chleb

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: klient » 18 paź 2014, o 18:34

Która piekarnia wypieka najlepszy chleb w Tomaszowie ?.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2014, o 18:37

moja prywatna bo sam piekę :) mam już dośc spulchniaczy i gipsu w wypiekach z tomaszowskich piekarni
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2014, o 18:46

Moim zdaniem piekarnia PSS, szczególnie polecam chlebek wiejski (blaszkowy - nie krojony)- naprawdę super.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2014, o 19:51

Gość pisze:Moim zdaniem piekarnia PSS, szczególnie polecam chlebek wiejski (blaszkowy - nie krojony)- naprawdę super.



popieram
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2014, o 11:28

A ja troszeczkę inaczej napiszę o chlebie, nie to który jest lepszy a który gorszy. Tylko o tym czy są jakieś normy , ustalenia czy nie wiem co tam , odnośnie krojenia chleba. Niektóry jest tak pokrojony że z jednego można zrobić kanapki dla " całego Przedszkola" :panzielony: Cieniej się nie da panowie Piekarze ??? Kromka 0.5 cm. ? Jak myślicie jak zjem 10 kanapek to będę bardziej najedzony od kogoś kto ma "grubsze" kanapki i zjadł ich tylko 3 ???
Nie które kromki to w rękach się przełamują lub podczas smarowania ich bo są tak CIENKIE !!!
Nie długo będziecie Proszkowany Chleb sprzedawać żeby było WIĘCEJ.
Dlaczego jedni ( nie napiszę która to piekarnia ) mogą sprzedawać Normalnie pokrojony chleb a inni produkują PAPIER w smaku Też :!:
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2014, o 13:25

Gość pisze:A ja troszeczkę inaczej napiszę o chlebie, nie to który jest lepszy a który gorszy. Tylko o tym czy są jakieś normy , ustalenia czy nie wiem co tam , odnośnie krojenia chleba. Niektóry jest tak pokrojony że z jednego można zrobić kanapki dla " całego Przedszkola" :panzielony: Cieniej się nie da panowie Piekarze ??? Kromka 0.5 cm. ? Jak myślicie jak zjem 10 kanapek to będę bardziej najedzony od kogoś kto ma "grubsze" kanapki i zjadł ich tylko 3 ???
Nie które kromki to w rękach się przełamują lub podczas smarowania ich bo są tak CIENKIE !!!
Nie długo będziecie Proszkowany Chleb sprzedawać żeby było WIĘCEJ.
Dlaczego jedni ( nie napiszę która to piekarnia ) mogą sprzedawać Normalnie pokrojony chleb a inni produkują PAPIER w smaku Też :!:

tak własnie pokrojony chleb ma PSS TOMASZOW jest bardzo smaczny ale kromka w reku sie przełamuje , dlatego przerzuciłam sie na ten z Biłgoraja lub Rabinówki jest tez smaczny i kromka jak kromka a nie listek debowy, uwazam ze przestawienie maszyny to kwestia kilku minut i kazdy bedzie zadowolony.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2014, o 16:19

Gość pisze:
Gość pisze:A ja troszeczkę inaczej napiszę o chlebie, nie to który jest lepszy a który gorszy. Tylko o tym czy są jakieś normy , ustalenia czy nie wiem co tam , odnośnie krojenia chleba. Niektóry jest tak pokrojony że z jednego można zrobić kanapki dla " całego Przedszkola" :panzielony: Cieniej się nie da panowie Piekarze ??? Kromka 0.5 cm. ? Jak myślicie jak zjem 10 kanapek to będę bardziej najedzony od kogoś kto ma "grubsze" kanapki i zjadł ich tylko 3 ???
Nie które kromki to w rękach się przełamują lub podczas smarowania ich bo są tak CIENKIE !!!
Nie długo będziecie Proszkowany Chleb sprzedawać żeby było WIĘCEJ.
Dlaczego jedni ( nie napiszę która to piekarnia ) mogą sprzedawać Normalnie pokrojony chleb a inni produkują PAPIER w smaku Też :!:

tak własnie pokrojony chleb ma PSS TOMASZOW jest bardzo smaczny ale kromka w reku sie przełamuje , dlatego przerzuciłam sie na ten z Biłgoraja lub Rabinówki jest tez smaczny i kromka jak kromka a nie listek debowy, uwazam ze przestawienie maszyny to kwestia kilku minut i kazdy bedzie zadowolony.

Tylko dla czego tego nie zrobią ? Nie widzą że chleb się łamie bo za cienkie kromki ? Trzeba to zgłaszać , pisać, nie ma tam nikogo kto jest na tyle bystry i inteligentny by to samemu zauważyć i wprowadzić takie zmiany ? Widocznie jest ktoś kto bierze co miesiąc kasę ale czy jest bystry i inteligentny ? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2014, o 17:44

z Bilgoraja najlepszy
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2014, o 20:06

Gość pisze:
Gość pisze:A ja troszeczkę inaczej napiszę o chlebie, nie to który jest lepszy a który gorszy. Tylko o tym czy są jakieś normy , ustalenia czy nie wiem co tam , odnośnie krojenia chleba. Niektóry jest tak pokrojony że z jednego można zrobić kanapki dla " całego Przedszkola" :panzielony: Cieniej się nie da panowie Piekarze ??? Kromka 0.5 cm. ? Jak myślicie jak zjem 10 kanapek to będę bardziej najedzony od kogoś kto ma "grubsze" kanapki i zjadł ich tylko 3 ???
Nie które kromki to w rękach się przełamują lub podczas smarowania ich bo są tak CIENKIE !!!
Nie długo będziecie Proszkowany Chleb sprzedawać żeby było WIĘCEJ.
Dlaczego jedni ( nie napiszę która to piekarnia ) mogą sprzedawać Normalnie pokrojony chleb a inni produkują PAPIER w smaku Też :!:

tak własnie pokrojony chleb ma PSS TOMASZOW jest bardzo smaczny ale kromka w reku sie przełamuje , dlatego przerzuciłam sie na ten z Biłgoraja lub Rabinówki jest tez smaczny i kromka jak kromka a nie listek debowy, uwazam ze przestawienie maszyny to kwestia kilku minut i kazdy bedzie zadowolony.


napisane było wyraźnie, że chodzi o ten nie krojony.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 13:54

Kupiłam dzisiaj i jest faktycznie super. Oby tak dalej.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 14:23

A wiecie co będzie na miejscu Piekarni PSS na Zamojskiej ( za Biedronką ) ? Została zburzona, leży kupa gruzu, Co tam ma teraz powstać ? Może będą jakieś nowe miejsca pracy ?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 19:38

Gość pisze:A wiecie co będzie na miejscu Piekarni PSS na Zamojskiej ( za Biedronką ) ? Została zburzona, leży kupa gruzu, Co tam ma teraz powstać ? Może będą jakieś nowe miejsca pracy ?

z tego co mowia pan Rak wykupił działke i powieksza zaklad
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 22:23

Rak coś będzie budował, super że chociaż jedna firma się rozwija.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2014, o 11:34

Gdzie można kupić chleb z PSSu???
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2014, o 12:20

Gość pisze:Gdzie można kupić chleb z PSSu???

w kazdym sklepie
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”