Jest sprawa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 10:15

Bo nie wiem i nie mam sie do kogo zwrocic bardziej na obcych mozna liczyc niz na rodzine. Znam rodzine ktorej jest bardzo ciezko czesto nie maja co do garka wlozyc syn im czesto choruje mieszkaja na stancji i brakuje im na wiele rzeczy a szczegolnie chodzi o zywnosc nie o pomoc finansowa oni nie chca pieniedzy i nie mowia ze nie maja tylko dusza w sobie te problemy to jest mlode malzenstwo trzeba im pomoc




Ktoś napisał i zawiesił problem na "wysokości" naszego forum :idea:

Powiem tak :twisted: musimy coś zrobić,bo biedny a głodny to kolosalna różnica :idea:

Napisz gociu na adres
Klubtomaszka@interia.pl

Pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 10:20

Trzeba zawiadomić MOPS
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 10:48

Gość pisze:Trzeba zawiadomić MOPS

Czasami przekroczenie dochodu na osobę przekroczy 5zł i mops jest odeśle z kwitkiem.
wstyd i bezradność w takiej sytuacji jest równią pochyłą.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 11:04

a moze by tak ta osoba/rodzina napisała list do prezydenta Komorowskiego albo teraz już obecnej pani premier im się przelewa nie wiedzą co z kasą zrobić wiec mogli by wysłać auto z prowiantem do tej rodziny czy paczki niech znają i wiedzą jaka jest bieda w Polsce wiem że dużo osób stwierdzi że to paranoja ale czemu nie żyją przecież za nasze podatki my ich utrzymujemy co bardzo mi się to nie podoba :x bo niby z jakiej to racji sami sobie ustawy porobili dla siebie i sami sobie pieniądze biorą i robią podwyżki i przyznają premie itd. wiem że dużo ludzi oczekuje pomocy od innych ale w Polsce mało kto zyje na poziomie i sam by chciał pomocy od innych bo zus i podatki nas wykańczają brak pracy itd. a w rządzie mają nas gdzieś aby im dobrze było i nie wiedzą jak jest naprawdę jaka bieda w Polsce bo się tym nie interesują a poza tym naród nie protestuje to chyba jest dobrze prawda
OBALIĆ TEN RZĄD
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 12:20

Gość pisze:a moze by tak ta osoba/rodzina napisała list do prezydenta Komorowskiego albo teraz już obecnej pani premier im się przelewa nie wiedzą co z kasą zrobić wiec mogli by wysłać auto z prowiantem do tej rodziny czy paczki niech znają i wiedzą jaka jest bieda w Polsce wiem że dużo osób stwierdzi że to paranoja ale czemu nie żyją przecież za nasze podatki my ich utrzymujemy co bardzo mi się to nie podoba :x bo niby z jakiej to racji sami sobie ustawy porobili dla siebie i sami sobie pieniądze biorą i robią podwyżki i przyznają premie itd. wiem że dużo ludzi oczekuje pomocy od innych ale w Polsce mało kto zyje na poziomie i sam by chciał pomocy od innych bo zus i podatki nas wykańczają brak pracy itd. a w rządzie mają nas gdzieś aby im dobrze było i nie wiedzą jak jest naprawdę jaka bieda w Polsce bo się tym nie interesują a poza tym naród nie protestuje to chyba jest dobrze prawda
OBALIĆ TEN RZĄD

Już Ukraińcy obalili sobie na Majdanie i co chcesz też takiej rzezi, pewnie fajnie by ci było polatać trochę z kałachem no nie?? Jedź do Banderowców oni przyjmą cię o otwartymi ramionami.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 12:26

Ja nie wiem czy to prawda czy nie ale...

GŁODNYCH W NASZYM MIEŚCIE BYĆ NIE MOŻE!

Trzeba to sprawdzić i pomóc!
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 17:12

Ktoś ma jakieś inne propozycje rozwiązania tego problemu?
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 17:21

Gość pisze:a moze by tak ta osoba/rodzina napisała list do prezydenta Komorowskiego albo teraz już obecnej pani premier im się przelewa nie wiedzą co z kasą zrobić wiec mogli by wysłać auto z prowiantem do tej rodziny czy paczki niech znają i wiedzą jaka jest bieda w Polsce wiem że dużo osób stwierdzi że to paranoja ale czemu nie żyją przecież za nasze podatki my ich utrzymujemy co bardzo mi się to nie podoba :x bo niby z jakiej to racji sami sobie ustawy porobili dla siebie i sami sobie pieniądze biorą i robią podwyżki i przyznają premie itd. wiem że dużo ludzi oczekuje pomocy od innych ale w Polsce mało kto zyje na poziomie i sam by chciał pomocy od innych bo zus i podatki nas wykańczają brak pracy itd. a w rządzie mają nas gdzieś aby im dobrze było i nie wiedzą jak jest naprawdę jaka bieda w Polsce bo się tym nie interesują a poza tym naród nie protestuje to chyba jest dobrze prawda
OBALIĆ TEN RZĄD

ty obal wroga PiS - Putina ,swoimi rękami i pomóż banderowcom , a rząd Polski wybiera się w wyborach . Teraz masz okazję wybrać samorząd , ten jest PiS-dzielski obecny , gówno zrobił , przpieprzył kasę , zadłużył miasto i w/g takiego gamonia jak ty jest dobry . Może ciebie dać na burmistrza , to w kadencje zrobisz z miasta wiochę
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 20:01

Napiało wielu :lol: ale nie ten potrzebujący.

Sklepowa napisała o tym jak mlode matki zaraz po wypłacie z mopsu kupują duuużo niepotrzebnych rzeczy i czasem wkurzony mąż odnosi do sklepu to i owo.
Tyfusplamisty :lol: (ludzie to mają pomysły!)zwraca uwage na ukryte złe intencje różnych ludzi niby biednych.
Elunia deklaruje zakup co miesiąc kg cukru :roll: żeby potrzebujący nie dostawał samego makaronu.
Do do reszty to nic nie wniesli do dyskusji ani puli :panzielony:

Widzę,że jednak temat was rusza.


Do filipka -teszciem -kocham :lol:
Pozdro

Temat nadal aktualny :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 21:12

szlachetna paczka - parafia sw józefa, ksiadz witek im pomoże
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2014, o 21:41

Czy mogą na księdza liczyć ludzie z innych parafii?
Na górę

Postautor: tak » 14 paź 2014, o 00:11

Na księdza mogą liczyć ludzie z innych parafii. Można śmiało się zgłosić.
Podajcie księdzu "namiary" na rodzinę i pokrótce nakreślcie problem.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2014, o 08:55

tak pisze:Na księdza mogą liczyć ludzie z innych parafii. Można śmiało się zgłosić.
Podajcie księdzu "namiary" na rodzinę i pokrótce nakreślcie problem.


Szacunek :idea: takie deklaracje lubię.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2014, o 09:17

biedny liczy na biednego ktory sam nie ma a przecież są duże firmy w Tomaszowie tj. biedronka, stokrotka, intermarche, groszki itp. zgłosiś się do szefów poprosić może dadzą jakąś żywność a jak nie to tylko MOPS zostaje niestety
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2014, o 09:22

tak pisze:Na księdza mogą liczyć ludzie z innych parafii. Można śmiało się zgłosić.
Podajcie księdzu "namiary" na rodzinę i pokrótce nakreślcie problem.


Nie wiem czy tacy ludzie sami się zgłoszą.Ich trzeba poszukać.Pomaganie czasem jest bardzo trudne.
Ale nie :roll: niemożliwe.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”