

A tak na marginesie
Jeżeli ktoś sprzedaje gówno i potem nie oddaje pieniędzy
To tak wolno ???


Tam nie sprzedaja tabletow.chyba chodzilo Ci o naptel a nie mobilmedia
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2014, o 23:02

skończcie ten głupi temat, nie potrzeba dużo myśleć, żeby wiedzieć o tym jak jest coś taniego nawet tańszego jak w internecie musi być coś nie halo albo wadliwe albo drugi sort. Jeśli chcę kupić smartfona który na allegro w najlepszej ofercie kosztuje 2200 zł, na pewno nie kupił bym takiego w jakiejś budzie za 1500, bez jaj.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2014, o 08:42

Gość pisze:skończcie ten głupi temat, nie potrzeba dużo myśleć, żeby wiedzieć o tym jak jest coś taniego nawet tańszego jak w internecie musi być coś nie halo albo wadliwe albo drugi sort. Jeśli chcę kupić smartfona który na allegro w najlepszej ofercie kosztuje 2200 zł, na pewno nie kupił bym takiego w jakiejś budzie za 1500, bez jaj.



Racja, ale pomyślmy tak
Skoro ktoś sprzedaje szajs i tylko są reklamacje
To coś takiego jest dozwolone ?
"Poprosze telefon", tydzień potem, ale on już nie działa.
No i co
Ale przez tydzień działał

I tak można ????????????????????????????????????????????????????????
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”