tomaszów zanika ? Niedługo wieś ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 paź 2014, o 07:13

Gość pisze:Klamstwo :panzielony:
Aptek mamy najwiecej w województwie.


Za chwile otworzy kolejna apteka!
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2014, o 09:42

Gość pisze:spoko, właśnie partia POpilustów zastanawia się czy nie wprowadzić do reala pracujących sobót. ofe ukradli, bo przecież żony górników nie mogą pracować, górnicy muszą dostawać 16 pensji, rolnicy nie mogą płacić dochodowego i zus, mundurówka , kler....na to wszystko trzeba komuś zabrać. Toosk tylko obiecywał i uciekła z podkulonym ogonem...Wszystko spada na nas- na tych którzy płacą. Nawet ten vat dziecięcy zapomnieli przywrócić....a tak się martwią, że mało dzieci


Zapomniałeś o byłych sb-ekach...no może to o tych mundurowych, znam jednego dostaje coś około piątki i był 12 razy na odwyku. To jest państwo Tuska.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2014, o 09:46

Gość pisze:Dlaczego Biłgoraj miasto wielkości takie jak Tomaszów się lepiej rozwija w całym byłym województwie zamojskim , jest chyba nawet więcej ofert pracy niż w Zamościu, czy nie można byłoby tak samo zrobić w Tomaszówku?



No bo tam jest koleś z muzgiem
A u nas ?
Zegar słoneczny pod drzewem :)
Gratulacje z pomysłu
A
I piękne rondo
To nic że każdy mysli że to cmentarz
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2014, o 17:07

Po ile kwaterka na rondzie. Nadmieniam że nie mam pejsów i nikt z rodziny :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2014, o 18:03

Umieralnia
Na górę

Postautor: tomm » 13 paź 2014, o 19:32

Gość pisze:(...)
Na miejscu Tomaszowian podstawiłbym temu ich burmistrzowi taczkę, bo mając pieniądze zwyczajnie je przepier...ł nie stwarzając miejsc pracy mało wrażliwych na zawirowania.
(...)


Matko jedyna... od kiedy w naszym systemie ekonomicznym państwo ma tworzyć miejsca pracy? To jest myślenie ludzi mentalnie będących jeszcze w poprzednim ustroju...
Te narzekania, że "ooo zakłady pracy upadają, a rząd nie tworzy miejsc pracy" są naprawdę załamujące.

Państwo ma za zadanie tworzyć prywatnym przedsiębiorcom jak najlepsze warunki, aby zachęcić ich do otwierania firm, działalności gospodarczej itp.,itd., i to oni mają kreować miejsca pracy.

Inną kwestią jest, że w naszym kraju jedyne co się robi przedsiębiorcom to... rzuca kłody pod nogi :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2014, o 04:45

tomm pisze:
Gość pisze:(...)
Na miejscu Tomaszowian podstawiłbym temu ich burmistrzowi taczkę, bo mając pieniądze zwyczajnie je przepier...ł nie stwarzając miejsc pracy mało wrażliwych na zawirowania.
(...)


A co ma burmistrz do miejsc pracy?
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2014, o 06:59

A co ma burmistrz do miejsc pracy?[/quote]

Rzecz w tym, że nie ma nic a powinien:
http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i- ... pracy.html
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2014, o 07:01

Organizacja robót publicznych, szkoleń zawodowych czy staży dla absolwentów to za mało, żeby wygrać z bezrobociem. Dlatego część samorządów zakłada nowe strefy ekonomiczne, inwestuje w infrastrukturę i ekspresowo kończy plany zagospodarowania przestrzennego, żeby przyciągnąć inwestorów. Inne tworzą sztaby szybkiego reagowania, które mają zapobiec zwiększeniu się rzeszy bezrobotnych. Samorządy same zabrały się do walki o nowe miejsca pracy.
Na górę

Postautor: gosc1232 » 14 paź 2014, o 08:59

W naszym systemie prawnym państwo ma tylko zdzierać podatki,podatek od podatku i jeszcze podatek od następnego podatku.Afery, łapówki to mają robić rządzący!/?To na jaką chol.re potrzebni są ci rządzący?Chyba po to żeby załatwiać intratne posadki dla kuzynów,znajomych.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2014, o 11:24

Co drugi lokal sterczy z napisem Do wynajęcia
Opcja Sprzedam praktycznie na każdym domu i samochodzie
Jak wchodze do sklepu spożywczego to tak jak do muzeum
Pustki
A jak już chcesz coś kupić to latasz po wszystkich a i tak potem przez internet muszisz zamówić
Tu już nic nie ma
Na górę

Postautor: crysis » 14 paź 2014, o 13:09

Witam,

W Tomaszowie mieszkam od początku 2012 roku.
Po niecałych dwóch miesiącach znalazłem pracę - sam, bez znajomości, nie znając tutaj nikogo, nie będąc uwikłanym w żadne układy.
Jest mi tutaj bardzo dobrze, poznałem wspaniałych ludzi, nawiązałem przyjaźnie, rozwijam hobby.
Do sklepu czy do pracy mam kilka minut.
Jest kino, nawet 3d. Od czasu do czasu inne wydarzenie kulturalne - na skalę miasta oczywiście.
Mam dokąd pójść z dziećmi, czy to pobawić się, czy zjeść.
Polubiłem to miasto i odnajduję tutaj szczęście.
Ale pewnie dlatego, że od początku takie było moje nastawienie.

Nie jestem przedsiębiorcą i nie zamierzam się wypowiadać w ich imieniu czy w jakikolwiek sposób oceniać.
Uważam natomiast, że mieszka tutaj bardzo wiele osób całkiem zadowolonych z życia, przynajmniej te, które znam są takie
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2014, o 14:07

Urzekła nas Twoja historia :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2014, o 14:16

crysis pisze:Witam,

W Tomaszowie mieszkam od początku 2012 roku.
Po niecałych dwóch miesiącach znalazłem pracę - sam, bez znajomości, nie znając tutaj nikogo, nie będąc uwikłanym w żadne układy.
Jest mi tutaj bardzo dobrze, poznałem wspaniałych ludzi, nawiązałem przyjaźnie, rozwijam hobby.
Do sklepu czy do pracy mam kilka minut.
Jest kino, nawet 3d. Od czasu do czasu inne wydarzenie kulturalne - na skalę miasta oczywiście.
Mam dokąd pójść z dziećmi, czy to pobawić się, czy zjeść.
Polubiłem to miasto i odnajduję tutaj szczęście.
Ale pewnie dlatego, że od początku takie było moje nastawienie.

Nie jestem przedsiębiorcą i nie zamierzam się wypowiadać w ich imieniu czy w jakikolwiek sposób oceniać.
Uważam natomiast, że mieszka tutaj bardzo wiele osób całkiem zadowolonych z życia, przynajmniej te, które znam są takie


Nawet 3D powiadasz? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2014, o 14:21

crysis pisze:Witam,

W Tomaszowie mieszkam od początku 2012 roku.
Po niecałych dwóch miesiącach znalazłem pracę - sam, bez znajomości, nie znając tutaj nikogo, nie będąc uwikłanym w żadne układy.
Jest mi tutaj bardzo dobrze, poznałem wspaniałych ludzi, nawiązałem przyjaźnie, rozwijam hobby.
Do sklepu czy do pracy mam kilka minut.
Jest kino, nawet 3d. Od czasu do czasu inne wydarzenie kulturalne - na skalę miasta oczywiście.
Mam dokąd pójść z dziećmi, czy to pobawić się, czy zjeść.
Polubiłem to miasto i odnajduję tutaj szczęście.
Ale pewnie dlatego, że od początku takie było moje nastawienie.

Nie jestem przedsiębiorcą i nie zamierzam się wypowiadać w ich imieniu czy w jakikolwiek sposób oceniać.
Uważam natomiast, że mieszka tutaj bardzo wiele osób całkiem zadowolonych z życia, przynajmniej te, które znam są takie


Znaczy można być szczęśliwym za 1200 zł/m-c bo tylko taką pracę można zdobyć bez układów i znajomości i to w ciągu dwóch miesięcy...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”