liczenie wiernych i atakowanych

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 paź 2014, o 18:43

"Data badania praktyk niedzielnych Polaków (dominicantes i communicantes) w 2014 roku została wyznaczona na niedzielę 19 października. Na prośbę księży proboszczów przypominamy adres Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego, z którego strony można pobrać formularz niezbędny do przekazania zebranych danych - zachęca na swojej witrynie Archidiecezja Lubelska.

Nierówne traktowanie wiernych

"Dominicantes" to uczestniczący w niedzielnej mszy świętej, "Communicantes" to z kolei ci, którzy przystępują do komunii świętej.

Liczeniem "owieczek" zajmą się w niedzielę proboszczowie. Dane mają przekazać wspomnianemu Instytutowi Statystyki KK. W tym celu powinni wypełnić ankiety i wpisać liczbę wiernych oraz rozdanych komunii z podziałem na mężczyzn i kobiety, a także uwzględnić godziny, w której odbyła się msza.

W formularzu jest też ciekawy punkt do uzupełnienia: "Nierówne traktowanie katolików". Pytania: "Czy w ciągu ostatnich trzech lat doznał Ksiądz jakiejkolwiek formy dyskryminacji ze względu na bycie księdzem (obraźliwe komentarze, pobicia itd.)? [pisownia jak w oryginale]",


Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724, ... z3GW1wn7hC
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2014, o 21:31

Nie chodzę cały rok to i w niedzielę nie pójdę.Nie chce mi się,to jest śmieszne o czym oni tam mówią.Wsłuchajcie się w sens słów i zastanówcie czy to jest normalne zachowanie inteligentnego człowieka ?
Na górę

Postautor: MKSW » 19 paź 2014, o 21:49

To siedź w chałupie, masz rację... Nie wyłaź w ogóle....
Na górę

Postautor: adi » 20 paź 2014, o 15:50

Niedługo , co jest kwestią czasu,nadchodzi Sąd Boży nad ziemią, wszystko jest już niemal przygotowane przez światowe elity: zatrute żarcie, chemtrails, isis, zaangażowanie państw wschodnich azji, ebola, rosja, chiny, rynek walut, chipy, elektroniczne tatuaże, pseudochrześcijański watykan jako orędownik światowej religii , w usa nawet obozy fema
i gilotyny etc. Media bardziej zajmują się politykowaniem o politykach, którzy bardziej interesują się swoją karierą niż obywatelami, jakby oni mogli was wybawić. Ani pieniądz, ani świętoszkowatość w kościele tego nie zrobi.

Sam Święty Bóg ofiarował siebie w Chrystusie za nasze winy, to jedyny sposób na problemy ludzkości - a zasadniczym problemem jest nie bezrobocie, kto będzie następny premierem, jak uzbierać najwięcej forsy i przekręcić innych, cały ten wyścig szczurów, ale -- nasza izolacja od Stwórcy --- którą przełamał On sam przez Jezusa, przyjmijcie ułaskawienie Pana w Chrystusie od nadciągającej kary na cały świat. Zacznie się od kolejnego kryzysu finansowego, pochwycenia żywych i zmarlych w Chrystusie przed dniem Sądu. Będzie ucisk jakiego ziemia nie widziała, a wy łykacie papkę medialną o tym jak to fajnie ,przecież 21 wiek, ludzie są dobrzy itp. NIE - każdy przed Bogiem jest grzesznikiem, nawet rzekomy ojciec święty z krainy watykanu. Tylko Pan w Chrystusie jest rozwiązaniem tego problemu, nie okresowa spowiedź z maryjkami na pokutę. Uwierzcie Chrystusowi i odwracajcie się od swoich grzechów, póki jest jeszcze czas Łaski. Skąd to wiem - ze Słowa Bożego - badajcie objawienia Jana , ewangelię Jana i listy Pawła. Jezus znaczy = Pan jest zbawieniem; zrobił dla nas coś niesamowitego i niepowtarzalnego. To dar.
List do Rzymian -Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie.
https://www.youtube.com/watch?v=0zRbd2Q ... kZrWGSwsiw
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 20:06

Adi puszczam bąka na twoje wypociny.Nie szukaj idiotów tylko do roboty!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 13:18

Gość pisze:Adi puszczam bąka na twoje wypociny.Nie szukaj idiotów tylko do roboty!!!


Masz wolną wolę i możesz wszystko - czy Ci wolno!? (pytanie Jana Pawła II)
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 15:08

Ciekawe ile naliczyli.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 15:19

Gość pisze:Ciekawe ile naliczyli.

diabla zawsze interesuje ile ma duszyczek do niewyrzeźbienia na swój obraz i podobieństwo.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 15:20

u nich zawsze wychodzi 99% , niezależnie od prawdy . U mohera identycznie - wszyscy polacy to katolicyyy
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 21:31

Jestem pewien ,że Dorotków Chłop uznał się za prześladowanego, atakowanego i nawet męczennika. Księżną i Potomstwo też
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 23:37

:arrow:
Gość pisze:u nich zawsze wychodzi 99% , niezależnie od prawdy . U mohera identycznie - wszyscy polacy to katolicyyy
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2014, o 09:05

Gość pisze:
Gość pisze:Adi puszczam bąka na twoje wypociny.Nie szukaj idiotów tylko do roboty!!!


Masz wolną wolę i możesz wszystko - czy Ci wolno!? (pytanie Jana Pawła II)



no właśnie, czyżby w tym pytaniu JPII daje ludziom do zrozumienia, że nic im nie wolno. Tylko maja padać na kolana przed mafią zwaną kościołem. Ot jakie to cholernie katolickie i zgodne z nauką bożą... :) No ale jak ludzie ulegający takim przesłaniom wolą być ulegli i zniewoleni to ich problem.
Ja nie chodzę do kościoła i nie uznaję instytucji kościoła. Jestem wolny, bo księża nie nakazują mi co mam robić i kiedy, nie mówią mi, czy się mogę bzyknąć z żoną czy nie. Jest fajnie :)
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2014, o 09:18

Ale należysz ( jesteś własnością ) KK gdy ochrzczony , stosują sztuczki diabelski by udowodnić że katolików jest większość na ziemi . Palikota też mają za katolika . W trzeźwym umyśle to oszustwo , w moherowym to najprawdziwsza prawda . Czy od idioty ktoś wymaga logiki , traktuje go jak śmiecia i wycisk z soków dopóki jest przydatny , nawet po śmierci moher w KK jest wartościowy , gdy jego moherowa rodzina daje na msze o jego zbawienie czy modlitwę za kupę gnoju z jego ciała . KK potrafi czerpać zyski z padliny , strachu i głupoty .
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2014, o 09:38

Gość pisze:Ale należysz ( jesteś własnością ) KK gdy ochrzczony , stosują sztuczki diabelski by udowodnić że katolików jest większość na ziemi . Palikota też mają za katolika . W trzeźwym umyśle to oszustwo , w moherowym to najprawdziwsza prawda . Czy od idioty ktoś wymaga logiki , traktuje go jak śmiecia i wycisk z soków dopóki jest przydatny , nawet po śmierci moher w KK jest wartościowy , gdy jego moherowa rodzina daje na msze o jego zbawienie czy modlitwę za kupę gnoju z jego ciała . KK potrafi czerpać zyski z padliny , strachu i głupoty .

A u psychiatry byłeś?
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2014, o 09:43

PO CO MU PSYCHIATRA? JEDYNYM CELEM I RADOŚCIĄ ŻYCIA JEST PISANIE TRAFNIEJ SRAAJANIEE TUUU
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”